Bolest ramene. Poradíte, prosím?

lucinkaab
19. lis 2023

chci se zeptat, zda má někdo zkušenost s bolesti ramene pohybovat můžu ale jak chci něco lehce zvednout tak mi v tom rameni projede pichlavá bolest, chci se zeptat zda mi někdo poradí nebo mám fakt jit praktikou???předem dekuji

veroniquecz
19. lis 2023

@lucinkaab muže to byt skriply nerv, nataženy sval… těžko říct. Šla bych se někam ukázat.

odula
19. lis 2023

@lucinkaab ja mela bolesti ramene, zacalo to podobně, stupnovalo se to tak, ze jsem nemohla moc zvednout ruku, budilo me to v noci. Sla jsem na rehab, tam ze cvicit, cviky nepomohly. Nasla jsem si PT, vysvetlila situaci - po dvou trenincich bolesti pryč. V podstate mi pomohla správně rozhybat. Ale tech pricin muze byt milion. U me -sedavy zamestnani u počítače, málo pohybu. Klasicky "frozen shoulder". Říkala jsi ze se hybes normálně - chytnes se za zadama rukama? PS - taky bych se sla poradit. Ale pokud to nebude nejaky mechanický poškození - spoustu věcí vyresi spravnej pohyb ;)

ada22
20. lis 2023

@odula mohu se zeptat co je zkratka PT.

@lucinkaab jinak zajdi si za praktickou, třeba ti napíše rehabilitace na pojišťovnu. Jestli ne, tak bych si našla vlastní fyzio. Čím dříve začneš řešit, tím náprava bude snazší. 🙂

odula
20. lis 2023

@ada22 trenerka. V posilovne. Asi jsem měla štěstí pac byla lepší nez ti dr u kterych jsem byla 🙂

lucinkaab
autor
20. lis 2023

moc děkuji za odpovědi

lucinkaab
autor
20. lis 2023

@odula ano chytnu se rukama za zády ale pak rameno bolí dnes mi bolelo i při krajeni