První IVF. Kolikátý den se chodí na odběr vajíček?

mia171717
21. led 2018

Ahoj. Tak včera jsem si přinesla igelitku plnou léků a injekcí. Čekám na ms a třetí dc si začnu pichat ovaleap. Můžete mi prosím někdo říct, kolikaty den se asi chodí na odběr vajíček? Je tu někdo, kdo práve taky začíná? Diky a pěkný den

linusha
23. led 2018

@barcaaaaaa na genetiku se čeká poměrně dlouho, ale ono v rámci IVF člověk furt na něco čeká ☹

mia171717
autor
23. led 2018

@linusha no to mě nestras. Si říkám, že ti doktoři umí zázraky..

linusha
23. led 2018

@mia171717 nestraším, jen píši svou zkušenost. Já věřím že Vám to brzy vyjde 🙂

mia171717
autor
23. led 2018

@linusha taky držím palce 😉

jeanne_g
23. led 2018

@barcaaaaaa To neber nijak ve zlem, bylo by to logické, kdyby to proplaceli, ale myslím, ze bohužel to tak není. Právě i páry s horšími diagnozami si museli hradit nejen icsi, ale i třeba operace,aby vůbec mohli nějaké vlastní spermie ziskat. Takže v tomto jde logika stranou, jsou proste standardní a nadstandardní úkony bez ohledu na diagnozu😡 Ale každopádně zajimava informace, proverim u svého lékaře 😊

jeanne_g
23. led 2018

Koukám, ze ty komentáře byly k tomu, co napsala @beruda Jinak my uz to absolvovali třikrát a porad bojujeme. Kdyby pojišťovny pomohly finančně trochu víc, byli bychom jen radi.

blondyna007
23. led 2018

@mia171717 Jasan, to bude nejlepší.😀Každopádně ty injekce se píchání jednou denně ve stejný čas dolů do spodního břicha + jsem brala kuličky Utrogestanu.Myslim, že 2 ráno, 2 večer.Ale ty máš úplně jiné názvy těch léků, tak se radši přeptej.😀

deninka87
24. led 2018

@absintka19 to je hezké, že vám to tak vyšlo a ta poslední věta mě pobavila 😃 v mrazáku dalších šest sourozenců

mia171717
autor
24. led 2018

@blondyna007 tak zrovna jdeme píchnout první 😉 tak snad to vyjde...

absintka19
24. led 2018

@mia171717 drzime vsechny prstiky.

blondyna007
24. led 2018

Budu na tebe myslet, tak pak dej vědět, jak jste dopadli.😉Mě to cca příští měsíc čeká po druhé, chceme ještě druhé Mimi.😀

luuucatko
9. únor 2018

Ahoj holky, taky aktualne stimuluji..v utery me ceka me prvni OPU..zatim jen 6 folikulu ale určitě budou mega kvalitni :D.. drzim vam palce..🙂

verajan
4. bře 2018

Ahojky holky jsem tu nova a zacinam 13/3 stimulovat a ted jsem dostala na tyden 2*1 divina leky jen modre. Meli jste to taky tak?

barcaaaaaa
8. bře 2018

Tak holky ja porad cekam na vysledky z genetik uz mesic. Achjo proc je to vse tak zdlouhave . Az pak s vysledkama z genetiky se musime objednat do Podoli na konzultaci a pak se uvidi co a jak