Duphaston a snažilkovanie. Dá sa takto otehotnieť?

jaruska18
21. júl 2014

Ahojte 🙂 s priatelom sa snazime o babatko..lekar mi dal Duphaston na upravu cyklu kvoli nadmernemu krvacaniu a nepravidelnemu cyklu. Druhy mesiac sa snazime..teraz od 16.dna cyklu takze od dnes mam brat jednu rano a jednu vecer..da sa otehotniet aj napriek tomu?

matarka
21. júl 2014

Jasne! Duphaston pomaha pri uhniezdovani vajicka (ak doslo k oplodneniu). Mne ho tiez predpisal cca od 16. dna cyklu prave z tohto dovodu.

tiumen
21. júl 2014

ja som otehotnela po jeho vysadení kedže som ho už nechcela brať lebo mi nerobil dobre 🙂

tajka1986
21. júl 2014

A ja som po dva a pol roku snazenia otehotnela prave vdaka nemu🙂

anitra11
21. júl 2014

Ja som ho tiež brala, a máme jedno bábeno, takže nemal by byť problém v Duphastone

katharrina
21. júl 2014

aj ja som ho brala a po 6.mes. sa všetko u mňa upravilo a bola som tehotná. 🙂

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana256
3. aug 2014

ahojte a j mne tie tabletky duphaston predpisal gynekolog lebo mavam nepravidelny cyklus a mavam silne bolesti menstruacie a opytam sa ked si to niekedy neuzijem tu tabletku ako mam rano a vecer lebo na nu zabudnem nevadi to ked si to davam inokedy dakujem dufam ze nbudem mat ztoho nejaku reakciu ked to neuzivam tak ako mam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre