Deprese - 12 let. Poradíte, prosím?

elagq
28. únor 2022

Ahoj , je mi 12 let a nejspíš mám depresi ale sama nevím a chtěla bych poradit . Ve školním roce 2020/2021 jsem prožila šikanu - smáli se mi , zesměšňovali atd. Pak jsem tři dny po vysvědčení odjela na 14-denní tábor kde jsem potkala partu lidí kteří jsou fantastický ale má to hráček : bydlí ode mě daleko a nemůžu za nimi jezdit a oni nemůžou za mnou . Byl tam i jeden kluk který se mi líbí ale bohužel na něj nemám číslo protože když jsem mu moje číslo diktovala tak jsem ho omylem nadiktovala špatně . Jsou to všechno lidi s kterými bych strávila celý život . Naposledy jsem je viděla před půl rokem . Všechno si vyčítám, přece kdybych mu to číslo nadiktovala správně tak by se to nestalo. Zašlo to až tak daleko že jsem přemýšlela nad sebevraždou. Ale přece jenom jsem si řekla že je ještě uvidím. Z 5. třídy jsem přestupovala na novou školu ( naše škola měla jenom 1. stupeň ) a na nové škole mám fajn kamarády ale není to ono . Bohužel jsem se začala řezat a nevím co mám dělat. Trpím záchvaty vzteku a úzkosti. Mamce ani taťkovi to říci nemohu protože mají teď svých problémů taky hodně . A kamarádi neví jak mi pomoc (protože nechci aby měli oni problémy kvůli mě).
Moc bych přivítala nějakou radu . Předem děkuji

rozitta
2. bře 2022

@elagq svěříš se té mamce? 🙏

dasipe
2. bře 2022

Tak jak to vypadá? Už jsi tam volala nebo mluvila s rodiči? 🍀