Velikost bříška v 5. měsíci - svatba

babulinka1
28. lis 2016

Ahoj holky, jaké jste měly bříška cca v 5. měsíci? Popřípadě, je tu nějaká nevěsta co se vdávala s bříškem a šlo to už hodně vidět?

cacenka_d
28. lis 2016

Ono zrovna v petem je to dost slozity, vdavala jsem se ja i kamoska, ona stihla ten moment nez bylo moc a mela korzetove saty, ja uz ne a mela jsem volne, ale myslim, ze bych se do nich taky jeste vesla, jen mala nesnasela tesne veci. Je to takovy presne na hrane 🙂

bbubble
28. lis 2016

ahoj, ja mam svadbu za necele 2 mesiace a budem v 22tt 🙂 saty mam korzetove so zvysenym pasom, ale mam pre istotu aj jedny "nahradne" volne, keby to fakt neslo tak aspon na prezlecenie. No som sama zvedava ako to dopadne, lebo tiez neznasam tesne veci, ale zatial hlavne na tom podbrisku, kam az saty nesiahaju..

franerka
28. lis 2016

Tak já mám třeba v pátém měsíci takový pupík...v prvním těhotenství jsem měla to samé a nic upnutého nesnesu

franerka
28. lis 2016

Ještě to foto 😁

korin
28. lis 2016

Já měla malé, ve svatebních šatech to nebylo vůbec poznat. Dělali jsme si srandu, že začalo skokově růst dva dny po svatbě 🙂 Šaty jsem měla se zvýšeným pasem, korzetové.

jbg
28. lis 2016

Ahoj, já se vdávala ve 24 týdnu a v pohodě - kdo nevěděl, že čekáme malé, tak si vůbec ničeho nevšiml 🙂. Šaty jsem měla klasické korzetové, jenom jsme je vzadu moc neutahovali (abych se mohla bez problémů ohnout). Bříško začalo kupodivu nejvíce růst až po svatbě - asi stejný případ jako u korin... Malá asi věděla, že má ještě chvilku počkat 🙂.

yerry
28. lis 2016

Ahoj. To je individualni. Ja jsem nemela nic a najdnou jsem mela velke brisko ktere uz neslo schovat 🙂
Mam sousedku u ktere jsem ani nevedela ze je tehotna. Dva dny pred jejim porodem jsem s ni mluvila a niceho jsem si nevsimla ☹
A naopak mam kamosku ktera bude rodit o dva mesice po mne a uz ted ma o dost vetsi bricho nez ja 😲 a to ja uz to mam za par 🙂
Nevedty s briskem jsou krasne 🙂

cacenka_d
28. lis 2016

@franerka To jsem mela, nesnesla jsem nic tesneho od 2 mesice

sarkar
28. lis 2016

já jsem břicho skoro neměla...vím, že ve 4. měsíci mě ve vlaku normálně balil kluk a když jsem mu řekla, že jsem těhotná, tak se velice divil 😀
A vůbec jsem tedy vypadala méně těhotně než moje vrstevnice...taky jsem přibrala jen 4,5kg poprvé a 8kg (z toho 3kg voda) při druhém 😝
Takže je to značně individuální 😉 (Jo a postavově jsem průměrná...ani hubená, ani silná).

babulinka1
autor
29. lis 2016

@franerka tak to už je docela veliky pupík. No jo, kazdej to máme trosicku jinak

babanci
29. lis 2016

Vdávala jsem se v šestém měsíci. Měla jsem malé bříško a šaty šikovného střihu, myslím, že kdyby se to všeobecně nevědělo, že by to leckdo nepoznal. 🙂

cherrinka87
2. bře 2017

Já mam v 5 stejný jako @franerka 😁

jirufova
15. kvě 2017

na mě zatím není téměř nic vidět, kdo neví asi by si nevšimnul..ale určitě je to hodně individuální ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru