Krém proti striím, poraďte

lucciela
19. zář 2016

Prosím poraďte dobry krém na bříško proti striim🙂

moniiss
19. zář 2016

Ahoj,ja používala Elasti-Q a mužů vřele doporučit. Celé tehu,na celé tělo a chvíli po porodu, ale na to uz nebývá tolik čas. Myslím,ze splnil svůj účel. Pa

lucciela
autor
19. zář 2016

Přemýšlím nad ním děkuji

horsiee
19. zář 2016

@lucciela ja používala krém Bonella a myslím, že dobrý.

moniiss
19. zář 2016

Ano, me ho také doporučila příbuzná a myslím,ze efekt měl dobrý.

thalia
19. zář 2016

Cokoliv, ono to moc ovlivnit nejde, je to dáno. U prvního jsem mazala a popraskalo mi břicho v posledním měsíci, u druhého jsem nemazala a nepopraskalo nic. Jsem pro mazání, ale je zbytečné kupovat drahé krémy.

kekulice
20. zář 2016

Používala jsem olej pro těhotné od Motherlove. Co jsem nestihla napatlat na sebe, tak jsem použila na miminko. Je to přírodní kosmetika. Mají i balzam na opruzeniny a balzam na bradavky při kojení. Jsem s tím moc spokojena. Koupila jsem online nebo u laktační poradkyně.

leki
20. zář 2016

Já měla krém sensitive od Hipp. Mazala jsem tak ob den a strii nemám ani jednu. Navíc mi i hezky voní. Kamoška ho měla též a mazala se určo mnohem poctivěji a strie má (měla ale taky dvojnásobný břicho). každopádně bych taky řekla, že pokud k tomu máš dispozice, asi tě žádnej krém nezachrání (moje mamka např. taky žádn nemá a její ano), ale určo je lepší mít strie 3 než 10.

astyna
20. zář 2016

Ono jako upřímně - jakmile k tomu máš dispozice, tak to nepomůže asi nic. Já jsem mazala jen obyč bambuckým máslem z DM za 59 Kč a bříško mám krásné i po porodu 😎 kamarádka měla bioil a strie všude, kam se podíváš....

nuggett
20. zář 2016

Já mám Elasti-Q a střídám s Excipialem na extrémně suchou pokožku..pak si koupím bioil....mám i olejíčkový sprchový gel. Bohužel já mám pokožku hodně suchou, ale jsem zase zvyklá mazat se od malička, mamka měla hodně strií, takže počítám, že budu mít taky....jde jen o to tu "hrůzu" co nejvíce zmírnit 🙂

nuggett
20. zář 2016

@lucciela a nejlepší je, když dáš mazat bříško příteli/ manželovi 😀

wolanka
20. zář 2016

Já mám taky skvělou zkušenost s Bonellou...je mnohem levnější než drahý krémy typu ElastiQ atd. a to složení krému je skvělý. Málokde ho mají, já nakupuju online, jsem měsíc před porodem, strie máme v rodině a nic...zatím 🙂

lucciela
autor
20. zář 2016

Dekuji,je mi jasne ze zadny zazrak na to.neexistuje, ze pokud maji byt tak budou , ale tak lepsi neco nez nic

elishka87
20. zář 2016

Já se mažu kokosovým olejem. Ale jak píšou holky, je to dané elasticitou kůže a na to má vliv genetika.

barboraat
21. zář 2016

Já zachvili začínám 5 měsíc čekám dvojčátka a bříško se mi už trošku zvětšilo. Já si myslím, že je super už to, že si to bříško nějakým krémem namažete a že tedy bude pořád takové vláčné a příjemné. Takže já to střídám, používám na břicho a prsa ráno normální krém a večer si nanáším Elasti-Q, používám ho chvíli, ale hezky se rozetírá je ho potřeba jen troška, protože se rozetře, nevím tedy jestli funguje, ale zatím jsem spokojená 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru