Jak často během dne kojíte 15měsíční dítě?

luca1987
20. črc 2016

Ahoj maminky, mam 15 mesicni dcerku a stale kojim. Chci se zeptat jak casto behem dne kojite? Jen rano i vecer nebo jak si dite samo rekne? A myslite si, ze kdyz kojim tak bych mohla goji (kustovnici cinskou)?

drzticka81
24. črc 2016

@ester34 tak to jo, to je jiny pripad 🙂)) ja jsem mela menstruaci hned po sesti mesicich (u obou), takze jsem vedela, ze by to eventualne slo 🙂))) a slo to 🙂)) ted se prejeme treti, tak uvidime 🙂))

lukristkova
20. srp 2016

@jitahh Souhlasim s vami,ja kojim 13.mes.dcerku a v noci to je porad prisata u prsa,uz jsem si na to zvykla a nevadi mi. To,ze daji prednost pred jidlem u nas taky plati. Proste nejlepsi je pro ni mlicko a hotovo. Kdyz jsme doma a rekne si sama,tak ji dam a nedelam z toho vedu. No a hlavne jak vidite,jak si to mimco u vas hovi,tak co vic mu doprat. Prvni dcerku jsem kojila do 12.mes.uz to bylo pro me celkem vysvobozeni,ale ted u druhe to citim jinak. Nevim,ze to porad nekdo tolik resi. Co by za to nektere maminy daly,kdyby mohly kojit.

andryyysssek
21. srp 2016

@lukristkova zajímavé je,že já to měla přesně naopak,dceru jsem kojila i co půl hodiny,a nevadilo mi to.Zato kojení syna mě kolem jeho půl roku strašně obtěžovalo 🙂 Asi to byl důsledek poporodní deprese 2m po porodu,nevím ☹

lukristkova
22. srp 2016

@andryyysssek No jasně každý to má jinak a proto každý si to dělá podle sebe jak mu to vyhovuje a jak to cítí. Já říkám, že budu kojit snad do jejich čtrnácti let. 😀

andryyysssek
22. srp 2016

@lukristkova jj,přesně 😉 Já kojila dceru do 2,5 let,a do 4,5 usínala u prsu.Tak si říkám,že kdybych ji neodstavila,cumlala by prso doteď,a bude ji 7 😀