Bolest ramene. Kam jít?

lucinkaab
31. led 2024

dobrý den, mám dlouho době bolest ramene, když se zapřu nebo opřu tak mám strašně pichlavá bolest v rameni, když něco zvednu taky až mi přechází bolest do druhého ramene, chci se zeptat kam s tím mám jít?
děkuji

ckei
31. led 2024

@lucinkaab řeším už téměř půl roku..... Nejprve jsem šla za obvodní,ta mi dala zadanku na rtg,tam nález,takže objednat na ortopedii,tam jsem docházela 4tydny a teď jedu rehabky ... Nicméně u mě to bude ještě na delší dobu.

lucinkaab
autor
31. led 2024

@ckei na ortopedii jsem byla a na rtg nic není, dostala jsem kortikodovou injekci ale to pomohlo tak na 3dny teď díky tomu to přechází i do druhého ramene

alpakovo
31. led 2024

@lucinkaab měla jsem něco podobného,ale po přechozeném úraze (pád ze schodů). Mě pomohly rehabilitace a cvičení podle rehabilitační sestry.

ckei
31. led 2024

@lucinkaab já mám injekce už 3. UTZ Ti dělali? Aby vyvrátili zánět ramenního kloubu?

lucinkaab
autor
31. led 2024

@ckei ano utz udělali nic tam není

cilkat
1. únor 2024

Pokud je to bez nálezu na rentgenu, tak fyzioterapie. Bude problém někde ve svalech a může být třeba mnohem níž na zádech. ... pravděpodobně si ale fyzioterapeuta budete muset zaplatit sama,

lucinkaab
autor
6. únor 2024

tak jsem dnes byla znovu ortopedii poslal mě na rtg páteře mám bloklou krční páteř takže rehabilitace