Strakonická porodnice, máte zkušenost?

duhovakony
9. únor 2018

Krasny den vsem maminkam. Holky chci se zeptat mate nektera z bas zmusenost se Strakonickou porodnici? A je nekdo kdo se tam chysta letos v cervenci rodit?
Chtela jsem se zeptat od jakeho tydne jste zacali pocitovat prvni pohyby mimnka,a jak Vam rostlo brisko? Prijde mi ze mam porad male brisko,ale na ko trolach je vzdy vse ok. 😊

klaraslavickova
14. únor 2018

Já tem byla 26.ledna na cisari a každý se tam ke mě choval hezky žádné hloupé řeší neboneprijemne sestry jako to bylo před 4lety u prvního porodu v Prachaticích
Strakonice jediné doporucuji

duhovakony
autor
14. únor 2018

@klaraslavickova dekuju za odpoved☺

mari90
14. únor 2018

Ja rodila minuly tyden planovanou sekci, kdyby vas neco zajimalo, napiste rada odpovim
@duhovakony

duhovakony
autor
14. únor 2018

@mari90 dobry den...urcite me zajima vsechno 😊 cekam miminko prvě..
Ale nejvic me zajima jak to bylo na šestinedeli,na internetu jsem prave hodne cetla,ze zalezi na tom jake zensky potkaj na smene,že se jim stávalo ze byli problemy s kojenim,preferovali jednu polohu a ze treba i diteti pritlacily hlavicku k prsu aby se prisalo atd.. z toho mam obavu ze ja z takoveho pristupu budu urcite hodni ve stresu. A taky jsem cetla ze hodne sestricky nechavaj peci na mamince a az kdyz maminka nevi tak se zepta,ale ze jsou hodne neprijemne.
Takze sem cela zmatena,a budu vdecna za odpoved

mari90
14. únor 2018

@duhovakony vesmes je to presne tak jak pisete, bohuzel, ale samozrejme se tam najdou i sestry, ktere rady pomuzi a neberou vas jako pritez

duhovakony
autor
14. únor 2018

@mari90 dekuju za Vas nazor....