Epidurál nebo rajský plyn?

wewinka77
9. říj 2015

Zdravim vás maminky.Jsem tu nová a chtěla jsem poprosit o radu.Máte některá z vás zkušenost s epiduralem nebo rajským plynem?u prvního dítěte jsem neměla nic a trpěla jsem jak zvíře.U druhého mám strach,tak bych si to chtěla trošku usnadnit🙂 a vyzkoušet.

pety91
9. říj 2015

Za mě určitě epidurál, rajčák je prý spíše na kratší dobu , třeba na šití. 😕

adji
9. říj 2015

Ahojky, tak za mě jednoznačně Entonox! Mojí mamce špatně napíchli Epidural a několik dní nemohla hnout s nohou. U Entonoxu vše vnímáš, jen mezi kontrakcema se cítíš jako ve snu. Já úplně usínala - probrala mě až další kontrakce 🙂 Když už šlo do tuhýho, nechtěla jsem ho dát z ruky 🙂 Mě ulevil a příště ho chci zas.

loupacek
9. říj 2015

Mám zkušenost z posledního porodu s Entonoxem. Měla jsem pocit, jak kdybych vypila pár piv nebo sedmičku vína, jak jsem měla v hlavě. Fakt je, že jakmile jsem nedýchala, tak to přešlo. Bolest jsem cítila tak jako tak.
Epidurál jsem nechtěla u žádného porodu (u prvních dvou jsem neměla vůbec nic), bála jsem se toho napichování.

anniesfibis
20. říj 2015

Ja chci zkusit rajcak..ale dite tim zfetujes taky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru