Porodnice Bulovka. Máte zkušenost?

michaela199615
13. zář 2021

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptej, zda tu někdo máte zkušenosti s porodnicí Bulovka. V únoru bych tam měla jít rodit, tak doufám že jsem vybrala dobře.
Děkuji

treasurka
13. zář 2021

@michaela199615 Rodila jsem tam ted v srpnu, a docela dobry.

kamikzl
13. zář 2021

@michaela199615 rodila jsem 2x. V roce 2018 a letos v únoru a vždy naprostá spokojenost.

mysh_me
13. zář 2021

Mam zkusenost z listopadu 2020. Vybrala jsem si Bulovku kvuli Centru porodni asistence. Normalni nerizikova poradna pred porodem byla nic moc, ale pak me zaradili do toho CPA a tam se chodi na kontroly primo k porodnim asistentkam a to bylo super. U samotneho porodu byla PA ktera mi moc nesedla a tak to nebylo uplne podle mych predstav, ale nechtela jsem platit tech X tisic za vyber konkretni PA… jinak prostredi hezke a lekari profesionalni, to si nemuzu stezovat. Na sestinedeli i novorozeneckem byli vsichni moc mili a prijemni. Mela jsem normalni pokoj (nadstandard byl plny ale nakonec mi neprislo nutne se na nej ani hlasit), byl pro tri ale naprostou vetsinu casu jsme tam byly dve, a koupelna byla spolecna s vedlejsim pokojem. Celkove jsem byla spokojena (az na tu PA u porodu, ale to je proste o lidech) a sla bych tam klidne zas.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru