Jak na kvasinky u 8měsíčního dítěte?

ariadna12
27. dub 2018

Ahoj, zeny, poradite, jak zatocit s kvasinkami? Nase ditko je asi ma na tvari. Pediatricka si mysli, ze je to jen sucha pokozka, predepsala pouze velmi mastny krem, po nemz se to zhorsuje. Jdeme na kozni, ale zajima mne, zda vam pomohlo neco konkretniho (mast bez predpisu nebo neco prirodniho) proti kvasinkam. Nekde jsem cetla, ze je dobra zinkova mast a upravit prikrmy, aby neobsahovaly moc cukru ale nemam zkusenosti. Co pomohlo u vasich deti? Dekuji😊

barbara04
27. dub 2018

ahoj
mala mela kvasinky ( dole, podpazi, za krkem , za ušima - proste hrůza) dokud se moc nerozjedou tak repik, Imazol krempasta . my skončili s Fucidinem, to uz je hnus masticka , ale zabrala a mame pokoj ( ja ma ne trpím od tehotenstvi ;-/)

priefi
27. dub 2018

@ariadna12 a ses si jista, ze to jsou kvasinky a ne atopak z alergie? Na lickach zacina atopak. Zkus na to sudokrem 😉 pokud se to ale porad obnovuje, doporucuji gastroen.aumbulanci, aby vyloucili potravinove alergie.

jednaholkaa
27. dub 2018

@ariadna12 Strava. Zadne cukry, lepek, laktoza, vsechno prirodni tepelne upravene atd.. Masticky a prasky neresi pricinu.
https://knihy.abz.cz/prodej/radost-ze-zdravych-...

jednaholkaa
27. dub 2018

@ariadna12 V pripade ze kojis vyloucit i potraviny ktere vadi tobe..

ariadna12
autor
28. dub 2018

Diky vsem za rady a postrehy a preji hezky den!