Aktuální příznaky covidu. Jaké máte/měli jste?

danvitka
26. črc 2022

Hezký den, mohu se zeptat jaké máte aktuální příznaky covidu?
Čekám na výsledek, ale jenom mě bolí hlava. Nicméně zbytek rodiny pozitivní 🤔

lentilkah
26. črc 2022

Tchyni ted bolela dva dny hlava a necitila se uplne fit. Jinak nic.

monars
26. črc 2022

@danvitka u chlapa - večer nehorázna bolest zad, v noci horečka zimnice - 3dny - pak až lehký kašel, u mě - škrábání v krku a "knedlík", druhý den kašel, rýma a zvýšená teplota, u dcery 6m horečka kašel

danvitka
autor
26. črc 2022

@lentilkah a je tedy pozitivní?
Mě ještě trochu bolí prsty na rukou a kolena a záda, ale to mám často i mimo nemoc. Jsem zvědavá jak to vyjde. Nicméně už bych to měla potřetí 😁

9radka9
26. črc 2022

@danvitka když je zbytek rodiny pozitivní, tak to jistě máš taky 😊 já 2 dny motání hlavy, bolest v krku, bolest v kříži a nohou, poté třetí den ráno zvracení, velká únava, nemožnost dojít ani na wc, teď čtvrtý den sopel, malinko bolest v krku a silná únava, COVID mám taky potřetí, ten první ale zcela bezpříznakovy

lennus
26. črc 2022

@danvitka Kamarádku jen lehce škrábalo v krku před cca týdnem. Prodělala kovid a měla dvě dávky, bohužel i s vážnějšími nežádoucími účinky, naštěstí už je ok

victress
26. črc 2022

@9radka9 to není pravda, manžel byl pozitivní, zbytek rodiny nikoliv a to jsme spolu byli furt...švagrová taky tak...na někoho to prostě nejde a někdo to má "furt"😉

lentilkah
26. črc 2022

@danvitka Ano, byla pozitivni. Druhy clovek v domacnosti to nechytil, nebo byl bez priznaku.

fouskovi
26. črc 2022

@victress přesně takhle to měl starší ze školky on pozitivní zbytek rodiny nikdo a podruhé zase starší ale i manžel a já s mladším opět nic

dafne55
26. črc 2022

@victress
@fouskovi Na kolika testech jste byly? Ja trikrat PCR negativni a az poctvrte pozitivni… 💪

victress
27. črc 2022

@dafne55 kvůli jednomu Covidu bych na 4 testy rozhodně nešla, na tvém příkladu je vidět, jak jsou nespolehlivé, na co vlastně jsou, když ukáží pozitivitu až v době, kdy jsi už vlastně neinfekční po Covidu? dělají se snad proto, aby odhalili infekčního člověka, takže já na ně nevěřím...

fire85
29. črc 2022

Tak mě bolelo a knedlík v krku asi 14 dní teď v červenci, ale kovid uz sem měla 2x , a opravdu už tuhle saskarnu nehodlám podporovat . Myslím že 2 roky stačily. Takže testy si už nedělám, ten antigennim ani nevěřím.

jolana24
29. črc 2022

Jeden den mě lehce škrábalo v krku. Jinak jsem byla unavená, bolela mě hlava (ta mě bolela ještě týden po covidu) a bolel mě pohyb očí 🙈 Manžela bolely oči, byl unavenej a měl trochu omezenou chuť. Děti měly jeden den teplotu kolem 38.

hankasva
29. črc 2022

Prvni nákaza : bolest hlavy, ztráta čichu, bolest kloubů a teplota.
Druhá nákaza po očkování na covid, cca měsic po: únava, bolest hlavy a kloubů.

