Předtím než jste zjistily, že čekáte dvojčátka 🤰🏻. Jak jste se cítily?

16. lis 2020

Ahoj, hrozně ráda čtu vaše příběhy, zkušenosti a proto se vás chci zeptat jak jste to měli než jste zjistili ze čekáte dvojčátka. Kdy vám vyšel pozitivní TT jak jste se cítili a tak. Budu rada za každý příběh, za vaše pocity a klidně i foto TT. S přítelem se snažíme o miminko a tak nějak mám pocit ze budeme mít dvě tak uvidime❤️🤰🏻👶🏻👶🏼

loylii
16. lis 2020

Strašně, ale strašně mě bolelo břicho od ovu až do meskani MS. Myslela jsem, ze mám cystu. V rodině je nemáme. Takže šok😀 vy je v rodině mate? Nebo beres nějakou hormonální podporu? Otěhotnět s dvojcaty je šance 1: 80 a je do toho zapocitane i tehu po IVF.
Pozitivní test 3 dny před MS (papír i digital), z krve ale hooodne vysoké HCG. Dle délky cyklu jsem měla mít třeba 600-800 a já měla 1250.

ema90
16. lis 2020

Pozitivni TT jsem mela den pred MS. Pobolivalo me bricho, ale tak nejak jinak, nez kdyz ma prijit MS. Tak zvlastne me obcas pichlo na jedne nebo na druhe strane podbrisku a kdyz jsem se protahla, natahla, nebo nejak blbe otocila ve spani, tak to stejny.
Zato prsa me bolely snad hned po ovulaci 😀 Proste opravdu brzy. Prislo mi to cely nejaky divny, tak jsem si udelala test. Po trech dnech vynechani MS uz byly carky hooodne jasny 😀
Ze cekame dvojcata-dvouvajecny jsme zjistili hned na prvnim UTZ 😊
Ani jeden je v rodine nemame a jsou pocaty prirozene 😊
Nicmene sama od sebe bych si tuhle variantu urcite nevybrala. Telo je prizpusobeno na jednocetne tehotenstvi a vicecetne tehotenstvi s sebou nese i spoustu rizik.

moncik89
17. lis 2020

Takový test jsem měla 3 dny před očekávanou menstruaci, říkala jsem si, že je nějaký silný. 😅 Pak dr. řekl,že tam jsou dvě dutinky. Teď jsem v 11.tt jen s jedním, druhé se neudrželo... 🍀

autor
17. lis 2020

@loylii v rodině máme docela dost dvojčat takže s tím tak nějak počítám😊 a docela bych si je i přála přijde mi to strašně krásné ze jsou ty miminka spolu od úplného začátku🥰

autor
17. lis 2020

@ema90 jee to je krásné.❤️ Dekuji moc za odpověď.😊

autor
17. lis 2020

@moncik89 to je mi lito. Přeji hodně stesticka a zdravicka s miminkem ať vše dobře dopadne❤️🍀

autor
17. lis 2020

@loylii
@ema90
@moncik89
Po jak dlouhé době se vám podařilo otěhotnět jestli to pro vás není příliš osobní. Pochopím když to nebudete chtít napsat🤰🏻😊

moncik89
17. lis 2020

Na 1.pokus 😂

autor
17. lis 2020

@moncik89 tak to je mazec 😍😄 sen každé ženy otěhotnět na první pokus když si přeje mimi. To už se mě bohužel netýká 😄🙄

loylii
17. lis 2020

Krasne to je💜

ema90
18. lis 2020

Na druhy pokus 😀

inkheart
19. lis 2020

Měla jsem taky hned silnou čárku na testu, ale příznaky žádné a nakonec se ani jedno dvojce neudrželo, resp v 11tt mi zjistili, že od 9tt se nevyvíjí :/ tak snad budeš mít větší štěstí, pokud to budou dvojčata