Bolest ramene od nošení miminka. Co vám pomohlo?

keyblaza
2. črc 2023

Dobrý den, chci se zeptat. Zažila jste taky některá z vás neskutečnou bolest ramena až po loket z nošení miminka? Pokud ano, tak co vám na to pomohlo?

Děkuji za odpovědi.

katherine177
2. črc 2023

@keyblaza měla jsem z nošení dítěte syndrom zamrzlého ramene,v noci jsem nemohla bolesti spát ,později jsem dala ruku nahoru jen kousek ,nakonec až 1,5 roku rehabilitace a cvičení mě z toho dostalo.

keyblaza
autor
2. črc 2023

@katherine177 no to mi ani neříkejte, toho se právě bojím, protože já z té bolesti nemůžu ani spát.

leilinka1234
2. črc 2023

Měla jsem. Nemohla jsem zvednout ruku, v noci díky tomu špatně spala. Zvládla jsem to bez rehabilitací 🙏 přešlo to postupem času samo.

keyblaza
autor
2. črc 2023

@leilinka1234 ono přes den se to dá nějak vydržet, ale v noci je to katastrofa a z té bolesti nemohu spát.

marketav94
2. črc 2023

@keyblaza ano, zazivam to teď. Pomohlo podělit se s tatínkem 🙂)

odula
2. črc 2023

@keyblaza taky jsem mela, sice ne z noseni. Bolesti jsem se budila. Pomohlo cviceni. (ne rehabilitace, zacala jsem pomalu s protahovani a silovym treninkem - s trenerkou). za tejden uz jsem mohla dat ruku za zada a ted uz jsem uplne v pohode. Zalezi na tom v jaky jsi fazi, ale - cviceni/rehabilitace je asi to jediny co pomuze.