Mojžíšova metoda. Máte zkušenost?

danca2719
11. pro 2019

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat zda-li tady je některá z Vás která touhle metodou prošla a poté otěhotněla. Ve zkratce jsem už po dvou operacích, odstranění polypu a taky srustu z dělohy + laparoskopie vejcovodu, HSK a profuk vejcovodu. Vejcovody mám v pořádku, ovulaci jsem do operace měla pravidelně každý měsíc tak samo MS, po operaci jsem už dva měsíce a moje tělo nějak blázni. MS po operaci dorazila až za měsíc, teď v prosinci jsem měla MS dorazit už 8.12 ale nedorazila. Dneska po vyšetření u Dr zjištěné 3 cysty, dostala jsem duphaston který mám užívat týden. Jsem z toho celkově špatná, pač se snažíme už 3ti rok a myslela jsem si, že po operaci bude vše tak jak má být a že právě budu mít krásné 3 měsíce na to otěhotnět, poněvadž se to doporučuje. Uz rok jsem s přítelem v IVF centru, kde Jsme podstoupili genetiku i imunologii a vše dopadlo dobře, zítra jdu poprvé právě na zmiňovanou Mojzisovou metodu a vůbec nevím co mě čeká a jak to probíhá.
Kdyby některá z Vás měla nějakou zkušenost, budu rada za každou zprávu a radu co zrovna Vám pomohlo.
Předem moc děkuji! 🙂

julipek
12. pro 2019

Mojžíšovu metodu jsem cvičila a občas i cvičím kvůli nepravidelné a hodně bolestivé menstruaci. Hned po prvním měsíci jsem cítila velké zlepšení.
Cvičila jsem vždy večer asi 10-15 minut a dvakrát jsem absolvovala uvolnění kostrče přes konečník (to se dělá vždy cca týden po menstruaci).

Za mě je to fantastická metoda, u které se dostaví výsledky během chvilky. Stačí být důsledný při cvičení.
Ze začátku, ale doporučuji zajít k fyzioterapeutovi, aby Vám ukázal cviky. 🙂

Pevné nervy )

evula19
13. pro 2019

@lennus už není potřeba, jsem ve 36tt🙂

katule1990
13. pro 2019

Taky jsem cvičila Mojžíšovu metodu, absolvovala několikrát odblokování, cvičila pravidelně každý den několik měsíců. U mě to bohužel nepomohlo vůbec. Mám hrozně bolestivou menstruaci (jinak ale pravidelnou) a taky nemůžu už 2,5 roku otěhotnět. Obojí úplně beze změny. Ani jsem necítila žádný pocit úlevy, jak popisovaly holky výše. Paní fyzioterapeutka byla fajn, má výsledky a já jsem byla fakt poctivá, ale už jsem to vzdala. Podle přečtených zkušeností ale stále věřím, že je to super metoda a hodně holkám moc pomohla, ale jak je vidět, nepomůže prostě každému.

dailla
14. říj 2021

@danca2719 Ahoj holky, zalozila jsem si ucet jen, abych mohla odpovedet, ale hlavne dodat nadeji! Je mi 40, brzy 41, o dite se snazime nekolik let. Mam nizky amh 0,51. Teprve pred mesicem jsem absolvovala mobilizaci kostrce- metoda Mojzisova, a hned ten samy mesic jsem otehotnela. Nechala jsem si jeste zmerit amh, ktery jsem najednou mela 0,94! Jsem presvedcena, ze se tento zazrak stal prave diky mobilizaci! Jeste stale jsem v soku. Vsem preji hodne stesti!