Britax go big. Máte? A spokojenost?

kukokuko
5. zář 2019

Holky, sháním co nejvíce referencí na tento kočárek. Máte a spokojenost? Jde do úplného lehu? Jezdí se s ním dobře i v terénu? Skládání bez problému? Hlubová korbička i sporťák mají dostatečně velkou a dlouho stříšku, která ochrání dítě? Větší hmotnost mi nevadí, je to daň za lepší jízdní vlastnosti a máme auto s velkým kufrem...Díky

mikiva
5. zář 2019

@kukokuko Mela jsem a skvely! Jde uplne do lehu. Prostorna jak korba tak sportak. Bytelny, stabilni, ale lehce manevrovatelny. Teren bez problemu. Skladani jednoduche, se sportakem prakticky jednou rukou. Striska u sportaku urcite dostatecna. Ke korbe jsem mela clonu z dm - ale mozna uz ji maji novejsi modely vetsi? Obrovsky kosik s velkou nosnosti.
Jedna rada - pokud budes casto sklapet rukojet (napr. do vytahu nebo mhd), tak nekupuj tasku na rukojet.

jatva
5. zář 2019

Mne teda prisiel dost klaustrofobicky - sportova cast v lahu. Skoro ziadne vetranie. Madlo zacalo v podstate hned vrzgat. Nadsena som z neho nebola. Ale muz ho mal rad 🙂

makronka222
5. zář 2019

Velka, tezka krava. Jediny plus byla skladnost a delsi strecha. Tot vse. Jizdni vlastnosti hruza

123straka321
6. zář 2019

Ahoj, my jsme měli jenom starší verzi Go....a za mě to byl fkt úžasný kočárek. Go Big jsem si povozila u kamarádky a rozhodně nezklamal, má velké výhody v tom, že se dá sklopit do plného lehu a k tomu větší kolečka jsou prostě lepší. Moc nerozumím tomu @makronka22, jak může mít špatné jízdní vlastnosti? A jaký kočárek má lepší? Já totiž fakt lepší nevozila, myslím to upřímně......ale asi každému sedne něco jiného. Určitě @kukokuko doporučuji ho vyzkoušet v obchodě a uvidíš......Jinak za mě Britaxy řady Go vydrží i 4 děti v pohodě.

lindikova
6. zář 2019

Máme Go Big 2, od ledna... taky nechápu @makronka222 Jízdní vlastnosti má skvělý, otestováno u nás na samotě u lesa, je to za mě SUV mezi kočárky, málokterý má takové pérování a projedu s ním i potok. Není to ale kočár na častý převážení, je velký, hřmotný, těžký, na druou stranu, není problém sundat kola. Ale je fakt kvalitně udělaný, žádný rachtátko. Souhlasím ale, že pro menší dítě sporťák není, je to černá díra, bez větrání – když je v lehu. Pro sedící starší sedící dítě skvělý, prostorný kočárek, kam se vejde i obří fusak. My jsme teď pro prcka dokupovali do auta valco trend ultra, ten je zase super na léto.

beata.n
6. zář 2019

Mame a super kocarek! A tezky mi tedy neprijde. Krasne se s nim jezdi. Korba i sportak krasne clony, ktere zakryji ditko jak pred sluncem, tak i pred větrem. Tenhle kocarek s nami nacestoval az az- i na horach i ve sněhu a nikde s nim nebyl zadny problem. Hrozne mi i vyhovuje rukojet. Krasne padne do ruky a jelikoz jsme s partnerem vysoci, nekopeme diky ni do kolecek. Mam treti ditko a tohle byl muj nej, nej kocarek.

kukokuko
autor
6. zář 2019

@123straka321
Jasně, o jízdních vlastnostech slyším jen samá pozitiva...Vyzkouším a uvidím

kukokuko
autor
6. zář 2019

@lindikova
Přesně, nemám ráda rachtátka s malými koly, hledám bytelný kočár co leccos projede.. Golfky jsme na prvního prcka ani nepořizovali. Převážet budeme max. o víkendu a do velkého kufru snad nebude problém. I když při složení 52cm na výšku je fakt dost, o tom žádná. Co se týče sporťáku v lehu jako černé díry, tak stříška nemá žádné větrání? Já měla za to, že jde rozepnout. My teda většinu času trávíme se stříškou nahoře, aby prcek dobře viděl a byl co nejvíc na čerstvém vzduchu🙂 Fanaticky určitě dítě nezakrýváme..Pořádně zatáhneme jen když prší, hodně moc fouká nebo sněží🙂

kukokuko
autor
6. zář 2019

@beata.n
Vyzkouším v obchodě a uvidím. Ještě nevím, zda bych kupovala nový nebo bazarový..Díky

lindikova
6. zář 2019

@kukokuko když je mimco v úplném lehu, má kolem sebe spustu látky a jedine větrání je nahoře ve střeše. Jak to rict... to valco má třeba zada otvírací. Není to kočár do vedra. Když prcek sedí, je to skvělý prostorný sportak, žádný korytko. A jo, ta rukojeť je top top top, taky jsem vysoká.

kukokuko
autor
6. zář 2019

@lindikova
Jasně, chápu...No vedro nevedro, holt bych ho musela brát i s mouchama a zatím mě nenapadá žádný jiný lepší, nic jsem nevymyslela..Každopádně musím vyzkoušet a pořádně okouknout někde v obchodě a uvidím. Ty jsi kupovala nový nebo bazarový?

kukokuko
autor
6. zář 2019

Jo a holky, ještě mě napadá...Taky bych chtěla, aby šel kočárek použít se skejtíkem pro starší dítě, to jsem se v úvodním příspěvku úplně zapomněla zeptat..

mandarinka21
6. zář 2019

My mame jeste puvodni svedske Brio Go, nez Svedove kocar prodali Britaxu a nadale se venuji jen vlackodraham a hrackam. Nemci si vzali design, ale celkove na materialu a zpracovani dost usetrili... Naopak pridali par vychytavek. My jsme s Briem moc spokojeni. Je lehoucky, lehce se sklada, ma velky kos, odvezu v nem tezky nakup. Pokud chces kupovat bazarovy, mirila bych az k Briu, prodava se hodne levne, ackoliv porizovaci cena sady byla kolem 23 tisic. Na fb je skupinka,

lindikova
7. zář 2019

@kukokuko myslím, ze skejt v nabídce je🙂

lindikova
7. zář 2019

@kukokuko máme nový. Já ti to v neděli vyfotim. Měli jsme na kočár docela rozpočet, moji rodiče nám dost přidali🙂, a vyhrál tenhle. Kdybych teď volila, ještě bych hodně premyslela o occaru od mamas and papas, ale ten je určitě vic městský.

kukokuko
autor
7. zář 2019

@lindikova
No koukala jsem, že moc bazarových ani není...Mě by pěkný zachovalý nevadil, stejně to omlátíme, tak co🙂 Na ten occaro jsem teď jukla, ale jak píšeš, ten je takový hodně měststký, to je fakt..Díky

tonicka16
8. zář 2019

@kukokuko na FB je skupinka Brio/britax go (nebo tak nejak:D), najdeš tam taky plno recenzí i tam maminky kočárky často nabízejí🙂

kukokuko
autor
8. zář 2019

@tonicka16
Prosím, hodíš mi sem odkaz? Koukla jsem, ale těch skupin je tam moře...Dík

mabendov
8. zář 2019

@kukokuko my máme Britax Go Next (má menší přední kola a sporťák nejde do úplného lehu). Máme 2 roky a za nás opravdu spokojenost. Zvládne projet snad vše, je dost velký pro dítě a lehce se ovládá. Pokud vám nevadí že zabere víc místa třeba v kufru auta a není to nejlehčí kočárek na trhu tak bych neváhala. Příště bych šla právě do Go Big kvůli tomu úplnému lehu. S kocarem jako takovym jsme spokojeni takže bych řekla že to je dobrá volba 😉

kukokuko
autor
8. zář 2019

@mabendov
Díky. Já právě chci určitě Go big. Chápu to tak, že jediný rozdíl mezi těmito dvěma typy je právě jen v těch rozdílných kolech a big tedy jde snad opravdu do úplného lehu, v to taky doufám..Ještě snad škoda, že není nepromokavý, alespoň to výrobce neuvádí...A má dost drahé doplňky, např. pláštěnku vytahuji jen výjimečně, tak se mi nechce kupovat za litr no🙂

kukokuko
autor
8. zář 2019

@tonicka16
Díky

kukokuko
autor
8. zář 2019

@mabendov
A ještě vlastně úplně nefandím pěnovým kolům, víc věřím nafukovací klasice...No jsem asi moc náročná, není pro mě lehké vybrat ten nej kočárek, každý má nějakou mouchu pro mě..Ale Britax go big zatím vede, lepší jsem nevymyslela🙂

retsis
8. říj 2019

Nepodařená reklamace kočárku Britax go big
V dubnu loňského roku jsme si koupili kočárek pro naše první dítě typu Britax go big 2018. Dcera se narodila v červenci. Takže kočárek používáme 15 měsíců. Bohužel se na madle kočáru po roce používání objevila závada. Začalo se loupat a na některých místech se objevily puchýře, které by se dále začaly loupat, kdybych si na madlo nenašila fusak. Hned jsem řešila reklamaci jak s prodávajícím obchodem „dětský ráj“, tak s britax servisem a bohužel jsem nebyla potěšena.
Reklamace mi nebyla uznána a bylo mi řečeno, že jde o běžné opotřebení. Taky že můžu poslat kočárek na opravu, koupit si nový díl a nechat přenýtovat… Takže k tak již drahému kočárku přidat min. 2000,-
Bohužel jsem velmi zklamaná z přístupu k této reklamaci, jelikož další i předchozí řada kočárků má madlo z jiného materiálu. Že by výrobce našel slabé místo?
Moc mě mrzí, že jinak tak skvělý kočárek kazí takto nevzhledná vada.

kukokuko
autor
21. říj 2019

Nebude někdo z Prahy prodávat? Pěkný, zachovalý za slušný peníz?

kukokuko
autor
30. lis 2019

Holky, máte tip na někoho, kdo mi ušije potah na madlo BGB? Máme starší verzi s gumovou rukojetí, která mi není moc příjemná do ruky...Plus které návleky na kola (proti znečištění podlahy atd.) máte vyzkoušené a jsou dobré a neprotečou? Díky