Uhnizďování. Jaké jste měly příznaky?

michaelarousova
6. pro 2020

Mohu se zeotat jake příznaky jste mely u uhnizďováni? Pokud nejake byly☺️
A jestli nekomu bylo spatne od zaludku?
Nebo jestli to mám přisuzovat k pms
Dekuji🌸

leniczka23
6. pro 2020

@michaelarousova první tehu vůbec nic, druhé velké bolesti podbřišku, fakt hodně a 9dpo jsem jednorázové zaspinila. Ten den už jsem měla ducha na testu. Nevolnost bych přisuzovala spíš tomu PMS nebo úplně něčemu jinému.

michaelarousova
autor
6. pro 2020

@leniczka23 taky si myslim ,ale presne takle mi bylo v prvnim tehu skoro 3 mesice☺️Ale asi je to bohuzel jen to pms

leniczka23
6. pro 2020

@michaelarousova no ono i kdyby to tehu bylo, na nevolnosti z něj je fakt brzo, ale nehazej flintu do žita. MS ještě nepřišla nic není ztraceno..moc držím palce

michaelarousova
autor
6. pro 2020

@leniczka23 dekuji☺️

lachtanice86
6. pro 2020

U žádného těhotenství jsem uhnizdeni nepoznala

bomo1
6. pro 2020

Já měla tak od 10DPO pobolivani podbřišku a zad, jakoby lehce na MS (což je na mě moc brzy). No a 11DPO už byl duch. A při kýchnutí, nebo kašli mě hrozně píchalo v podbříšku, i při rychlém vztyku ze sedu nebo lehu.

ema90
6. pro 2020

Kdyz jsme se hodne snazili s byvalym partnerem, tak jsem mela vsechny priznaky uznizdovani.
Tehotna jsem nikdy nebyla.
S novym partnerem jsem zadne priznaky uhnizdovani nemela a tehotna jsem byla na druhy pokus od doby, co jsme se snazili.
Tim chci rict, ze kdyz budes chtit citit priznaky, tak vzdycky nejaky pichnuti v brise ucitis 🙂
Ale jinak nevim, jestli se to vubec da rozeznat od bolesti jako pred ms 🤷🏼‍♀️

michaelarousova
autor
6. pro 2020

@ema90 no ja trpim na silne pms vice mene od ovulace do ms takze ty priznaky citim aniz bych chtela☺️Ale tentokrat mi je spatne od zaludku a to mi nebejva tak me to jen zajimalo☺️Jestli je to vubec mozne☺️ Ja uz dvakrat otehotnela hned a bez nejakych priznaku ale ted to uz pul roku nejde a uplne na to nemyslet nejde☺️

mrstte
6. pro 2020

Bolelo mě strašně v podbřišku, přisuzovala jsem to pozdní ovulaci a nechutnala mi vodka s colou 😃

ema90
6. pro 2020

@mrstte No pravda vlastne je, ze jeste pred vynechanim ms mi prestalo chutnat pivo a to bylo hoooodne divny 😂

mrstte
6. pro 2020

@ema90 no u mě taky 😀 a takovou chuť jsem na to měla 😀 a za týden jsem měla pozitivní test 😉

michaelarousova
autor
6. pro 2020

@mrstte 😂😂

veronika9595
6. pro 2020

Mě píchalo v děloze, přímo v jednom místě jako kdyby mě někdo zevnitř zlehka šťouchal párátkem 😁 žádné špinění ani nic jiného. Trvalo to cca 24 hodin ale nevím přesně. Bylo to tak ve všech 3 těhu po sobě, ale první dvě skončili velmi časným potratem. Jen při zajímavost, takto jsem otěhotněla přímo po sobě-tři po sobě jdoucí cykly a v tom posledním bylo vše tak nějak intenzivnější v porovnání s těmi dvěmi předtím a zatím to vypadá ze to třetí se udrží

dat
6. pro 2020

Spinila jsem snad 10 dni a bolel podbrisek 🙂

katebk
6. pro 2020

Cítila jsem se jako bych měla chřipku ale bez teplot 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru