"Něco" v břiše. Je už možné cítit miminko ve 13.tt?

lexa2000
2. črc 2020

Ahoj holky,
Snad nejsem blázen :D ale jsem v 13tt a už pár dní mám v břiše/podbřišku takové zvláštní pocity, někdy cítím takové bublinky, nebo takové cukání a občas mám fakt pocit jak kdyby mi tam něco plavalo🙊 je to normální? Je možné už nějakým způsobem cítit miminko?
Děkuji za odpověď.

klokanka31
2. črc 2020

@lexa2000 Já taky cítila bublinky dost brzo... Člověk pozná že to je jiné než běžné bublání střev 🙂

lexa2000
autor
2. črc 2020

@klokanka31 no právě jsem si myslela že to jsou střeva :D ale tohle je teď hodně jiné. Dokonce jsem tady četla že nějaké holky už to miminko cítili v tom 13,14tt jak se tam vrtí☺

cysticka
2. črc 2020

Ja uz ve 13tt citila mimco 🙂

marti89
2. črc 2020

Já ho také cítila brzy. 🙂 A kéž bych ho teď cítila o trochu méně 😀 Někdy mám pocit, že mi tam probírá střeva a dělá kotrmelce..

lexa2000
autor
2. črc 2020

@marti89 tak to já si budu užívat jen takové to ťukání zatím :D ale prostě mi přijde, že když třeba ležím v klidu večer na gauči tak prostě něco cítím. Já nevím, možná jsem blázen ale kdyby to byli třeba prdíky tak to bych cítila už dlouho, tohle teď trvá cca 4 dny nepravidelně :D

marti89
2. črc 2020

@lexa2000 Nejsi blázen.. Mně Dr řekla, že to cítit nemůžu, tak jsem si myslela svý.. Na genetice mi řekli, že mam dráždivou (citlivou) dělohu.

lexa2000
autor
2. črc 2020

@marti89 takže myslíš, že pokud mám citlivou delohu, že by to vážně mohlo být miminko??

luckamiksova
2. črc 2020

Já taky cítila dceru ve 14tt...vsichni říkali střeva, ale bylo to každý den dvakrát denně ve stejnou dobu, takže střeva těžko 🙂

lexa2000
autor
2. črc 2020

@luckamiksova jsem ráda že moje intuice byla správná ☺☺

klokanka31
2. črc 2020

@lexa2000 Mě taky lechtalo večer, když už jsem byla nachystaná spát. A mám pocit že to mohlo být tak 13-15 tt. A normální kopanec jsem cítila ve 4.měsíci 😊

klokanka31
2. črc 2020

@marti89 Jen si to užívej, já v těhu chvílema už byla naštvaná když si tam malá dělala diskotéku, a moje břicho vypadalo jako hotové tsunami 😊 ale docela mi to teď chybí když už mám malou vedle sebe...

marti89
2. črc 2020

@klokanka31 😀 Lechtání by mi nevadilo, to bych si líbit nechala, u mne jsou to bolestivý rány.. Radši bych si ho už ňuchňala 😍

klokanka31
2. črc 2020

@marti89 Jo období bolestivých kopanců jsem taky měla. A když se malá otáčela hlavou dolů, to bylo teprv nepříjemný...

theuska29
3. črc 2020

Určitě to může být miminko 🙂 Já jsem také takhle brzy cítila zvláštní pocit, ale nebyla jsem si jistá, že je to ono. Ale jak to postupně sílilo, tak jsem se utvrzovala v tom, že je to prcek 🙂

krupka3
3. črc 2020

Ve 13tt jsem citila bublinky, ale ve 2.tehotenstvi. V 1. bublinky od 15tt, a i tak jsem byla prakticky prvni z okolnich tehuli, kdo citil takhle brzy.

lexa2000
autor
5. črc 2020

Právě hlavně takový ty bublinky a tak 🙂 necitim to úplně často ale nejvíc večer v posteli asi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru