Poznaly jste, že čekáte dvojčata?

23. únor 2023

Ahoj holky, zajímalo by me ty co maji dvojcatka, zda jste meli intuici, ze by tam mohli byt dve uz pred kontrolou u dr?
Jsem teorve 5tt ale mam hrozne silnou intuici ze budou dve mama dvojcata brachy a dvojcata segru a brachu a babicka mela dvojcata, která bohuzel zemřela při porodu.

olga_
23. únor 2023

Jo.

autor
23. únor 2023

@olga_ tak to jsem zvedava zda to je i u me pravda 🙈

danfal
23. únor 2023

Ne

squezy
23. únor 2023

Určitě ne

dominge
23. únor 2023

Rozhodně jsem to nepoznala a ani netušila. U gynekologa jsem pak málem omdlela

marketa2016
23. únor 2023

Já jo, dělali jsme si z toho ještě srandu doma před UTZ…doktorka se divila, že nejsem vůbec v šoku 😁

autor
23. únor 2023

Díky za zkusenosti, dam pak vedet teda 😅

levandule_k
Autor odpověď smazal
Zobraz
maxulekapcule
12. bře 2023

Já jsem čekala dvě, sice to nedopadlo, ale nepoznala jsem

lucie7411
12. bře 2023

Ja nemohla dlouho otehotnet.. Pak nam jeden den nad domem letali 2 capi, nikdy jsme je tady nevideli. Manzel hned at si jdu udelat test, ze jsem urcite tehotna a cekame dvojcata.. Pak odpoledne na prochazce dcera nasla mrtveho capa..
Test jsem udelala a opravdu jsem byla tehotna.
Tak nejak jsme diky capum verili v to, ze jsou to dvojcata.
A jaky byl sok, kdyz na utz byla trojcata, ale jedno to bohuzel vzdalo, tak jako k nam ten 3.cap nedoletel a byl mrtvy na poli...
Od te doby u nas capi nebyli..

bredda
12. bře 2023

Nepoznala. Nevěděla jsem to do prvního screeningu (12tt). Byl to pořádný šok. 😅

swan42
12. bře 2023

Ja nepoznala, asi bylo jeste brzo, prisla jsem o ne v 8 nebo 9tt.
Ale potom jsem bezpecne poznala, ze cekam holku a pak ze kluka. Nikdo mi to neveril, ale ja to proste vedela a presvedcila jsem se az po porodu 😉

elvira
12. bře 2023

Moje máma nepoznala. Před 50 lety čekala dvojčata, ultrazvuk nebyl, doktor ji nadával, že moc přibírá, až ji nakonec udělali rentgen!!! a teprve pak se vědělo, že čeká dvojčata

autor
16. bře 2023

Holky, tak na konzole v 7tt dneska a miminko i se srdickama a vedle vypadá ze byl založeny jeste jeden váček, ale uz pry bude spis odcházet a je z toho hematom. Neni možné ze je zenska intuice tak silná 😱 prala bych si aby se tam to druhé jeste vykkubalo, ale v 7tt uz je asi pozde aby se v tom prázdném “vacku” nevo ukázalo ze ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru