Jaký jste měli příznaky těhotenství?

martinakokyova
20. říj 2019

Ahoj holky 🙂 zajímalo by mě jaky jste měli příznaky těhotenství? Nejvíc by mě zajímalo jestli někomu boleli vždy prsa před mesičkami a pak přestali? 🙂 prosím pište 🙂

theuska29
20. říj 2019

Já měla pouze křeče v podbřišku. Občas mě to vzalo až do kolen, že mě z práce poslali k doktorovi. Byla jsem u něj pouhé dva týdny předtím s tím, že začne léčba hormony, abych otěhotněla. Nikdo po negativní kontrole nečekal, že za tím bude uzlíček 😇

martinakokyova
autor
20. říj 2019

@theuska29 děkuji za odpověď ☺️

lolira1989
20. říj 2019

Prsa mne v otehotneni minulý mesic nebolelo moc, nesmela jsem zadné bolesti.. Udelala jsem TT a byl slabé pozitívny, v den ms už byli carky silné, teprf asi za týden začali bolesť prsa a ranní nevoľnosti.. Od začatku jsem však mela zvýšenou teplotu do dnes, jsem v 6tt💓(veľký bolesti zad a pocit na MS jsem cítila jen pri nidaci)

martinakokyova
autor
20. říj 2019

@lolira1989 děkuji za odpověď a moc gratuluji☺️

lolira1989
20. říj 2019

@martinakokyova dekuji 😘✊

anniej
20. říj 2019

Mě začalo šíleně bolet v kříži a prsa mě bolela jako přes MS. Taky mě brali křeče do podbřišku, zkrátka PMS jako vyšité 😬 V tu dobu bych přísahala, že dorazí mrcha, ani jsem nevěnovala 4 dennímu zpoždění pozornost. Až pak po těch 4 dnech se mi navalilo z pachu, což mě donutilo udělat si test, který byl těžce pozitivní 🤣🤣

misicka1988
20. říj 2019

@martinakokyova Prvotní příznak u všech tří těhotenství jsem měla pozitivní test, a vynechaná MS. Jinak vůbec nic. Potom až v cca 8tt klasicky bolestivá prsa, pachy, u třetího i nevolnosti.Nezvracela jsem ale nikdy, to až při porodu 😁

eithelwing
20. říj 2019

Vše začalo až týden po vynechání ms. Bolest prsou, bolest v kříži, nevolnost, ale hlavně neskutečná spavost. 🙂

lilian2111
20. říj 2019

Vše až kolem 6-7 týdne 🙂

petronilkaa
20. říj 2019

U prvního dítěte, díky mým velice nepravidelným měsíčkům, mě trkly až super mega nevolnosti, zpětně jsem si uvědomila, že jsem trpěla už před tím nechutenstvím a byla jsem hodně unavená. U druhého už jsem byla chytřejší, takže to bylo nechutenství, vynechání měsíčků, pak test a až pak zase mega nevolnosti a únava.. 🙂

karla2015
20. říj 2019

U prvniho vubec nic, vynechana menstruace 3. den to potvrdil test, u druheho sem to vedela jeste driv, nez sem mela dostat MS, nalita prsa a hrozne zive sny (je to divne, ale ty sny byly fakt realne a zpetne jsem si uvedomila, ze sem to tak mela i u prvniho).

lstuchlova
20. říj 2019

Bolelo mě břicho.

lenka_tom
20. říj 2019

Asi týden po ovulaci začala únava, která se postupně zhoršovala. Těsně před termínem ms se přidaly bolesti v podbřišku. Dva dny po termínu jsem měla jasno i bez testu. Nevolnosti, nechutenství a zvýšená bolestivost prsou dorazily až později.

lucizaji
20. říj 2019

Já v podstatě bez příznaků, až na pobolívání v podbřišku, což jsem začala být na pozoru, jelikož MS jsem měla dostat až za týden.. Pak to začalo být opravdu nepříjemné, tak jsem si udělala těhotenský test jeste den před případnou MS a dvě čárky, jak Brno 🤗

sonikv
20. říj 2019

U mě vůbec žádné. Ani jednou jsem nezvracela, břicho mě nebolelo, prsa se mi nikdy nenalily.........

leymea
20. říj 2019

U prvniho jsem citila jeden den pichani v podbrisku, ale jen v jednom miste (myslim, ze to bylo uhnizdovani). U druheho jsem taky jeden den citila pichani v podbrisku, sle tentokrat to nebylo v jednom miste, takze jsem si rekla, ze to nic neni a ono asi teda bylo 😀 jinak mi vubec nic nebylo. U prvniho jsem akorat v prvnim trimestru (uz po vynechane MS) byla strasne unavena a u druheho mi zacalo byt nekdy od 7tt spatne. 🙂

andrejicek24
21. říj 2019

Měla jsem jen žaludek na vode.

amazonkajanik
22. říj 2019

Prsa bolela jako před MS a jinak mi nic nebylo. Ještě jsem v práci dělala velký úklid před koncem sezóny,takže tahání těžkých věcí,atd. Za to divnej byl náš pes 😂 opatrně si vedle mě lehal a spal tak do rána. Před tím se na mě svalil celou vahou a ráno chrápal na pritelove půlce,když měl službu. Tak jsem si udělala test 3dny před MS a žádný duch,ale krásně zřetelná druhá čárka,která pak na těch dalších dvou (pro jistotu) jen silila ...
Jinak na nevolnosti jsem netrpěla a ke konci tehu mě děsně trápil reflux

blahoska
23. říj 2019
Uživatel blahoska je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od blahoska.

Jako první příznak těhotenství u obou dětí byla bolest prsou a únava, test jsem měla pozitivní už dva dny před plánovanou MS

kopretinovaruze
28. lis 2019

Ahoj,
já měla klasické bolesti, jako na MS 🙂 5 DPO asi 3 dny bolesti jako na MS, ale nepřikládala jsem to ničemu (nejspíš to byla nidace) 10 DPO jsem měla najednou jiná prsa a byl to první moment, kdy jsem si řekla, že jsem v tom

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru