Začínáme se snažit právě teď o miminko

vladuska29
9. zář 2018

Ahoj je tu někdo kdo se začal ted někdy snažit o miminko? My se začali snažit včera po 7 měsíční pauze znova a doufame že se brzy zadari.

hapajo
9. zář 2018

@snazimese Gynex? Vim, ze muzu vygooglit 🙂, ale k cemu pouzivas? 😉
Ja zatim beru jenom kyselinu listovou a rada se poucim 😉

snazimese
9. zář 2018

@hapajo Ahoj 🙂 Ano, beru kapky Gynex, začala jsem je brát hlavně na podporu ovulace, ačkoliv má ještě plno jiných účinků 🙂 A k tomu beru též kyselinu listovou super a železo super 🙂 Jaké to bude mít účinky, to poznám. Gynex beru teď poprvé, četla jsem jsem o něm hodně pozitivních ohlasů, kde se holkám povedlo po něm brzy otěhotnět 🙂

barulina
9. zář 2018

My se snazime.treti mesic s.novym partnerem. S predchozim partnerem mam 6 letou holcicku

vladuska29
autor
9. zář 2018

@barulina tak ať se se brzi s pritelem zadaří 😉😉 jak dlouho spolu jste?

baruskawh
9. zář 2018

S přítelem se snažíme 3. měsíc, teď mám po ovu tak snad se zadaří. 🙈
Jinak všem snažilkám přeji, ať máte co nejdříve na testu vytoužené 2 čárky. 🙂

jasminek
9. zář 2018

Ahoojky,taky se snazime o dalšího prcka 🙂 premyslim nad kapky gynex. Mela sem Nosifol a nic.

snazimese
9. zář 2018

@jasminek Ahoj, kapky Gynex jsem také začala brát prvně tento cyklus 🙂

jasminek
9. zář 2018

@snazimese Ahojky☺️ A zatim dobry? Prave dalsi cyklus asi zkusim ☺️

snazimese
9. zář 2018

@jasminek Zatím dobrý, uvidím na konci zda ms dojde nebo ne 🙂 Měřím i BT, zobu listovku super a železo super s komplexem vitaminu B. Takže to by bylo aby se dřív či později nepovedlo 🙂

jenny91
9. zář 2018

Ahoj, připojuji se. Rádi bychom sourozenečka k sedmiměsíčnímu chlapečkovi 🙂 Zkoušet jsme to vlastně začali tak tři měsíce po porodu, ale vzhledem k plnému kojení se obávám, že si ještě chvilku počkáme... (MS mám od konce šestinedělí, ale podle testů i BT ovulka nejspíš neprobíhá...)

vikinkav
9. zář 2018

@jenny91 tak to jsme na tom dost podobne, ja zatim ani nezkoumala jestli ovuluju, nechavam to volne, ale asi bych to mela nejak testnout. Omezeni kojeni se mi nejak nedari, maly jidlu moc neda 🙂 a nasilim ho odstavit nechci

jasminek
10. zář 2018

@snazimese Ja tedka dobrala ten Nosifol a nic moc. Tak udelam utok na lekarnu😁 presne tak brzo se povede ☺️

barulina
10. zář 2018

@vladuska29 dekujeme. Jsme spolu chvili, 7 mesicu, ale ja vim, ze druhe prte chci a tak to snad fppadne vse🙂 kdyz ne, zvladnu i sama🙂

snazimese
10. zář 2018

@jasminek ja jsem zvedava, jestli nejak pomuze ten Gynex 🤔 jen musim "ukecat" muzskyho k trochu vetsi aktivite tento tyden 😇

brookmichaela
10. zář 2018

Holky a ten gynex se zacina brat kdy? Od 1 dne ms? Ja ho mam doma ale jeste jsem ho nezkousela. Muze se brat i kdyz mam MS vesmes pravidelnou a OVU bych mela mit podle testu take?

vladuska29
autor
10. zář 2018

@barulina tak to jste spolu chvyly. 😉 Mam kamaradku a to s pritelem byla 3 mesice a otehotnela taky. A příteluv kolega byl svoji slecnou mesic a hned druhy mesic otehotnela a ted uz spolu jsou 2roky. A pokud tvuj přítel chce miminko taky tak je to jen dobře 😉😉 a urcite by vas pak neopustil

barulina
10. zář 2018

@vladuska29 jo chcem oba, to.ja zase.jako.nejsem typ baby,co by si delala.dite jen.ze sveho.rozhodnuti. no a.opusti,neopusti,muzu opustit ja.jeho,nikdy.nevis.conse stane. Takze pro me.je zasadni,ze ted.dite.chceme oba, teda tri i dcerka.chce, a co prinese zivot, se uvidi

vladuska29
autor
10. zář 2018

@barulina to je pravda.
Tak hlavně aby se brzy zadarilo a na testiku byly 2 //

jenny91
10. zář 2018

@vikinkav Tak to máme úplně stejně 🙂 Já teď trochu zkouším zavádět, že by se aspoň jedna dávka za den nahradila příkrmem, ale taky nám to zatím nejde. Takže kojím cca čtyřikrát, pětkrát denně a pak v noci. Odstavit taky nechci, nese nelibě už to, když přes den někdy odmítnu. (Krátce po příkrmu totiž kojím jen nerada, to potom stejně všechno vyblinká.)

jasminek
10. zář 2018

@snazimese Ja jeste procitala diskuze a ten gynex vypada dobre🤔 Taky jsem ukecavala😂

jasminek
10. zář 2018

@brookmichaela To davkovani sem nasla,ze by se melo brat 3tydny a 1tyden pauza🤔

snazimese
10. zář 2018

@brookmichaela ahoj. Ja ho nasadila 1DC vecer taky pri pravidelnem cyklu, tak uvidim co to se mnou udela, ale muzes ho nasadit kterykoliv DC, hlavni je dodrzet brani 3 tydny +1 tyden pauza 🙂

snazimese
10. zář 2018

@jasminek Ja taky procitala vsemozne diskuze, tak snad nam pomuze driv ci pozdeji 🙂 Je sice drazsi, ale ja bylinkam verim, tak snad me nezklamou 🤗

petulejan
10. zář 2018

Ahoj. My se poprvé snažili asi necelé tři cykly. Měla jsem menzes i po deseti dnech a když mi doktorka řekla,že musíme nasadit antikoncepci aby se to spravilo,tak jsem šla se smutkem domu. Chovala se dost hnusně tak jsem se rozhodla vyměnit ji za jiného doktora. A při druhé návštěvě jsem zjistila,že jsem v tom. Úplně jsem to dala z hlavy. Bohužel to bylo zamlkle těhotenství. Teď už se snažíme asi osum měsíců a nedaří se. Věřím že je to dost o hlavě 🙁

vapka
10. zář 2018

Ahoj holky, řadím se k vám do party, také se začínáme snažit o další miminko 😀 mám už dva skřítky 2 a 5 let 😀 všem držím palce, ať si nás ta miminka najdou co nejdříve 😀

ani3
11. zář 2018

Holky ,čaj plodnosti ?Mate některá ? 😄🙂

jasminek
11. zář 2018

@snazimese verim,ze pomuze ☺️ Bylinky jsou proste neeej☺️

jasminek
11. zář 2018

@ani3 ty jo tak ten vidim prvne 😳

jasminek
11. zář 2018

@vapka Ahooojky,taky se snazime o 3tiho prcka😁

soda365
11. zář 2018

ahojky všichni, tak se k Vám taky přidám.. o miminku přemýšlíme už tak 3 měsíce, ale mám hodně dlouhé cykly, nemilujeme se úplně na objednávku (manžel má psychicky náročnou práci a já po dni se dvěma dětmi nejsem taky úplně nejsvěžejší - zkrátka někdy prostě usnu i kdyby byla ovulace jaká chce) tenhle měsíc (konkrétně tuhle sobotu) jsme poprvé chytili ovulaci.. Držím si palce, ale zároveň mi v hlavě straší, že z toho určitě nic nebude, protože jsme měli sex vlastně hned jak jsem našla pozitivní ovulační test, ale potom už ne, protože jsem pak odjížděla mimo domov.. Takže z toho asi přece jen nebude nic :( Chceme děti hodně brzy po sobě. Osobně si myslím, že tohle o které se snažíme bude už asi naše poslední.. Jinak máme doma dva kluky (35 měsíců a 11 měsíců staré) v příštím cyklu bych chtěla zkusit gynex, protože bych chtěla ten svůj cyklus konečně nějak zkrátit