Jak jste na sobě poznaly, že čekáte dvojčátka?

martinka2904
11. únor 2021

Jak jste po sobě poznaly,že čekáte dvojčátka?nebo jak jste se citily při dvojčátek?

ema90
11. únor 2021

@martinka2904 Nepoznala jsem to nijak.
Zatim mi za cele tehotenstvi nebylo ani jednou spatne, natoz abych zvracela. Jsem v 24tt.
Ze tam jsou srdicka dve jsem zjistila hned na prvni kontrole pri potvrzeni tehotenstvi. Nekdy v 6tt.
Byla jen vyssi hodnota hcg hned na zacatku tehotenstvi.

Jsem tehotna poprve, takze nevim, jaky je rozdil cekat jedno a dve 😀
Ale citim se naprosto normalne.
Asi teda jen pohyby jsou jine, tim, ze je citim jak na prave strane, tak zaroven i na leve, kdyz se rozhodnou kopat spolu 🙂
Ale zase nemam srovnani s jednim, takze to vnimam uplne normalne, ze ty pohyby citim po celem brise 🙂

dominge
12. únor 2021

Nepoznala jsem to nijak, až doktor na ultrazvuku. Teď jsem v 6 měsíci a poznat to jde, protože se každé hýbe jiným směrem.

squezy
12. únor 2021

@martinka2904 To se poznat nedá, az když ti to potvrdí doktor.

zuzicek2013
12. únor 2021

Já měla hned první odběr dost vysoké HCG,sestra říkala,že je to jak při dvojčatech,tak jsem se smála,ale nenapadlo mě to 🙂.do 7 TT jsem totiž čekala jedno,bylo jedno srdíčko.pak jsem začala špinit a skončila v nemocnici,tam jsem byla týden,když už vypadalo že špinění ustálo a měla jsem jít domů,tak jsem jednorázově hrozně zakrvácela....myslela sem,že je po všem.a oni se rozdvojili 😀.takže mám teď doma už 5 leté krásné kluky 😘.přeji hodně štěstí

codal
12. únor 2021

@martinka2904 kamarádka měla hrozně brzo (už několik dní před ms) dálnici na testu. A bylo ji hrozně špatně, skončila dokonce několikrát na kapackach a doktor jí řekl, že je to i z toho důvodu, že jsou dvě. Ale možná by jí bylo hodně zle i u jednoho, to těžko říct.

marketa2016
12. únor 2021

@martinka2904 fyzicky jsem to nepoznala nijak, mám porovnání i s těhotenstvím s jedním a ani testy na začátku nebyly nějak výrazně silnější, blbě mi nebylo taky u žádného těhotenství, ale nějaké tušení tam podvědomě asi bylo, protože den před kontrolou jsme se doma bavili, že by byla sranda, kdyby tam byla dvě a na kontrole na UTZ byla fakt vidět dvě, doktorka se smála, že nejsem ani překvapená 😁

oveckaluky
13. únor 2021

Nějak jsem to věděla hned. 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru