Přenášení, poslíčci. Ms bolesti jako příznak porodu?

26. srp 2021

Dobrý den,
už téměř týden přenáším, včera na kontrole CS 1, hrdlo 2,5 cm a nevypadalo to na blížící se porod. Ale už jsem fakt celá bolavá, třeba dneska mě od rána bolí záda a břicho jako při menstruaci, ale ne nijak jako kontrakce, prostě nonstop a ani se to nijak nestupňuje. Takže to beru jako poslíčky. Už jsem zkoušela snad všechny možná doporučení pro přivolání porodu, kromě nějakého toho ricinového oleje a nic z toho.
No, je to spíš takový povzdech, vím, že tak jako tak už mě nečeká víc jak týden těhotenství, ale byla bych moc rada, kdyby to přišlo samo.
Neměla jste některá třeba ty ms bolesti jako příznak bliziciho se porodu? Já už je mám na střídačku tak týden. Jeden den nemůžu snad ani chodit a druhý den vůbec nic a tak pořád dokola. Dnes mám navíc pořád pocit na velkou, ale nic z toho. Jen tlak jak při zácpě.
Já už se tak těším na porod, fakt.

ekou
26. srp 2021

MS bolesti me pronasledovaly od cca 34.t a nakonec jsem se dockala az 40+4 :D. Snad jen rict - neztracet nadeji. Ony ty bolesti byly co cca 3ti den

areh
26. srp 2021

Mě pobolívalo břicho, pokaždé jsme si myslela, že už je to ono. Ale místo aby se bolesti stupňovaly, zak ustaly. Rodila jsem 41+3 😬 po Hamiltnu. To jsem i skákala na trampolíně, celé dny běhala za starším dítkem a peckovi se prostě nechtělo...

littleice
26. srp 2021

Snažila jsem se pomoct porodu a nic, také nic nezabíralo. Chce to čas, ale podporovala jsem to vinen, vanou, sexem, kde čím prostě, jeden den kontrakce pak nic, no pak když to bylo doopravdy ono jsem dlouho váhala jestli jet protoze už jsem byla 2x.v porodnici zbytečně 😂 držím palce, věřím tomu že je to za rohem

klokanka31
26. srp 2021

Mě od začátku porodu bolelo v kříži jako při ms, ale ne v kuse, vždycky jen při kontrakcích.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru