Menší miminko o 2 týdny. Měla to některá stejně?

eicul16
23. čer 2021

Ahoj, chtěla bych se zeptat,
momentálně jsem v 31+5 a miminko je menší cca o 2 týdny, doktor říkal, že je to v pořádku, že je to stále v normě... Odhad váhy byl cca 1250g...první dcerka (nyní 18 měsíců) byla narozena 40+6 s porodní vahou taky nízkou - 2955g a 46cm (teď má téměř 15 kg :o ), ale v této době měla odhad váhy vyšší... Měla to některá z Vás stejně? Dohnalo to potom miminko? Doktor vypadal úplně v pohodě, ale já tak v pohodě nejsem :o
Předem děkuji všem 🙂

izzylka
23. čer 2021

Tak furt je to jen odhad...mě den před porodem řikali, že malej bude mít max 3.2kg a narodil se 3.8 kg 😂

zrzinda
23. čer 2021

@izzylka Hihi, přesně. Ráno v den porodu mi doktorka rikala, ze kolem tři kil, max 3,2.. To sme se pak všichni divili, když na váze bylo 3,8 😄

treasurka
23. čer 2021

Ano, ano, mě u dcery ještě v den porodu na utz říkali, že je "taková spíš menší", a měla čtyři kila ;)

izzylka
23. čer 2021

@treasurka 😂 takový drobek 😂😂

novousek97
1. črc 2021

@eicul16 ahoj, mě porod vyvolavali kvůli tomu ze měli malý odhad 2,5 kg týden před termínem. Taky mi nějak od 33. Tydne rikal doktor ze je o 2 tydny pozadu ale Nakonec naprosto zbytečné vyvolávání protože se mala narodila 3100g.. A to mě vyšetřeli 2 doktoři a oba odhadovali malou váhu. Takže mi udělali Zbytečně stresy. Myslím ze můžeš být v klidu,to v pohodě dozenete 😊

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru