Porodnice Chomutov, máte zkušenost?

martinato1989
3. led 2018

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, zda mate některá čerstvé zkušenosti s porodnici v Chomutově? Chystám se rodit tam, tak abych byla trochu připravena na to, co mě tam čeká 😂

alexkisss
3. led 2018

Taky by me zajímalo chci take rodit v Chomutově

jitka_cv
3. led 2018

Já tam rodila před třemi roky.

kaculka2014
3. led 2018

@martinato1989 ja tam rodila před 11 měsíci. Nemůžu si vynachválit. 👶

petru80
3. led 2018

Holky a kdy mate termin ja 19.2. ja v teto porodnici rodila pred 6 lety na porodnim sale dobry, ale sestry potom na pokoji byly hrozne, neochotne a kazdy dotaz je obtezoval a pokud se musely zvednout ze zidle a neco udelat tak to teprve ukazaly jak umi byt neprijemne. Doufam, ze se za tech 6 let tam nejak vymenily.

amoretspes
3. led 2018

Mně tam rodily teď 2 kamarádky cca 2 mes. A jedná porodní personál ok,druha prý nic moc (holky nejsou náročné) ,ale prý nic moc neřekli a nepříjemné.a na 6ti neděli už od 4 holek jsem slyšela ze strašné :( prostě záleží na personálu ;/

martinato1989
autor
3. led 2018

@petru80
Já mám termín 29.1. Já pravé slyšela ze je to o tom, na jakou sestru tam zrovna člověk narazí. Tak jsem zvědavá, ale nechce se mi jezdit někam mimo, takže to proste prubnu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru