Hamiltonův hmat a hnědý až červený hlen. Dojet do porodnice, nebo jen zavolat?

sandrasevcikova
19. led 2021

Ahoj holky včera mi v nemocnici dělali Hamiltonův hmat (11:40) měla jsem slabé bolesti večer ze mě vypadl kus červeného až hnědého hlenu vložku mám vlhkou ale bolesti žádné momentálně. Myslíte že si mám dojet do porodnice nebo jen zavolat pro radu? Díky moc

coolca
19. led 2021

@sandrasevcikova asi hlenová zátka. Pro tvůj klid bych zavolala,ale myslím,že žije normální. Já po Hamiltonu začala špinit a do pěti hodin jsem měla odrozeno.

sandrasevcikova
autor
19. led 2021

@coolca dobře děkuju moc

hanulkaha
19. led 2021

@sandrasevcikova je to hlenova zatka 😉 tělo se chysta na blizici-se porod, ten ted muze prijit kdykoliv 🍀🍀🍀

sandrasevcikova
autor
19. led 2021

@hanulkaha před chvílí jsem byla na wc a na papíře kusy tmavé zátky a vložka už taky zabarvená tak už jen čekat na bolesti a hurá směr porodnice ☺️♥️☘️🍀

michaela1990xx
19. led 2021

@sandrasevcikova tak at to probiha hladce 😊

sandrasevcikova
autor
19. led 2021

@michaela1990xx děkuju zatím jsem teda doma a celá

ekou
19. led 2021

@coolca stastna to zena 🙂 ja pak cekala jeste 5 dni :D

sajul
19. led 2021

Mě dělali Hamiltona v pátek, v sobotu mírné bolesti, nic hroznyho, spíš tvrdnutí a když se objevila krev na papíře, jela jsem radši do porodnice a ejhle, otevřená na 8cm 😅 tak ať to máš alespoň stejně rychlé, jestli už teda nerodis 🙂

coolca
19. led 2021

@ekou jojo, mne zabral stoprocentně. Malém jsem porodila na dálnici.

hanulkaha
19. led 2021

@sandrasevcikova parada, ikdyz to cekani, kdy to prijde je nekonecne ☺️ tak preji rychly a hladky porod 🍀

sandrasevcikova
autor
19. led 2021

@sajul u mě zatím žádná krev a bolesti zatím mírné tak čekám jestli se to rozběhne nebo ne dala jsem si i horkou sprchu teda v podbřišku mě kolikrát úplně rupne a pak mám křeče po celém břiše tak snad to bude už brzy

sandrasevcikova
autor
19. led 2021

@coolca taky bych to chtěla mít už za sebou

sandrasevcikova
autor
19. led 2021

@hanulkaha to mi povídej čekání nekonečné zatím jen mírné bolesti dala jsem si i horkou sprchu tak uvidíme jestli se to rozběhne nebo ne už abych to měla za sebou

michaela1990xx
19. led 2021

@sandrasevcikova tak jak to vypadá, myslím na vas 🙂

sandrasevcikova
autor
20. led 2021

@michaela1990xx zatím nijak ale od večera mám tlaky v podbřišku a na konečník tak pojedu do porodnice aby mě prohlidli a když tak mi dali tabletku na vyvolání porodu protože jsem nespala celou noc kvůli těm tlakům a jinak děkuji

michaela1990xx
20. led 2021

@sandrasevcikova taky sem dva dny nespala kvůli bolestem. Pak ten druhý den mi bylo jasné, ze uz to nedam a ze nejspíš budu rodit.

sandrasevcikova
autor
20. led 2021

@michaela1990xx tak jsem byla v nemocnici a řekli mi že mám ještě počkat že mi zatím tabletu nedají a porod se mi rozbíhá prý ale pomalu tak mě poslali zatím domu a pokud do pondělní neporodím tak mi udělá doktorka znovu Hamiltonův hmat ale prý by to mělo přijít už co nejdříve protože mám před sebou 5tý porod tak snad to bude co nejdříve protože bolesti mám pořád stejné občas ale i větší tak snad už se princezny brzy dočkáme

michaela1990xx
20. led 2021

@sandrasevcikova tak to uz ste zkušená rodicka 👏😊

sandrasevcikova
autor
21. led 2021

@michaela1990xx tak mám šílené křeče v podbřišku a tvrdnutí břicha ale nevím zda jet do porodnice včera mě s tím to poslali domu 🤷‍♀️

betty20
21. led 2021

@sandrasevcikova asi bych raději jela do porodnice, přeji rychlý a pohodový porod 🙂

handulkak
21. led 2021

@sandrasevcikova já jsem si teď u druhého říkala, ze už pojedeme a moje PA ze klid, ze čas. 😁 a to jsem měla kontrakce co tři, nebo dvě min. Ale dala mi doma ještě hodinu. Pak jsme dlouho jeli do porodnice a tam jsem stejně měla kontrakce co dvě min dalších šest hodin.

Tak přeji ať je to rychle ☺️

sandrasevcikova
autor
21. led 2021

@handulkak já si teď udělala i čaj ze skořice a hřebíčku a ještě jsem si dala tvaroh se skořicí snad to malou popozene a půjde už ven

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru