Hračky pro děti. Co koupit?

lidija1234
15. črc 2022

Mohu vás maminky poprosit o nápady co koupit za hračky ani ne ročnímu dítěti co už skoro samo chodí? Různá kousatka a chrastítka už ho neberou 😄 nějaké dobré vychytávky co u vás dítě dobře zabavili?

areh
15. črc 2022

@lidija1234 vkládačky, kuličkodráhu (mají i pro malé děti), nebo třeba autíčko Oball

veru181
15. črc 2022

U nás tou dobou byly oblíbené interaktivní kostka, volant se zvuky a světýlky, hudební hračky (hlavně rumbakoule), na zahradě hračky na písek, auta, velká Tatrovka… 🙂

alilali
15. črc 2022
jipe
15. črc 2022

zatloukačky, vkládačky, navlíkačky na tyč, nafukovací hopsací zvíře (nevím, jak se ten "osel - skákadlo" ofiko jmenuje), tatra, hračky do vody (kouzelný kohoutek nebo nějaké ty mlýnky)

konidana
15. črc 2022

@lidija1234 pokud zrovna začíná chodit, tak ho nějakou dobu hračky moc zajímat nebudou😅 Držela bych se minimalismu a rad výše.

lidija1234
autor
16. črc 2022

Nemáte někdo a tímhle zkušenost ? Jestli se to dětem líbí ? Vím že každé je jiné ale spíš jen orientačně 😊

jjasmina
16. črc 2022

@lidija1234 kostky, kulickova dráha, vkladacky

xmisas
16. črc 2022

@lidija1234 ani jedno bych svému dítěti nekoupila.. "chodítko" úplně na prd, kdyby to byla jen ta hráci deska supr, ale takhle je to nesmysl. Hopsadlo taky nebude úplně vhodné, to bych radši klasickou houpačku mezi dveře.

areh
16. črc 2022

@lidija1234 chodítko jsem měla půjčený. Dostala ho ségra a nebyla jsem spokojená. Starší syn se k tomu postavil, podjely tomu kolečka a brutálně se natáhnul. Kolečka jsem sundala a měl to jako hračku, ale stejně to šlo brzo pryč.
Co se týká toho hopsatka, tak lepší klasická houpačka. Máme ji doma a ona kluci by se na ní nejradši houpali pořád 🙂

zizkmi
16. črc 2022

@lidija1234 choditko jako takove se vubec nedoporucuje. Deti se nemuzou poradne zaprit, ujede jim to a leti. Lepsi je, kdyz pred sebou tlaci zidli. Synove maji vozicek Ikea, porad v nem prevazeji kostky a hracky sem a tam. Da se pekne zatizit. Hopsatka jsou zase zlo na pater, nebo tak neco. Nejlepsi je klasicka houpacka. O zabavu vystarano nekolik let. U nas dost dlouho frcel hraci stolek, tatrovka, ruzne nakladaky se zvuky a cokoli z kuchyne😁

nina004
17. črc 2022

@lidija1234 Náš okrem spomínaných hračiek ako vkládačky, navliekačky a zvukové hračky dostal na prvé narodeniny tatru a tá ho veľmi baví. Buď ju tlačí alebo sa v nej chce voziť alebo do nej dáva a zas vyberá hračky.

krisstina93
17. črc 2022

Víceméně cokoliv od Fisher Price, třeba toho mluvícího pejska, ten u nás baví půlroční a občas si s ním hraje jeste i sedmiletý :D jinak různé vkladacky, aktivní chodítka, nádobí.

lidija1234
autor
17. črc 2022

Moc děkuji za reakce, houpačku chceme koupit k 1 narozeninám a právě jsem zvazivala i hopsadlo ale nedošlo mě že to může mít špatný vliv na páteř a i to chodítko no asi není nejlepší nápad.