Dvojčátka. Čekáte někdo?

amalinkaa
25. bře 2020

Ahoj maminky čekáte tu někdo dvojčátka ? 🙂 Ja jsem v 15 tt a chtěla bych si s někým napsat pár řádků .

teckadvojtecka
25. bře 2020

Sice nečekám, ale pár řádků ráda napíšu pro pobavení. 🙂

lluczinka
25. bře 2020

Já čekám dvojčata. Také 15tt.

amalinkaa
autor
25. bře 2020

@lluczinka tak to gratuluji , už víte pohlaví ? Jak se cítíte ? A jsou jednovajecne nebo dvouvajecne ?

evawest
25. bře 2020

Ahoj, dneska 28+1 s dvouvajecnymi. 😊

amalinkaa
autor
26. bře 2020

@evawest Ahoj, je ja taky čekám bibi 🙂 a už mas nějaké deticky doma? Jak se citis ? Měla jsi nějaké krvácení ze začátku ? Jak by jsi chtěla rodit ? SC ? Přirozeně 🙂

evawest
26. bře 2020

@amalinkaa Nene, tohle je moje prvni tehotenstvi. Citim se dobre, nemela jsem vubec zadne nevolnosti, akorat jsem byla ze zacatku trochu unavena, ted me zase boli zada, ale vubec to neni hrozny. 😊 Jj, mela jsem krvaceni asi trikrat nebo ctyrikrat mezi 5.tt a 10.tt, ale nikdy nejak extra moc. Poprve jsem nejspis mela podrazdeny cipek sondou ultrazvuku a pak jsem mela maly hematom v deloze, ale uz se davno vstrebal. Chtela bych rodit prirozene, ale az ultrazvuk za 3 tydny to bud potvrdi nebo bude muset byt cisar, zalezi na tom, v jake pozici budou miminka lezet. Ted jsou uz pres mesic obe hlavou dolu, tak snad tak i zustanou. 🤞 Ziju v Anglii a tady nenechaji dvojcata zacit porod spontanne, takze bude bud indukce nebo planovany cisar v 37.tt. Co ty?

amalinkaa
autor
26. bře 2020

@evawest Aha, no ja jsem četla pravé ty rizika u dvojčat . Tak mám docela strach o plod B při přirozeném porodu . Tak přemýšlím , ze půjdu na císaře. Ja už jinak mám dva porody za sebou 😁Mám dceru 2013 teď ji je 7 let a syna 2017 budou mu tři . 😄pak jsme chtěli ještě jedno a přirozeně se nám povedli dvojčátka 😁strašně se těším . A doufám , ze vydrime v celku co nejdéle . Jaké pohlaví cekas už vis ? A odkud jsi ?

lluczinka
27. bře 2020

@amalinkaa děkuji, zatím to vypadá na holka, kluk (jsou bibi), ale musím si počkat na druhý screening ve 20tt, tam to snad bude potvrzené. Nevolnosti jsem měla šíleně hned od 4tt, nejhorší mi to však přišlo mezi 7tt - 12tt, kdy jsem jen ležela, z vracela a brečela 😁 Teď už ty nevolnosti nejsou tak intenzivní, ale pořád se objeví den, kdy je mi na "prd". A jak to máš ty? Já mám doma ještě jednu 3,5letou cácorku. Tak jsem zvědavá, jak to zvládneme, ona je stále takový zavislaček na mamince... 😁

crazyduck85
28. bře 2020

Ahoj. Já čekám také dvojčátka, dvouvaječná - kluky. Dnes jsem 37+0 a tři týdny už ležím v nemocnici a ve ctvrtek 2.4 půjdou na svět 🙂)

evawest
28. bře 2020

@amalinkaa Nevime, chceme prekvapeni. 😊 Ted mi zjistili tehotenskou cukrovku, tak uvidime, jestli to nejak ovlivni preferovany typ porodu. Puvodne jsem ze Zatce, ale ted ziju asi 30 mil severne od Londyna. Ty chces zjistit pohlavi?

amalinkaa
autor
28. bře 2020

@evawest ja už si ho nechala říci 😁ale druhé mimi se nechce ukázat a dole plod A je kluk jak buk 😁a jméno ale vůbec nevím 🤨

misulekarafiatu
26. dub 2020

Ahoj také čekám Bi Bi dvojčátka 😍 dnes 24+0tt 🙂

amalinkaa
autor
26. dub 2020

@misulekarafiatu je a už víte pohlaví ? Jmmww cítíte ? Kolikate je to tehotenstvi ? 😊ja jsem dneska 20tt

misulekarafiatu
26. dub 2020

@amalinkaa jj budeme mít dvě princezny 😍😍je to čtvrté těhotenství, ale jedno nedopadlo dobře. Měsíc před otěhotněním s dvojčátky jsme čekali mimi, ale bohužel zamlkly potrat v necelým 8tt,ale o měsíc později se nám štěstí vrátilo a dbojnasobne😍je pravda že jsem málem dostala infarkt jakoze dvojčata a v mém věku??? Ale už jsme se s tím smířily a na holčičky se moc těšíme. Je ale fakt že nemít mladšího manžela který nemá žádné mimi tak do toho už nejdu a to ještě měsíc predemnou bude rodit dcera, takže budu babička 😀jinak od začátku se cítím fajn, ale co se psychiky týká je to nejhorší těhotenství

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru