Jaká je pravděpodobnost otěhotnění 3 měsíce po porodu?

viola1987
4. říj 2015

Ahoj, mám tříměsíční miminko, plně kojim a přesto uz po sestinedeli jsem silně spinila a minulý tyden měla slabou menstruaci, bohužel pritel si zapomnel dat pozor, znate nekoho kdo má od sebe deti méně nez rok? zajimala by me pravdepodobnost početí. Vsude jsem nasla jen příklAdy dětí od sebe rok a více. Coz by v mém případě bylo méně nez rok, diky za příspěvky

mayyas
4. říj 2015

Kamarádka má sestru o 10 měsíců mladší, takže ji rodiče počali jen měsíc po porodu - ještě v šestinedělí.

pejskyne
4. říj 2015

@viola1987 Ahoj, možné je všechno, ale abych tě uklidnila: Dostala jsem menstruaci 7 týdnů po porodu taky při plném kojení, ale další zatím za dalších pět měsíců nepřišla, takže tahle první z kraje nemusí ještě úplně znamenat obnovení plodnosti,jen takový zmatek v těle. Já si naopak přeju děti co nejblíž u sebe, takže se tomu rozhodně nijak nebráním, ale zatím těhotná nejsem

betelgeuzz
4. říj 2015

Takových je 🙂 Ono se říká, že po porodu a potratu je žena jak pohnojená.

ladyhacek
4. říj 2015

někde tady paní psala, že mám tuším 2-3 měsíční dítě a je těhotná.
Já znám rozdíl 14 měsíců > což už není zase o tolik.
Ale stát se může všechno.

svobodpetika
4. říj 2015

no ono hlavně to jestli máš nebo nemáš ms je naprosto jedno 🙂 těhotná můžeš být i bez toho 🙂

iveta93
4. říj 2015

Můj brácha se mamce povedl cca 4-5 měsíců po mě. 🙂

ladie
4. říj 2015

Táta a strejda jsou od sebe 1 rok a dva dny 😀 By mě jeblo 😝 😀

viola1987
autor
4. říj 2015

@pejskyne o děkuji, ja bych děti chtěla víc, ale mala je strasne úžasná a chci si ji užít, pak tak na 3.5 az 4 roky bych chtěla další, ale s tatinkovim pristupem to bude blíže. Kdyby nekdo chtel rypat hormonální ant. mi lekar kvuli jatrum nedoporučil a davat si pozor nám fungovalo leta stoprocentne

bajana
4. říj 2015

Mm a jeho brat sú narodeni v jeden rok - jeden v lednu, druhý v prosinci. Ja som dostala MS deň po šestonedelí hoci som plne kojila. Potom chodila pravidelne, kým som neotehotnela - rozdiel bude snáď 17m 😉

viola1987
autor
4. říj 2015

Tak snad nebudem tak super plodní, den pred tim jsem si davala pharmatex :( mozna jestli z nej jeste neco zbylo vevnitř...

shine2015
4. říj 2015

Když se nesnažís,většinou se zadari napoprvé 🙂 ale uvidis....nestresuj... 😉 kojis....MS byla slabá....vše je i bude jak má být....

zuvi
4. říj 2015

My sme se snazili a mame rozestup mezi detma 14 mesicu, ale zacli jsme az po synových 4 měsících.

viola1987
autor
4. říj 2015

Jojo, jak to má byt tak to bude a za jak dlouho si muzu dělat test, pri prvním byl test prukazny(dve velmi silné čáry) uz po 14 dnech

mia_mia88
4. říj 2015

Tak to jsme na tom podobne. Mam 14ti tydeni dceru a vcera jsem si delala test. Mela jsem totiz a stale mam priznaky, jako kdyz jsem byla tehotna poprve. MS jsem jeste nemela a plne kojim. Test negativni, ale delala jsem ho vecer, tak to jeste zitra zopakuju rano. Jako asi bych se vyvratila, kdyby to fakt byla pravda, ale zase co se ma stat... 🙂

viola1987
autor
4. říj 2015

a ten test byl po jak dlouhý době od toho sexu?, já to mám blbí že už jsem to dostala ale třeba je bez ovulace

mia_mia88
5. říj 2015

To prave nevim... my jsme meli sex nekolikrat bez ochrany. Predtim jsme sedm let praktikovali metodu plodnych a neplodnych dni. Uspesne. Tehotenstvi bylo planovane. 🙂 Ale dneska mi vysel test negativni. Manzel byl zklamany. To jsem nechapala! Kazdopadne dej vedet, jak dopadnes, budu drzet palce!

evcann
5. říj 2015

@viola1987 zrovna ja jsem byla v porodnici s maminkou, ktera otehotnela hned po 6nedeli, takze kdyz byla se synem v porodnici tak prvi holcicce nebyl ani rok

viola1987
autor
5. říj 2015

Ono jde o to jestli do toho ta maminka s tatinkem busili jak hluchy do houslí nebo to byla jen jednorazova záležitost

viola1987
autor
23. říj 2015

@mia_mia88 tak jsem si dělala test po 20 dnech od sexu a nic. 🙂

kikousek
25. říj 2015

my jsme se sestrou od sebe o necelych 11 mesicu 😀 Vsechno jde 😀

viola1987
autor
25. říj 2015

@kikousek a jak to máma zvládala? a kojila plně? Taky mám kamarádku která je ze čtyř děti. Byla ona, za rok sestra a za dva roky dvojčata, takže ve 3 letech 4 děti. Její maminka se léčila s plodností. :D

susmevem
25. říj 2015

Ja mám taky kamarádku, která je se sestrou od sebe 10 měsíců... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru