Prodavačky a pokladní, flirtuji s vámi muži?

lelab
18. dub 2024

Mám kamarádku a ta dělá v supermarketu a denně s ní někdo flirtuje prý. Dělám taky ve velkým marketu a myslim,že mě se nic takového neděje.Lidi berou prodavačku jako prostředek k markování nákupu. Tak co flirtuji s vámi muži v práci ( zákazníci)?

simkrk
20. dub 2024

@berenika39 sexshop.. 🤣😄

jarla
20. dub 2024

@berenika39 fakt nevím, nechám se poddat

erchia
20. dub 2024

Hej, do obchodů s pc hrama chodí i holky ;) A nemají tam většinou jen hry, ale i různé doplňkové zboží, já tam třeba po dvaceti letech konečně objevila dvd s kreslenou pohádkou, co mám ráda 🙂 Jasně, jde to sehnat jinak, ale tohle je prostě takový fajn 🙂
O to víc mě mrzí, že tyhle obchody dost mizí :(

A jinak, dělávala jsem pokladní, většinou byli zákazníci prostě milí.
Ovšem s jedním starším pánem jsem se bavila víc, že on má syna a tak, a já ze slušnosti, že to je fajn, on, že bychom se mohli seznámit, já že třeba jo, ale nehrotila jsem to.
No a jednoho dne do toho krámu přišel i se synem a chtěl nás tam seznámit, já tam nebyla, ale byla tam moje vzdálená příbuzná, co tam taky dělala, a ta ho úplně chudáka vykopla, co si to jako dovoluje a kdesi cosi :D
No chudák pán i syn, pak už tam zas chodil jen ten pán a ten mi to právě říkal.
Je to už dávno, tehdy jsem byla samozřejmě svobodná, ale přišlo mi to k tématu ;)

Ale jinak čekání večer na pokladní před krámem je teda dost solidně přes čáru...