Ultrazvuk v 12. tt. Vaginálně nebo přes břicho?

15. pro 2022

Dobrý den. Nyní mě čeká ultrazvuk v 12 tt. Dělá se stále vaginálně nebo už přes břicho? Děkuji za odpovědi.

krisstina93
15. pro 2022

Záleží jaká bude viditelnost. Mě ho dělali jen přes břicho, ale malá byla pěkně natočená a spolupracovala, ale třeba v 16tt byla blbě a Dr mi dělala ještě i ten vnitřní, aby líp viděla.

autor
15. pro 2022

@krisstina93 děkuji. Jako první tedy MUDr. zkoušel přes břicho?
Ono na tom nezáleží, jen že se mnou jde partner, tak budu vědět, na co ho připravit. Je v tomto lehce konzervativní, tak nevím, když bude vag. zda tam bude chtít vejít.

uzivatelkapetra
15. pro 2022

Já minule taky byla s mužem, sice už mnohem dál, ale byla jsem na kontrole i kvůli vcestné placentě. Jen jsem ho upozornila, že mě bude dr nejspíše kontrolovat i spodem.
Kontroloval mě na lůžku (ne na té koze) a protože vedle lůžka seděl dr, tak chlap vlastně ani nic neviděl a nic to s ním neudělalo.

autor
15. pro 2022

@uzivatelkapetra my když už jsme byli i na první kontrole v CARu, tak k ultrazvuku kvůli tomu nechtěla jít :-/ že to prý vidět nechce. Já ho nutit v tomhle případě nebudu, budu radši, když se mnou pak bude v závěru 😉 než aby to kvůli tomuhle vzdal předem 🙂

autor
15. pro 2022

** nechtěl

jjasmina
15. pro 2022

Mě dělali přes bricho

jjasmina
15. pro 2022

No jeje, co bude váš muž dělat u porodu? 😃

autor
15. pro 2022

@jjasmina 🙂))) právě proto ho budu připravovat postupně 😉
...když nebudu chtít nic vidět, tak nic neuvidí. Beru to dle dcery.
Nooo, tak se nechám překvapit, jak to bude jestli se prcek ukáže i přes břicho.

autor
15. pro 2022

** nebude (sakra já dnes píšu jak tatar)

krisstina93
15. pro 2022

Nejdřív to zkusí přes břicho, když to nebude vidět, můžeš poslat chlapa za dveře, ja bych nehledala problémy, kde nejsou 🙂

evka_slovenska
15. pro 2022

Hele vetsinou chlapa nechaj stat za tvoji hlavou, neuvidi vlastne nic a stejne ho gynekolog zahlti informacema takze mu to ani nedojde a bude hledet na monitor a kochat se 🙂 byla by skoda o to prijit. Ale pri prichodu do ordinace to klidne zmin pred doktorem. Milacku, ty se postav tady, nemusis videt vsechno 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru