Velká bolest břicha ve 34. týdnu - co oddálí předasný porod?

vercamail
25. únor 2019

Ahoj jsem ted ve 34.tt a minulý týden me šíleně začalo bolet břicho a byla jsem s tím i v nemocnici,ale řekli mi že je velká pravděpodobnost že začnu předčasně rodit.
Chtěla jsem se zeptat jestli je právě ted normální že mi často tvrdne břicho a hodně bolí ??
Nebo co vám doporučil gynekolog kromě klidu ??
Moc děkuji za rady

kittyy17
25. únor 2019

@vercamail na tvrdnutí břicha je dobrý hořčík. S největší pravděpodobností se jedná o poslíčky

vercamail
autor
25. únor 2019

@kittyy17 dobře zkusím
děkuji za radu a raději tablety a nebo rozpustný ve vodě ??

makronka222
25. únor 2019

Magnosolv je oblibeny. Zkus ten

vercamail
autor
25. únor 2019

@makronka222 moc děkuji

lpch
25. únor 2019

@vercamail magnosolv je ale myslim jen na predpis

vercamail
autor
25. únor 2019

@lpch zkusím se zeptat v lékárně oni mi určitě něco poradí jako náhradu kdyby něco

biedronka10
25. únor 2019

Ahoj, nech si napsat horcik. Ja to mam uz od 29 tt. A k tomu krece v nohach strasne. Tedy pokud chces magnosolv, tak ten je na predpis a nevim jak kdo, ale ja po nem mela krute prujmy. Me lekar napsal recept na tablety Magnesii lactaci 0,5tbl. Ci ho lze kpupit i bezne jsem se neptala.

vercamail
autor
25. únor 2019

Hrozně se bojím toho předčasného porodu :( Bojim se že to nepoznám a můžu nějak ohrozit malou:(

kejt29
25. únor 2019

@vercamail urcite se porad s lekarem. Horcik se uz ke konci brat nema, uz si ale nepamatuju od ktereho tydne...

lpch
25. únor 2019

@kejt29 na predporodnim kurzu nam rikali, ze by se mel vysadit nekdy v cca 35. tydnu.

lillinka08
4. bře 2019

Horčík sa môže až do 37 týždňa. Akurát pozor, aby nebol spolu s B6 - mna na to upozornila pani v lekárni, užívala som teda len čisté magnezium. Okrem toho už len sa šetriť, max nejaká prechádzka ;) prajem veľa šťastia 🙂 🙂

maximaty
4. bře 2019

Nechápu, proč si tě tedy nenechali v nemocnici na tokolýzu když hrozí předčasný porod. Pokud by to bylo akutní, tak tě neposlou domů s tím že se máš šetřit. Mě tedy tvrdlo břicho od 16tt, ve 34tt jsem byla už otevřená na 2cm, byla pořád ve špitále, zastavovali kontrakce . Nakonec mi porod 36+6 vyvolávali z důvodu preeklampsie. Pokud máš strach zajdi do nemocnice a pokud to bude opravdu riziko předčasného porodu, určitě tě neposlou domu ve 34tt.

vercamail
autor
9. bře 2019

@lillinka08 děkujeme🙂🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru