Pampers premium care, jsou kvalitní?

adina23
3. dub 2018

Dobry den, s pritelem jsme koupili pleny pampers premium care a nevime jaky jsou jestli jsou kvalitny atd..A jaky mate nazor? Dekuji

pavla555
5. dub 2018

Ja pouzivam z Lidlu a jsem spokojena

market177
5. dub 2018

Nám vyhovují tyto nejvíc...ostatní nám protékají....

vendes
5. dub 2018

@zelenaesmolda Když je plena suchá, tak je žlutý, když je počůraná, začne modrat, když je celý modrý, tak je plena plná. Vůbec to není důležité, že je plena počůraná, se pozná i bez proužku. Hodilo se to třeba venku nebo v noci, že jsem jen nakoukla. Manžel se podle toho orientoval, když hlídal.

agneska7
5. dub 2018

@zelenaesmolda za mě ano, ale jak tady už padlo každemu vyhovují jine

zelenaesmolda
5. dub 2018

@vendes super,dekuju za odpoved 🙂

vendes
5. dub 2018

@zelenaesmolda Není zač 🙂

martinato1989
5. dub 2018

Nám nevadili, ale přešla jsem na kolorky a když jsem v prebalovaci tašce pak narazila na jednu zapomenutou pampersku, tak jde si řekla, ze už je nikdy nekoupim. Jsou jak kus hadru. Nehledě na to, ze mě strašně zklamaly ubrousky, které poušti chlupy... takže já se k pampers už nevracím a jsem spokojena s kolorkami.

zelenaesmolda
5. dub 2018

@martinato1989 co to je za znacka kolorky?

adina23
autor
6. dub 2018

@zelenaesmolda Zdravim mockrat vam dekuju za vas nazor az se to mrnous narodi zkusime to a uvidime.

adina23
autor
6. dub 2018

@martinato1989 taky by me zajimalo co to jsou kolorky?

martinato1989
6. dub 2018

@zelenaesmolda mrkni na www.kolorky.cz jsou to plenky které vymyslela paní v ČR a jsou ekologicky šetrna a to i k dětem, protože jsou bez barviv a podobně. Často dela i akce na dopravu zdarma i se slevou. A ještě jsou krásný vzhledově.

marii90
6. dub 2018

Na Pampersky obecne jsem necetla moc kladnych reakci. Deti se opruzovaly atd. Pro me je to jako s Alwayskama - sice platis nobl znacku, ale jsou uplne priserny. Nakoupeny mam jedny s vykrojem na pupik (znacku nevim) a pak z DM. Pokud mu budou vyhovovat, budu jedine rada. V porovnani s Pamperskama stoji snad o tretinu min a uz to je pro me silny argument ☺

agneska7
6. dub 2018

@marii90 jak jsem psala každemu vyhovují jine .a prave jak píšeš s tím výkrojem to jso tuším pandy ty nám dávaly v porodnici a po nich se malá tak oprudila že jsem to toho nemohla zbavit ještě hoodně dlouho. naopak tyhle premium mi příjdou takove prodyšné 🙂 ale co člověk to nazor a respektuji to 🙂. a taky mám v plánu tyto pampersky používat max. první 3 měsíce a potom přejdu na levnější protože to by mi mateřská mohla padnout čistě jen na plenky :D

marii90
6. dub 2018

@agneska7 Ja je prave objednavala s hromadou dalsich veci uz davno. Ale jsou to Bella happy (jestli na nich je panda netusim 😂 ) nebyly tak drahy, tak je kdyztak poslu do sveta holt. Mne se libi ty z DM jsou takovy heboucky, zadnej "igelit"...tak snad budou vyhovovat 😊 Hele, clovek neco musi koupit predem a jestli to vyjde se holt pozna az prijde na vec 😊 I kdy se bojim, ze ty co mam prvni (2-5kg), co jsem kupovala v dobe kdy, se mel malej vyloupnout 14 tydnu pred terminem mu budou maly, se tam nejak zasekl a nechce nakonec ven, tak snad nebude mit 5 kg...to by mi ten vykroj byl k prdu 😂

agneska7
6. dub 2018

@marii90 ty z dm neznám ještě jsou dobré z tesca sovičkové. jj to si taky říkám pořád se může něco poto ... 🙂

sailen
6. dub 2018

My používáme látkovky a na noc Pampers Premium Care, ty se mi nejvíc osvědčily a jako jediné synovi nikdy neprotekly - spí teď už 10h v kuse bez přebalení (pouze čůrá). Akorát je tedy vybaluji předem, protože mi vadí ten chemický puch, ale odvětrá se to. (vyzkoušela jsem asi 5 druhů plastových plen)

vendes
6. dub 2018

Mně ty premiové přijdou jako jediný výrobek od Pampers, co je k něčemu... Třeba vlhčené ubrousky, ty taky nemůžu na dceru používat, hned má prdelku jako pavián a to používám vlhčené ubrousky velmi málo, vlastně jen v terénu, jinak si vystačím s vodou a perlanem.

patmouse
6. dub 2018

Za me velke NE!!
Samozrejme kazde dite je jine a je dobre vyzkouset,co bude vyhovovat vam,ale mne se po nich mala oprudila a nemohly jsme se toho zbavit. Nejdriv me vubec nenapadlo,ze je to z techto plen,vzdyt jsou prece “nejlepsi”, ale jakmile jsem pleny vymenila,zlepsilo se to a diky kremu weleda jsme se toho zbavily.
Co jsem se pak o tom ruzne bavila i s jinyma maminama,tak si na ne stezuje vice lidi. Jsou pry necim napustene a ne kazdemu mimcu to sedne.