Indukce porodu. Za jak dlouho po tabletce kontrakce a kdy jste porodily?

kiki1912
27. led 2020

Zdravím holky koníkovky. Zítra nastupuji v 7 hodin ráno do špitálu a budou mi indukčně vyvolávat porod. Sem otevřená na 2 prsty a chtěla bych se zeptat za jak dlouho od podání tabletky jste začali mít kontrakce a kdy jste porodila? Díky za odpověď a přeji hezký večer 😊😊

P. S indukce zvolena kvůli placentě

zdravuska1989
27. led 2020

Každá to má jinak, některa se začne otvírat po jedné, někdo po dvou, někomu to nepomůže vůbec takže dostane ještě kapacku, stejně jako s dobou porodu od zavedení, co žena to unikát 🤷‍♀️

panihk
27. led 2020

Když jsi na 2 prsty, řekla bych, že to bude rychlovka. 🙂 Já byla na jeden, dvě hodiny po tabletce na 4 a šlo se na sál. 🙂

katyedie
27. led 2020

Držím moc pěsti ! Já oba porody vyvolávane. Bylo to naštěstí rychle. A teď druhy porod , malý byl za 4 hodiny od podání tabletky venku . Ale byl to masakr 🙈 Vem si hroznovy cukr !

vercy88
27. led 2020

@kiki1912 ja nastupovala s nalezem 0, v 8 tabletka, v 10 voda a v 14.20 se maly narodil... Vetsi bolesti zacaly kolem 12 hodiny, do te doby pohodicka. Preji ti rychly porod

eviicka
27. led 2020

Bolesti mi začaly téměř hned po podání (postupně se ale stupňovaly, ze začátku to šlo), malý byl venku cca za 6 hodin. Ale každá to má jinak. Držím palce.

kiki1912
autor
27. led 2020

@vercy88 děkuji 😊

kiki1912
autor
27. led 2020

@eviicka děkuji a s jakým nálezem Ti dávali tabletku?

hanicka_k
27. led 2020

V půl 8 ráno ¼ tablety a kontrakce za 15 minut a hned po 3 minutách. Jsem si říkala "super, to bude rychlý", ale prd. V půl 10 na monitoru nic 🤦🏻‍♀️tak další ¼ tablety, to už pak mělo grády. No porodila jsem až navečer před půl sedmou.

eviicka
27. led 2020

@kiki1912 nález nevím, ani ve zprávě jsem ho neměla, ale porodní cesty jsem měla "připravené" už nějakou dobu. Indukce byla 41+1, plus jsem drobná s úzkou pánví a malý docela ke konci rostl.

puhelin
27. led 2020

Byla jsem otevrena take na 2 prsty. Vubec mi tabletku nedavali, jen pichli vodu a oxytocin. Bylo to akutni vyvolani. Za 6 hodin jsem porodila.

josi1
27. led 2020

Me dali jeden den tycinky na roztazeni hrdla a druhy den takovou tkanicku na vyvolani. Tu mi dali 9:00 a v 17 byla mala venku.

alcar
27. led 2020

Moje indukce trvala 56hod. Nejdrive tycinky, pak dva dny tablety a prdlajs...stale na 1cm. Pak uz posledni moznost pichuti vody, oxytocin a uz to jelo. Kontrakce brutalni k nevydrzeni a za 2,5hodky dcera venku bez nastrihu.☝️🙏😃

hermia
7. únor 2020

vecer v 17hod mi dali balonek na pripraveni porodnich cest pak v 7hod rano tabletku kolem devate desate pichnuti vody a 12.25 byl maly venku

kejt29
7. únor 2020

Prvni porod vyvolany, praskla voda, ale nic se nedelo. Kontrakce prisly asi hodinu po prvni tablete (ta byla podana v 7h), porod ve 14,30. Druhy porod vyvolany, predpoklad vetsiho ditete, otevrena na 2 prsty. Tableta v 7h, kontrakce prisly po par minutach, ale jen lehci. V 10:15 mi praskli vodu, prisly silne kontrakce a porod 13:27.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru