Opakované neúspěšné IVF, co mám dál dělat?

ojejej
6. led 2015

Ahojky, jsem bezradná, zoufalá a nevím, jak dál... nemůžu otěhotnět přirozeně, tak jsme se rozhodli pro IVF, chodíme do Zlína. Podstoupila jsem již 2 stimulace. U prvního bylo zavedeno 1 embryo, to nevyšlo.. víc embryí nebylo. U druhé stimulace jsem měla 21 vajíček, vzniklo 8 embryí. Prvně jsme zavedli jedno, pak dvě, pak opět dvě, vždy neúspěšně, zbývají 3 embrya. Máte někdo zkušenosti se zavedením 3 embryí? Když tak čtu a slyším, tak se alespoň embryo uchytí a třeba pak žena potratí, ale mě je divné, že se ani neuchytí. Změnila jsem práci, ať jsem víc v klidu, zůstala jsem i měsíc doma marodit po zavedení embrya, jindy jsem po zavedení chodila do práce.. nevím, co dál, co mám dělat? Kdyby se neuchytily ani ty poslední embrya, doporučujete jít třeba na jinou kliniku? Máte tipy kam jít? Stalo se třeba někomu, že jste vyčerpali všechny pokusy dotované pojišťovnou a neotěhotněly jste?

tergal
5. lis 2017

@tulda3 ahoj, pokud mas protilátky proti štítné žláze měla bys brát léky,které ti to upravi,takže by to mělo být v pohodě. Při leidenske mutaci budeš píchat pak clexane na ředění krve.

tergal
5. lis 2017

Tulda3 jee,koukám,že uz tehulka jsi? Tak se to podařilo?

leoseeeek
3. led 2018

Ahojte holky, podstupujete ted nektera ivf v lednu??

handulkak
3. led 2018

@leoseeeek ahoj, v lednu ne, chtela bych začátek unora🙂

linusha
3. led 2018

@leoseeeek my bychom měli jít na KET z 3.IVF

koudelka82
3. led 2018

@leoseeeek ahoj, já jdu zítra na hysteroskopii a pak začátkem dalšího cyklu na Ket z 2.ivf . Držím moc všem pěsti! 🍀

leoseeeek
4. led 2018

Tak ja zacala ted pred silvestrem se stimulaci, a odber pokud bude vse ok, tak vikend 25... Vsem vam holky drzim pesti a preji stesti😊.. U me to bude 5transfer a uz jsme teda samoplaci, ak si myslim, ze posledni pokus😔.
A jste nektera z Unicy??? My zmenily CAR a ted jsme teda v Unice.

handulkak
4. led 2018

@leoseeeek Ahoj, my letos také paty IVF cyklus. Moc držím palce .

kolapav
4. led 2018

Ahoj, já na tom byla stejně, vždy mi vkládali 3 embroušky z toho aspoň jednu blasocystu zbytek moruly. 2 ivf se nezadařilo, před třetím ivf jsem si domluvila hysreroskopii, nasadila prednison (zabraňuje odmítání embrya) po et brala anopiryn na ředění krve (hrozně málo piju tak 3/4 - 1 1/2 l) a zadařilo se malej bude mít 6 let. 4 ivf jsem nebrala nic a zase to nevyšlo 😞 tak před 5 ivf nasadím to co u 3 ivf a uvidíme, už mi bude 42 tak to bude spíše zázrak ale i ty se dějí 😉

handulkak
4. led 2018

@kolapav když nad tím teď přemýšlím, u toho posledního IVF jsem neměla Prednison. Jak je to možné?😕
Ty sis ho nasadila sama?

leoseeeek
5. led 2018

@handulkak dekujiiii, taky drzim palce 👍

leoseeeek
5. led 2018

Tak ja jdu na 5pokus a prednison tefa mi ted v Caru nasadili prvne, navic mi teda nasadili i neco na stitnou zlazu.. Nevim teda, proc jsem to nemela do ted🤔... Jinak nam rikali, ze transfer jedine 1emrijka a to v blastocyste, jinak to je min.sance. a pokud se jich dava vic, jak jedno, tak to spatne stahne i to druhe... Nevim. To nam rikal Texl v heliosu. Takze tam jsme meli 2tran.2xblastocysta a taky teda nic

handulkak
5. led 2018

@leoseeeek ja prednison měla pokaždé a poslední IVF ne, u nás také zavádějí jen jedno, ale klidně i třídenní, čtyřdenní, pokud je vývoj pěkný.
Ja nikdy neměla pětidenní, vždy třídenní a teď čtyřdenní.
Všechny po AH. 🙂

leoseeeek
5. led 2018

@handulkak no, ja uz jsem z toho hotova😁.. Ve zline nam dali 2embryjka, 6 a8 bun,., ove taky. V brne v heliodu jen blastocysty, tak ted jsem zvedava v unice. A vzdy mam teda dlouhy protokol, ovsem ted to msm uplne jinak, k tomu uplne poprve i ten prednison. Tak uz doufam... ✌

kolapav
5. led 2018

Sama ne řekla jsem si mudrovi, je jen na recept. Hodněštěstí držím všechno co mám 😁

mazarkolja
29. zář 2020

Ahoj holky sem potratila ve 22 tydny .uz to je 4 roky .pozad snazimese o miminko pozad nic .bylesme na ivf pervni pokus neuspesnyj.mam it na dalsij transfer mam 4 embrio zamrazeni.