SOUTĚŽ: mléko HiPP Combiotik

lidka_hipp
3. únor 2016

Jsem moc ráda, že hodně z vás má dobré zkušenosti s naší mléčnou výživou HiPP Combiotik. Je pro nás moc příjemné mít informace přímo od vás 🙂 Myslím, že by bylo fajn udělat radost vám, které už naše mlíčko rády používáte a také třeba potěšit ty maminky, které by mlíčko HiPP Combiotik rády vyzkoušely. Proto je tu dnešní soutěž 🙂

Soutěžíme o pět balíčků našeho pokračovacího mléka, které si můžete vybrat podle věku svého miminka. V každém balíčku pak budou čtyři balení mlíčka HiPP Combiotik.

Stačí napsat, proč vám naše mléko vyhovuje nebo proč byste ho rády vyzkoušely. Pět odpovědí odměníme krásným balíčkem 🙂

janinasuch
4. únor 2016

Brzo nás čeká období příkrmů, takže i výběr toho nejlepšího co mohu dceři nabídnout. Věřím že značka Hipp je jednou z těch nejkvalitnějších na našem trhu,takže ji určitě vyzkouším.

prdecek
4. únor 2016

syna zatím ještě kojím, bude mít 16 měsíců, ale chystám se ho pomalu odstavit, takže budeme zkoušet umělé mléko. Na Hipp jsem slyšela jen samou chválu, takže bude našemu malému určitě chutnat 🙂

terula1
4. únor 2016

Zatím kojím ale slišela jsem samé chváli od mamin co mlíčkem od Hipp krmí .Máme 8měs a příkrmy začli ale jelikož má tvorba mléka je už čim dál menší ráda bych odskoušela mléko od vás 🙂

jonasska
4. únor 2016

Hippem jsme dokrmovali už v porodnici, potom se mi sice povedlo rozkojit, ale dlouho jsem nevydržela a malá začala sama dávat přednost Hipp bio combiotic před mateřským mlíčkem. Věřím, že jí dávám to nejlepší a nejkvalitnější mléko. Hlavní je, že je malá spokojená 🙂

kh
4. únor 2016

Dlouho jsem premyslela, zda se souteze zucastnit. Zrovna ale hledam UM, na které bychom presli z našeho stavajiciho. Posledním důvodem pro me rozhodnuti prejit bylo, ze nas stavajici výrobce zacal tez používat palmovy olej, ale silne mi vadi i obchodni politika výrobce smerem k zakazniku, tak ten PO byl poslední hrebicek.
Moje první volba pri zmene padla na HIPP, protože výrobky miluji - od kosmetiky po kase a prikrmy - povazuji je za opravdu kvalitni. Byla jsem proto zklamana, ze i HIPP zacal používat PO. Nejprve jsem ho tedy z hledani náhradního UM vyloucila, ale jelikož vyrobci UM bez PO nemaji k dispozi vzorky, stejne jsem nic nevyresila. A HIPP mam opravdu rada a Lidka si dava tolik práce s uklidnovanim, ze PO v mlicku nevadi, ze jsem se rozhodla to zkusit. A tak se zapojuji i do souteze 🙂 Protože jestli bude syn po mne, bude pit UM ještě dlouho. A ze se UM zatím vzdat nechce.
(Jinak ja v te otazce kolem PO verim v selsky rozum - když toho není moc, nevadi, když bych od rana do vecera jedla výrobky s PO, pak podle mne vadi. Proto jsem mela motivaci omezit i UM s PO. Ale holt asi omezime jinde, preci jen susenky nejsou zdrave tak jako tak 🙂 ).

sosama
4. únor 2016

Krásný den všem, rádi by jsme vyzkoušeli mlíčko HIPP, budeme pomalu přestávat s kojením, dcerka už má jiné dobrůtky v tomto věku (13.měsíců), tak bych byla ráda kdyby mohla malá vyzkoušet mlíčko Hipp a pokud by jí zachutnalo tak by jsme jí ho rádi kupovali. Žádnému jinému výrobci umělých mlék nevěřím tak jako HIPPU, když už budeme zkoušet tak ať má do bříška to nejlepší a hlavně v BIO kvalitě 🙂

pavla2015
4. únor 2016

Krasny den preji, Hipp je jasna volba, mam rada, kdyz vim, co detem davam a u vas si tim muzu byt jista, vzdy davate detem jen to nejlepsi a za to si vas velmi cenim. Mlicko bychom radi vyzkouseli, zvlast kdyz si chceme vnucku poradne uzit a maminka si muze odpocinout a jit domu. Basti s chti prikrmy, to je takove ptacatko nase, ale na mlicko neda dopustit, a ze ho teda vypije. Maminku vzdy poradne vysaje a uz ji to kolikrat nestaci, tak bychom za nej byli radi.

mako2014
4. únor 2016

Hipp mlíčko máme vždy, když nekojíme a malá je na návštěvu u babičky a dědy. Malé moc chutná, nebolí ji bříško, nemá průjem a papa , jak utržená ze řetězu 😀 . Super je, že je to bio, což pro mne je také velmi důležité. Prostě supersupersuper 😀

ejicul
4. únor 2016

Vyzkoušely jsme co se dá a jedinné co jí zachutnalo bylo Hipp mlíčko, dávám jí ho po probuzení a před spaním a je to takový rituál na který se moc těší, vždy když zavolám "bude mlíčko", všeho nechá ( i lotrovin 🙂 ) a utíká si ho vypít, že nezůstane ani kapka v láhvi

pavlinecenka
4. únor 2016

Mlíčko jsme začali používat na doporučení kamarádky. Mimiskovi chutná i mamince 🙂 a krásné prospívá. Doporučili jsme dal a taky spokojenost.

pavlinecenka
4. únor 2016

Mlíčko jsme začali používat na doporučení kamarádky. Mimiskovi chutná i mamince 🙂 a krásné prospívá, nejen maminka :D Doporučili jsme dal a taky spokojenost.

a_nnysek
4. únor 2016

Když se blížil konec kojení, hledala jsem vhodnou náhradu za MM. O Hippu jsem slyšela od kamarádky, a shodou náhod i zde probíhaly dny s Hipp..Tak jsem si početla a rozhodla se, že zkusíme..A jelikož nám chutná a bříško nebolí, zůstali jsme u něj dodneška..Teď čekám dvojčátka a pokud bych musela přejít na UM, určitě jako první vyzkoušíme Hipp. 😉

klarapov
4. únor 2016

Jelikož jsem si myslela, že budu moci kojit, nesháněla jsem do doby svého porodu informace o možnosti UM. Mlíčko Hipp jsme ale začali synovi dávat v porodnici jako doporučovaný dokrm ke kojení a automaticky jsme s ním pokračovali i doma. Bohužel za mě rychle po porodu mé zdraví rozhodlo a já s kojením musela den ze den přestat. Hippíkovo mlíčko bylo pro mě jednoznačnou volbou č.1 a jsem si jistá, že jsem synovi nemohla dát nic lepšího - krásně dohnal nedonošeneckou váhu, žádné blinkání, žádné zažívací potíže. Díky tomuto mlíčku jsem zařadila nejen mlíčko, ale celou značku HIPP mezi naši nejoblíbenější - no vlastně jedinou dětskou značku pod střechou 😀

brixavonpavli
4. únor 2016

ráda bych ho vyzkoušela 🙂 protože si mléko hipp hodně maminek a určitě i miminek chválí 🙂

mimar
4. únor 2016

Mlíčko Hipp papáme i než jdeme spinkat. Po mlíčku spinkáme celou noc a nemáme ani žádné bolení bříška a moc nám chutná. Velkou výhodou je že se dobře rychle rozpustí a rozmícháme. Holky mají po mlíčku spokojené bříško a tim jsou usměvavé a v klidu a proto tim pádem mají spokojené rodiče ☺😊

nikolaa1
4. únor 2016

Svému synovi Viktorovi davame Hipp , nejen že po něm krásně tráví,spí , také cena je krásně dostupná! , ale hlavně chceme pro své dítě to nejlepší , ikdyž mateřské mlíčko se jen tak nahradit nedá, Hipp má k tomu nejblíže🙂 vřele doporučuji všem.

lucinka58
4. únor 2016

My bychom rádi pokračovací mlíčko od Hipp moc rádi ochutnali. Zatím kojím, ale moje pokusy o zavedení umělého mlíčka do jídelníčku jsou zatím úplně marné. Mému synovi bude příští týden 7 měsíců /takže bychom určitě už pokračovací mlíčko mohli vyzkoušet🙂) a zatím jsme vyzkoušeli Nutrilon - ten mi malý totálně odmítl i ochutnat. Další volbou byl Sunar premium - ale ten mu také nechutná..... :-/ Další volbou by mohl pro nás být Hipp 🙂 Jeho příkrmy malému chutnají a co tak poslední dobou čtu, tak maminky jej hodně chválí. Za výhru bychom byli moc rádi 🙂

fanynana
4. únor 2016

Svou dcerku zatím plne kojím, ale ráda bych po čase přešla na UM a chtěla bych pro ni jen to nejlepší, tak proc nevyzkoušet Hipp, když ostatní výrobky Máme vyzkoušene a jsou všechny na jedničku!!!

asadek
4. únor 2016

s mléčkem od hippu jsme začínali už v porodnici, Bětuška byla trošku líné miminko a rozkojila se tak napůl 😀 takže jsme dokrmovali mléčkem od hippu. Doma jsem na jiné mléko nepřecházela, protože bětušce vyhovovalo 🙂 teď už máme pokračovací mlíčko 2 a jsme s ním stále moc spokojení 🙂

annapans
4. únor 2016

Syn mi bohužel tyhle mléka nechce pít. Zkoušeli jsme Bebu, Sunar, Hami i Nutrilon. Skončili jsme na kravském plnotučném mléce. Hipp neznáme a rádi bychom vyzkoušeli....

twoangels
4. únor 2016

Na mlíčku HiPP je můj 39 měsíční syn závislý 🙂 Musí ho mít večer před spinkáním a ráno k snídani a to hned 300ml vody + 10 odměrek mlíčka, takže jediná nevýhoda je, že krabice není bezedná 😀

vercula7
5. únor 2016

Vaše mlíčko dceři vyhovuje od miminka.Teď má rok a půl a stále se mlíčka nechce vzdát za žádnou cenu,Ikdyž Já jsem ráda,jelikož bych chtěla aby ho pila tak do tří let 🙂Dceru jsme se snažili chvilkami schválně ošulit jiným mlékem a nebo normálním ,aby jsme viděli jak zareaguje ale vždy poznala,že to není její oblíbený hipp a nic jiného prostě nechce a jelikož je to velký pijan mlíčka tak by měla ohromnou radost,protože když vidí krabici tak se na ní celá třepe😀 A maminka by na chvilku nemusela provětrávat peněženku 😀

charmed
5. únor 2016

Proč dávám dceři UM Hipp? Poprvé ho dostala v porodnici, když měla hlad. A už jsme u něho zůstali. Neměla po něm žádné problémy a krásně prospívala.
Když jsem poslouchala, jak děti mých kamarádek bolí bříška nebo se špatně vyprazdňují či ublinkávají, měla jsem radost, že má dcera nemá žádný z těchto problémů. Podělila jsem se o UM Hipp s kamarádkami a všechny nakonec také přešli na Hipp a dětem přestali problémy doslova a do písmene za den 😉 Hipp je nejlepší volba a já jej doporučuji všem maminkám, které se mne zeptají 🙂

radusacekr
5. únor 2016

Vyhovuje nám,protože dceří chutná a značka a spokojené maminky mluví za vše 😉

smudlinka2019
5. únor 2016

Za 35 dni máme termín porodu našeho druhého chlapečka a jelikož jsem bohužel prvního nekojila,premyslim už teď jaké mlicko vybrat,jestli opět nebudu moci kojit.A tak bych rada po přečtení kladných zkušenosti ostatních maminem vyzkoušela toto mlicko 🙂

katy007
5. únor 2016

Dcera od cca 10 měsíců pila mléko Hipp, jiné značky jsme ani nezkoušely, proč, když měla Adélka spokojené bříško a mléko ji vyhovovalo, teď mám 5 měsíčního syna, kterého stále kojím, ale jakmile už bude potřeba přidat i jiné mlíčko než od mámy opět sáhneme po tom se se nám tak osvědčilo a to mléko Hipp a nejen to. Již mám připravené první příkrmy Hipp a také si už Tomášek každý večer pochutnává na rýžové kaši. 🙂

bbrittany
5. únor 2016

Když se narodila naše dnes už 10měsíční holčička, měla jsem zcela jasno, že budu kojit. A moc jsem se na to těšila. Ale jak se říká: člověk míní... Moje mléko prostě nestačilo a časem zmizelo úplně. Přiznám se, že jsem to děsně obrečela. Na doporučení jsem vybrala Hipp - dcerce chutnal, dobře prospívala a vůbec po něm byla spokojené a zdravé miminko. A taková je s Hippem doteď. Takže ať už kojené, nebo na UM, hlavně že je mimčo zdravé 😊 A my rodiče jsme pak taky spokojení.

matous24
5. únor 2016

Po konci kojeni v 11. mesici jsem vedela, ze i dal maly potrebuje mlickoa Hipp pro me byla jasna volba... Pouzivame kosmetiku a jeste obcas sklenicky... Znackou Hipp jsem si jista, vim, co me dite potrebuje a vim i diky dnum s Hipp na MK, ze vsemu se mu s Vasimi vyrobky dostane...I u mleka... 🙂 Jen by ho tedy mohl prestat lemtat v noci... 😀

lucfuci
5. únor 2016

Krasny den 🙂 Od narozeni syna pouzivame mlicko HiPP a nikdy s nim nebyl problem. Zadne boleni briska atp. Nikdy jsem nepremyslela nad tim zmenit znacku. Tedka nove vyuzivame i dalsi produkty od HiPPu a to ovocne stavy, "susenky"... Vzdy kdyz chci kvalitu, obratim se na vasi znacku 🙂

terchal
5. únor 2016

Proč Hipp? Tato značka byla založena v roce 1932 a je tu stále s námi. Neustále se snaží sledovat trendy a vše propojuje tak, aby se miminka/deti cítila co nejlépe. Mléko bio combiotic je výsledkem skvelé práce. Jen tak dal ☺