Covid. Jaké jste měli příznaky? Je to něco jako u chřipky?

kristina037
7. únor 2022

Dobrý večer mohla bych se zeptat kdo měl covid jaké měl příznaky každý je má jiné je to něco jak chřipka? Od rána mě bolí hlava duní mi vní a ležím a bolí mě celé tělo nejvíc nohy díky za info pěkný večer přeji

uzivatelkapetra
7. únor 2022

Tuším, že to každý prožíval jinak. A je třeba neopomenout, že neexistuje jen kovid.

Například u mě kovid neprobíhal nijak, jen jsem si zašla na test kvůli pozitivnímu manželovi a že mi vyšel pozitivní mě velmi překvapilo, protože mi nebylo opravdu vůbec nic.

kristina037
autor
7. únor 2022

@uzivatelkapetra právě že možná to je jen chřipka nebo něco ale strašně mě bolí nohy že jsem v klidu a bolí mě prostě i hlava mě bolí uvydime ráno si zajdu na test

baraskaska
7. únor 2022

No mne to zacalo hlavou, divila jsem se protoze migreny mam v urcitem obdobi a tohle bylo jak migrena. Za dva dny zacaly bolet klouby ale tak divne hlavne nohy a pridala se mirne zvysena teplota, unava. Stav podobny kocovine opravdu hodne podobny, dalsi den odchazel cich a chut to bylo vse. Ale ja mela klasicky covid ne omikron. Ted znamy v okoli si nejvic stezujou na rymu kasel.

kristina037
autor
7. únor 2022

@baraskaska no já mám jen rýmu bolest hlavy ale šíleně mě bolí nohy

baraskaska
7. únor 2022

@kristina037 ty me taky prave boleli. Blbe se mi i spalo protoze boleli v jakekoliv pozici. A ze zacatku i takove ostre bodance do ruznych casti. No hnus velebnosti.

kristina037
autor
7. únor 2022

@baraskaska taky to tak mám tedka můžu si lehnout jak chci stejně šíleně bolí

kristina037
autor
7. únor 2022

@baraskaska co by jste mi poradila vy zajít si k lékaři nebo jít do práce 🙄 snad to přejde ale ta bolest je šílená

martiniquest
7. únor 2022

Mela jsem ho pred dvema tydny. V sobotu jsem se probudila a bylo mi divne. Unava, migrena, postupne vylezla horecka na 38 (horeckova nejsem, mam ji jednou za x let), zle od zaludku. Dlouho jsem odolavala paralenu, nemam rada chemicke leky, po x hodinach jsem si ho vzala a jak kdyby me polili zivou vodou. Vecer prisla dusnost, hnusny pocit. V noci na nedeli zase horecka. V nedeli uz mi bylo o 100 % lip. Jediny symptom bylo paleni v krku a za ocima. Ne bolest, vylozene to palilo. Do cca patku mi bylo stridave hur a lip, ale v nejakych snesitelnych mezich. Starala jsem se o dve deti a manzela, kreremu byli zle o dost dele, a zvladala jsem. Nejdele trvajici bylo paleni na plicich, to bylo neprijemne, plus suchy kasel. Od soboty mi bylo skvele, tak jsem sla minule pondeli behat. Tim jsem se znova odvarila. Okamzita unava, brutalni bolest v krku. Od ctvrtka mam příšernou rymu a totalne otekle sliznice, coz bezne neznam. Asi dojezd covidu nebo jsem po nem byla hodne oslabena a stacilo malo, nevim. Ted je pozitivni syn, ktery to dle testu ode me a manzela nechytl. Pritom mel suchy kasel. Ted mu neni absolutne nic a test mel pozitivni.

lenkalubina
7. únor 2022

Tak já ho mám zrovna teď uz podruhé a každý úplně jiný..poprvé jsem měla rýmu, bolely mě nohy,byla jsem totálně bez cichu i chutě (trvalo to půl roku!) Jinak nic. Teď kašel,rýma,teplota. Jen jsem si doma udělala test a byl tam...

baraskaska
8. únor 2022

@kristina037 tak zkuste test, obecne jste zrejme nejak nemocna tak kazda nemoc by mela byt vylezena doma a neprenaset ji mezi kolektiv, nejen nejakej covidek 🙂 mne bylo mizerne o vanocich bolest hlavy hrozna, unava, bolest tela. Testy delany asi 3 a negativni takze proste jen nejakej moribundus. 🙈

mamikry
8. únor 2022

@kristina037 Mela jsem covid v listopadu, tedy asi jeste Deltu. Priznaky slabost a velka unava, trosku ucpany nos. Dalsi den zimnice a vyletela teplota ke 38°C. Brala jsem paralen, za dva dny uz bez teplot, zustala unava a na tyden jsen prisla o cich a chut. Byla jsem po dvou davkach vakciny.

merope
8. únor 2022

@kristina037 Určitě zůstat doma a nechodit do práce. A dále podle místa bydliště - v Praze rovnou skočit na PCR (případně konzultovat obvoďáka), někde na vesnici pokud máš antigen, tak zkusit ten a objednat se na PCR pokud možno dřív, než to zaberou lidi, co jim dneska vyšel pozitivní v práci.

konidana
8. únor 2022

@kristina037 mela sem to podobne, hlavne celkova unava, bolest nohou, trochu ryma a hlava. Celkove mi bylo blbe asi 4 dny, 6.den uz ok. Kaslat sem zacla az ted, když uz sem zdrava ( pri namaze a sportu)

konidana
8. únor 2022

@kristina037 tak do prace urcite ne, kdyz ti neni dobre.

goovana
8. únor 2022

@kristina037 bolest hlavy
Bolest oči
Nechutenství
Ztráta Čichu a chuti
Bolest kloubů svalů
Teplota
Zimnice

kristina037
autor
8. únor 2022

@merope dělala jsem si test a jsem negativní takže nevím co toje no

kristina037
autor
8. únor 2022

@baraskaska taky to tak asi myslím měla sem negativní test takže uvydime ale bolest nohou nehorazna

merope
8. únor 2022

@kristina037 Chřipka? 🙂

caren83
8. únor 2022

@kristina037 My ho měli všichni ,bolest hlavy,těla ,horečky,slabost ,zle od žaludku ,šílený dusivý kašel ...no užili jsme si ho ☹ i s dcerkou 7 let ..

sasui1
8. únor 2022

Nespolehala bych na antigenni test. Testovala jsem se v pondeli rano v praci. To mi jeste nic nebylo. Za hodinu me zacalo bolet cele telo. Vydrzela jsem do poledne kdy me to sejmulo uplne. Jeste jsem si vytahla test z kose abych se podivala jestli mi tam treba po limitu nenaskocil duch. Nic. Snehobilo. Po ceste z prace jsem skocila na PCR a vysel pozitivni...antigenum uz vubec neverim a davaji falesny pocit jistoty ze jsem zdrava 🙄

kristina037
autor
10. únor 2022

@sasui1 já sem se dneska testovala a byla sem pozitivní pak sem se po druhé testovala po chvily a negativní 🤷‍♀️

kristina037
autor
10. únor 2022

@caren83 to mě mrzí taky mě trápí žaludek 🙄