Nízké Tatry, hotel Družba, Grand nebo Chopok?

lca180
8. únor 2018

Ahoj,poraďte s výběrem hotelu v Nízkých Tatrách v Jasné.Máte zkušenost?Co doporučíte a proč?
Stojí wellness,jídlo a animační programy za ty peníze tzn.cca 30000Kč/rodina?

rennni
8. únor 2018

My byli v lete 2016 s manzelem v Druzbe (byla to nase svatebni cesta), a muzu vrele doporucit. Hotel je na sjezdovce ve svahu, okoli hotelu úžasné, hlavně ty ranní výhledy z balkonu, sluzby hotelu na 1*, personal ochotny, jidlo vynikajici (meli jsme polopenzi, ke snidani obrovsky vyber vseho mozneho a vecere trichodove), jejich welnes naprosto paradni. Deti sice nemame, ale bylo tam hodne rodin s detmi a myslim, ze pro deti tam bylo taky hodne vyziti... Hotel Grand-tam jsme sice nebyli, ale rozhodovali jsme se prave mezi nim a Druzbou a byli jsme moc radi, ze jsme vybrali Druzbu. Grand je hned u prijezdu do Jasne, je niz a na vice frekventovanem miste u silnice...a tenkrat vedle nej zrovna staveli novy hotel a bylo tam silene staveniste, prach...

dupys87
8. únor 2018

My byli v zacatkem cervence 2017 (blby obdobi-statni svatky=hodne lidi) v Druzbe, taky jeste jako bezdetni, ale planujeme se tam s malym vratit. Prisel mi to totiz dost "baby friendly" hotel. Me se strasne libily ty jejich sauny i wellness- bazen a virivky ciste, sauny hlavne v suterenu, kam maji vstup jen dospeli 😉. Animacni programy bychom asi nevyuzili- jsme radsi nezavisli a vymyslime si vlastni akce. K ubytovani jsme si zaplatili v balicku jen snidane-uzasny vyber, hrozne dobre. veceri jsme si nekupovali v balicku formou tepleho baru, ale meli normalne jak v restauraci. personal super. Mozna bych se pri rezervaci terminu zajimala, zda se tou dobou neplanuje nastehovat i nejaka vetsi skupina. Ke konci naseho pobytu prijel plny autobus z nektereho statu byvale SSSR a bohuzel jejich typicky sklon k neurvalosti a hlucnost znacne pobyt kazila.

mouni
8. únor 2018

Ahoj, my jsme byly v srpnu 2016 s mamkou asi pět dnů taky v Družbe a i přes zoufalý název hotelu 🙂 to byla jedna z nejlepších dovolených, na které vzpomínám. Jak už tu padlo, snídaně jsou famózní, málokde jsem takové viděla, podle mě úroveň 5* hotelu, personál samozřejmě profesionální, pokoje velmi hezké, wellness obrovské a s více kategoriemi a zejména bazén, ve kterém se dá nádherně plavat. Dětí bylo v hotelu spousta, také mi přišlo, že na ně byli dobře připraveni. Hotel je uprostřed lesů hned na svahu, takže i v relativním klidu a okolí je úžasné. Grand jsme chtěli zkusit na oběd, ale až přílis nacancane lobby a ceny restaurace nás odradily, je hned u autobusové zastávky, praktické, pokud nemáte auto, my tenkrát šly s kufříky podél silnice nahoru 🙂

dupys87
8. únor 2018

Jo a jeste jsem zapomnela- hned pod Druzbou shorel nedavno nejaky velky hotel, tak ten pohled/vyhled na nej je trosku depka🙂 a za nas se v Jasné furt neco stavelo, takze obcas hluk, bagry atd. Jo a podle me je tam auto nutnost-uz jen protoze jedinej obchudek s potravinama v dochazkove vzdalenosti ma hodne skromnou nabidku, kdyz chce clovek aspon vlastni ovoce,zeleninu...nehlede na to ze vylezete(s detma asi teda vyjedete) na Chopok a na Dumbier, zajdete do tech jeskyni a to je pobliz tusim vsechno, dal uz to chce popojet autem...
To jen pro uplnost🙂

lca180
autor
28. únor 2018

@dupys87 Díky moc za super info,tak jsme vybrali Družbu-plánujem jet vlakem(aby děti zas měli jiný zážitek)a do hotelu dojedem taxíkem,je to jen 15km a plánujem přesně co píšete vyjet lanovkou,pak výlet kolem Vrbického plesa,jeskyně a myslím,že toho víc s dětmi (2 a 5let) nedáme.Túry nehrozí a atrakce typu Tatralandie mě děsí,tak asi rádi využijeme bazény,wellness a animační programy a skvělé venkovní hřiště.