Hlenová zátka je pevná, nejde vytáhnout

anitka98
14. kvě 2018

Ahojte holky,vcera mi zacla odchazet hlenova zatka.A omlouvam se za nehezke popisovani,ale tam dole mam stale vevnitr jakoby silny provazek urcite tu zatku,je pevna,vytahnout nejde.Nechci to nejak drazdit.Je mozne ze je zatka takhle pevna? Odchazi mi hlen mekky naruzovely s primesi krve ale ten tvrdy nejde ven :O dekuji za jakekoli rady,u prvniho tehu jsem to takhle nemela.Jsem 39+1.

leymea
14. kvě 2018

Zkusenost nemam. Me zatka proste odesla behem dne a osobne bych si dovnitr nesahala aby jsi si tam nezanesla nejakou infekci. Kdy mas kontrolu?

anitka98
autor
14. kvě 2018

Ja prave nesahala dovnitr spis citim kdyz se umyvam ze je trosku uz ven.Vcers to bylo min,dnes vyleza vice.Kontrolu mam ve ctvrtek.Posledni monitorovani,ale dr mi uz nedela prohlidky od 30.tydne vubec.Cipek mi uz pry kontrolovat nemusi v tomhle tydnu.

letadylkokane
14. kvě 2018

@anitka98 🙂)) Promin, ze se usmivam, ale predstavila jsem si tam spunt k vane 🙂 Nezlob se... 🙂 A ted k veci:
HZ ma hodne tuhou konzistenci, ale kdyz odchazi, muze se menit az na hustotu sirupu (potvrzeno lekarem, myslela jsem, ze mi prdla voda). Muze tedy odchazet postupne v ridsi forme, nebo se cela urve najednou (moje prvni tehotenstvi), ale ma jinou konzistenci, pripominala mi studeny puding.
Damy pardon za popis, ale ono to u tohoto tematu jinak nejde.

leymea
14. kvě 2018

@anitka98 aha. Nevim, asi bych pockala do toho ctvrtka a nebo treba do te doby porodis. Me zacala odchazet a porodila jsem do 24 hodin, ale je to individualni. Kazdopadne si nedokazu predstavit, ze tam neco takhle mam 😀

stuplakova
14. kvě 2018

@anitka98 Zkusila bych si zavolat doktorovi, osobně s tím zkušenost nemám, mě odešla zátka a chvíli na to praskla voda a jeli jsme 🙂.

michalelka
15. kvě 2018

Pro klid duše si zavolej doktorovi. Mě zátka odcházela skoro týden, než jsem porodila.

anitka98
autor
16. kvě 2018

Tak po dvou dnech mi zacla odtikat voda a marianka se vcera narodila 🙂)

letadylkokane
16. kvě 2018

@anitka98 Gratuluju 🙂 Ja rodila prvi dcerku tyden po jednorazovem odchodu zatky a druhou do 24 hodin po postupnem celodennim odchodu.

leymea
16. kvě 2018

@anitka98 Gratuluji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru