Zamlklé těhotenství a následné otěhotnění

ivanka12301
4. led 2017

zdravím slečny 🙂 v dubnu 2016 jsem podstoupila revizi dělohy po zjietění zamlklého těhu v 7 tt doktor neviděl srdíčko :( pak 6 měsíců nic a před 5 dny jsem si udlala testík 2 dny před ms a pozitivní slabounce snad jen duch :D dnes silné // tak jsem ráda ale zároven mám obavu zda se mi konečně podaří miminko donosit :( ten strach že se to stane znova je neuvěřitelný proto vám píšu už jste některá napodruhé donosila miminko zdravé? 🙂

saidy
4. led 2017

Vlastní zkušenost nemám, jsem 7 týdnů po revizi v 8tt, po první ms jsne se začali snažit a teď čekám na výsledek 🙂 co jsem ale našla v diskuzích, nemělo by se to opakovat, tak držím palce, ať už následují jenom dobré zprávy 😉

ivanka12301
autor
4. led 2017

v to taky doufám 🙂 tak držím palečky at se i vám co nejdříve zadaří 🙂

misao
4. led 2017

@ivanka12301 měla jsem 2x ZT v 10 tt (04/2015 a 08/2015) - a teď mi v kolíbce spinká 2 měsíční zlatíčko. Ovšem co jsem četla, byla jsem fakt vyjímka, spíš se všem podařilo hned další těhotenství po revizi. Držím pěsti 🙂

nikyselen
4. led 2017

jsem zvědavá jaké zkušenosti jsem holky napíší taky jsem četla,že by se to nemělo opakovat a že většina ženských otěhotněla do 3měs.
Já rodila před 6ti lety. v Listopadu revize a ted´ se opět snažíme..

alicie_k
4. led 2017

Já jsem měla 12/2015 zamlklé těhotenství s revizí, pak ještě dvakrát biochemické těhotenství (prokázané z testu i z krve) a teď jsem ve 20.tt. a zatím vše v pořádku 🙂

yerry
4. led 2017

@ivanka12301 Ahoj ja mela ZT v 10tt s revizi 10/2010 a následně jsem v dubnu objevila // na testu a v prosinci 2011 se nám narodila prvorozene princezna. Pak jsem po třech letech opět otehotnela. Bohužel to skončí ZT v 9 tt, zase s revizi. To bylo 6/2014 pak dva roky nic a loni v dubnu jsem oper objevila na testu // a na Mikuláše 2016 se nám narodila druhorozena princezna....
Takže držím palce. Hlavně se snaž byt v klidu. Vím že ti to strach nedovolil. Znám to moc dobře bála jsem se cele těhotenství 🙂 nakonec to vse dobře dopadlo a určitě to tak bude i u tebe 🙂

kaci11
4. led 2017

@ivanka12301 Ahoj,mela jsem zamlkle tehu v 6tt pak to rok neslo,ale to spis kvuli nervum a ted mam krasnou 3letou holku a 9mesicu kluka. Neves hlavu a hlavne se uklidni. Ja se taky bala a pak bylo tehu jak podle knizky. Ani nevolnosti jsem nemela. Vim jsou to nervy ale ucidis,ze to bude v pradku. 😃

medulinek
4. led 2017

ja mela 3 zamlkle tehu po sobe v podstate v prubehu jednoho roku,ted cekam holcicku,mam pulku tehu za sebou a taky doufam,ze uz to bude dobre,zkus byt v klidu,nestresovat,hlavne ted bacha na tu chripku.

nevesta2708
5. led 2017

Taky jsem si prošla ZT V 11tt, pak jsme počkali 3 měsíce a teď jsem v druhem trimestru 🙂 Taky mi Mudra říkala, že by se to už nemělo opakovat🙂 Beru Femibion a neříkám, že to je kvůli němu, ale pro lepší pocit....Držím palečky❤

dumbicek27
5. led 2017

Mám za sebou dva ZT v 7.tt jeden v roce 2015 pak půl roku nic a druhý jsem měla 2016, kdy jsem po půl roce znova otěhotněla a teď jsem v 30.týdnu.Vím, že se to lehce řekne, ale hůř dělá, ale chce to na to moc nemyslet a hlavně myslet pozitivně.Přeji hodně štěstí.

crown
5. led 2017

Bohužel to,že se to nestane i dvakrát za sebou Ti nikdo nezaručí,musíš prostě doufat a věřit🙏Já osobně zamlklé 12/2015 s revizí a 04/2016 samovolný 6 tt bez revize,teď jedeme potřetí a snad to doklepeme🙂 Držím palce😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru