2měsíční holčička křečovitě brečí

petulkahanka
4. říj 2015

Dobrý den maminky mám dvouměsíční dceru která měla anginu tak nám daly antibiotika a byla dobrá,na kontrole nám řekly ze uz máme jen dobrat antibiotika a poslední 4 dny mi začala hrozně brečet křečovitě. Kája a v celku i prdi. Bereme ještě probiotika a na prdiky babyclam . Byli jsme i na pohotovosti v motole a tam nám řekli že je v pořádku. Jenže nikde nechce být jen na ruce a odpoledne na chvilku v kočárku jinak řve. A že spaní se taky budí. Hrozně mi i slinta ale na zoubky je brzy. Teploty nemá ani při engine neměla. Nesetkala jste se s tím některá? Už jsem bezradná

jajkaz
4. říj 2015

@petulkahanka Pozor, baby calm a probiotika dohromady se nemají rády. Jedno nebo druhé, oboje ne ☹ Bohužel jsem na to také přišla až po podobné situaci ☹

jajkaz
4. říj 2015

Takže jedno z toho vysadit a bude zase usměvavá holčička 😉
Nevím čím to je, dočetla jsem se to tady od jedné kamarádky z diskuze. Říkala jí to doktorka. Má to pak opačné účinky a místo aby prdíky přestaly trápit, bolí bříško ještě víc.

petulkahanka
autor
6. říj 2015

Děkuji tak já to zkusím. Byli jsme na vyšetření a podle nich je zdravá. I sono bylo v pořádku

jajkaz
6. říj 2015

@petulkahanka Náš malý byl taky jinak v pořádku. Prdíky ho trápily asi tak normálně, dávala jsem mu ten baby calm a říkala jsem si, že podpořím jeho střeva od samého základu a koupila jsem mu probiotické kapičky. A co se začalo dít, hrůza ☹ Nemohl spát, pořád jen plakal ☹ Na rukách, v kočárku, úplně je mi z toho zle, když si na to vzpomenu ☹ Už jsem byla rozhodnutá, že s ním pojedu k doktorce, že to přece není normální... pak mi napsala holčina ze společné diskuze právě tu informaci, že se babycalm a probiotika nemají dávat dohromady. Vysadila jsem tenkrát ta probiotika, protože bez nich to bylo celkem fajn. A i ten baby calm jsem používala čím dál méně. A krásně se to srovnalo 😉
Jinak prý je lepší po antibiotikách spíš Hylak než probiotika 🙂 Tak ať je maličké brzy lépe 😵