apokalismus
29. črc 2022

U nás teď byli všichni prý nastydlý... tchán s tchýni rýma kašel a tchýně bolesti hlavy jako při migréně,ve čtvrtek jsme od nich tedy odvezli děti,test (kousací antigen po cca 5 dnech) měli negativní,dcera pak v sobotu bolest hlavy a teplota jeden den... já od tohohle pondělí bolesti hlavy, šílené bolesti zad a kostí v nohou, teploty, motání hlavy a nevolnost a jako jediná mám pozitivní test i když jsem nikde sama nebyla... Jsem z toho zmatená... ale když tu čtu vaše zkušenosti tak mi přijde jestli to nemůže být všechno covid jen u mě jako vždy s největším průběhem...

vlastovka36
29. črc 2022

@danvitka já od středy bolesti nohou tak že nemůžu ani chodit,bolesti celého těla,teplota zvýšená 37,5 včera brutální rýma dneska jen ucpaný nos, celková slabost ale test negativní tak nevím

vlastovka36
29. črc 2022

@danvitka jo a zimnice pak zase strašné teplo

apokalismus
29. črc 2022

@vlastovka36 jo,ta zimnice s teplem u mě tři dny, vůbec jsem netušila jak reálně je 😂 ještě dneska si tím nejsem jistá.... Test jsi zkoušela jeden?

jolana24
29. črc 2022

@vlastovka36 Mě vyšel pozitivní test až 4.den od začátku příznaků

vlastovka36
29. črc 2022

@apokalismus ano dneska první. Zítra udělám znovu

vlastovka36
29. črc 2022

@jolana24 no super chjo. Zítra si udělám znovu a uvidím

apokalismus
29. črc 2022

@vlastovka36 já je dělala až čtvrtý den a na obou dalnice jak hrom... A překvapivě z rodiny nikdo nic... těm to asi zítra udělám znova...

vlastovka36
29. črc 2022

@apokalismus to jste mě moc nepotesila 🙂

apokalismus
29. črc 2022

@vlastovka36 hele pořád je ještě naděje že je to něco jiného.... Držím palce...

vlastovka36
29. črc 2022

@apokalismus a vám brzké uzdravení. Děkuji

beruska1989
29. črc 2022

Dneska akorát končím izolaci. Začaly mě bolet holeně, pak záda, nakonec pocit knedlíku v krku, další den brutální bolest v krku a rýma. Pak se ještě přidala bolest kostí okolo očí, kašel mírnej, a teplota max 38.2. první tři dny jsem skoro celý prospala, bylo mi chvíli vedro, pak strašná zima, což v těch vedrech nikdo nechápal😂😂😂, a vždy po 2 dnech odpadl další člen rodiny. Vystřídali jsme se všichni 4. Děti jen párkrát smrkali.

danvitka
autor
29. črc 2022

Tak naše výsledky. Všichni pozitivní PCR kromě mě. Zároveň všichni negativní antigen. Ale máme všichni stejný příznaky. 🤷‍♀️

apokalismus
29. črc 2022

@danvitka tak ať jste brzy fit...... Koukám že s těmi antigeny to je fakt loterie... To u nás mohli tcháni mít falešně negativní,pak by mi ten můj pozitivní dával celkem smysl... Protože jinak jsem nikde nebyla.... Prý měli nějaký kousací testy. Starší jsem ho taky dělala a taky byl negativní,pritom pořád šíleně kašle. Ale teda ta měla teplotu už v sobotu,tak už taky nemusí mít test pozitivní.... jsem z toho 🦌😂

vlastovka36
30. črc 2022

Tak holky po 4 dnech dneska pozitivní. Syn zatím negativní žádné příznaky

apokalismus
30. črc 2022

@vlastovka36 tak držím palce ať to u syna zůstane...a tobě brzké uzdravení... Já dnes budu dětem dělat další testy, obě chrchlaji jak tuberáci. Ale ta starší měla už minulý čtvrtek a sobotu bolest hlavy, tak nevím jestli ji to ještě něco ukáže,jestli ten covid měla předtím,nebo teď ☹️....

vlastovka36
30. črc 2022

@apokalismus držte se. Hlavně ať jsou děti v pořádku