Nechat si miminko nebo ne?

1. dub 2024

Dobrý den. Rada bych se zeptala jestli neměl někdo stejně.
Čekám miminko úplně na začátku.
Ale posledních par dnů je to zvláštní nemůžu pomyslet na dítě jak mile to udělám mám úzkosti a deprese to samé chlap jak ho vidím a jeho výraz hned mám úzkosti. Netuším co stim! Proč to tak mám miminko jsme chtěli i když jsme spolu krátce a byli jsem šťastný najednou to vše zmizelo a já se proste bojím a nevim co teď.
Miminko chci už strašně let. Ale i když stim chci něco udělat nejde to a pořad mám hnusne pocity a představa toho ze budu mít dítě nebo cokoliv stím je šílena můžou to bejt hormony!?? Díky 🙂

autor
1. dub 2024

@cherie24 to úplně stejně to mám nemůžu ho normálně cejtit to vše co jsem psala je pravda ale tohle mě ten trápí nejvíc proto mám pocit jestli k tomu nemá co dělat ten ex protože tohohle přítele teď nemůžu ani vidět jak ho vidím je mi špatně úplně mě *ere a přitom jsme ho chtěli oba on chce děti už 10 let je z toho nešťastný ze nemá určitě budu mluvit s terapeutkou tal uvidím co poví ona

lv
1. dub 2024

A proč si po půl roce, s nedořešeným vztahem s ex děláš dítě s někým jiným? Strašně krátká doba..

autor
1. dub 2024

@lv no protože sem pitomá známe se léta táhneme to spolu už rok ale ofiko bydlíme půl roku.. sama nevim proste sem moc chtěla chtěla sem strašně dlouho další dítě a když sem konečně mohla a věděla sem ze on chce taky tak sem říkala půjdeme do toho 🙈

lv
1. dub 2024

No rok je lepší jak půl, uznávám. Dítě i partnera si nech, ex už nech za sebou, dívej se dopředu (což novej partner, další dítě je)

reeeza
1. dub 2024

Zvyk není dobrý základ pro obnovení vztahu. Prď na ex a začni už žít svůj život.

sorboni30
2. dub 2024

Být tebou nechala bych to uzrat.. Miminko sis přála, dostala jsi dar. Vše přijde časem. Hormony dělají divy

autor
7. dub 2024

@sorboni30 dekuju!

sorboni30
7. dub 2024

Když mě čekala moje maminka, tak tatínka nemohla ani vidět..lezl ji na nervy, prostě ho nemohla ani vidět.. Po porodu to přešlo. Jsou spolu 40 let 😉

autor
7. dub 2024

@sorboni30 no díky bohu ze to tak někdo taky ma 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru