Zkrácený úvazek. Vyplatí se to?

nnikola24
27. led 2022

Dobrý den

Hledám práci protože mi brzo skončí mateřská.
Jelikož musím dat dítě do školky a vyzvednout ve školce
Tak jsem koukala na zkrácený úvazek 20hodin týdně .
Ale nevím kolik si mam představit výplatu aby se to vůbec vyplatilo .

Přítel děla na směny takže vyzvedávat moc nemůže . A ja nemůžu dělat v obchodě celé dny .

Pracoval tu někdo takhle v obchodě na zkrácený úvazek ? Kolik jste měli za měsíc

ocimapersonalistky
29. led 2022

Jinak kyby náhodou jste někdo měl čas, byla bych strašně ráda za vyplnění dotazníku. Právě hledám především maminky, které nejsou spokojené v práci a nebo je čeká letos hledání práce nové. Díky tomu budu mít cenné informace o tom, s čím mají ženy největší problémy při hledání práce a pomůže mi to při mé vlastní práci ❤️.
https://forms.gle/LTkuPWaxsm89DUX78

megi89
31. bře 2022

Ja dělám na poloviční úvazek. Uklizim v sociálních službách, jen odpoledne. Od 14h do 17,45h. Mám to před barákem, asi cca 100m, a jsem naprosto spokojená 😌 šéfova úžasná, jasně penízky nejsou velké, ale to zatím řešit nemusíme. Horší to bude až syn bude chodit do školy, to bohužel si musím najít něco jiného, chtěla bych si udělat kurz ASISTENT PEDAGOGA v budoucnu.

zelenaesmolda
31. bře 2022

@megi89
asistent pedagoga bere mizerne penize

stef9328
31. bře 2022

@megi89 od toho me taky vseci odrazujou od teho asistenta pedagoga. Berou mizerne penize

megi89
31. bře 2022

@zelenaesmolda to vím, ale určitě jsoi tam větší peníze než beru teď. Ale hlavně... Prázdniny volné, to je důvod proč to chci dělat. Nemáme žádné hlídání.

ilonne
31. bře 2022

@megi89 pokud nejsi učitelka, tak jako AP máš hezkou pracovní dobu. Ano, peníze nejsou nic moc, ale na dobré škole si můžeš i přivydělat.

megi89
31. bře 2022

@ilonne ony AP nedělají na plný úvazek, viď? Myslím klasických 8h... Co koukám na nabídky práce, tak vesměs je to na 6h...
A to je další důvod proč dělat AP.
@zelenaesmolda. Ta pracovní doba 🙂

ilonne
31. bře 2022

@megi89 záleží pro jaké dítě a jaký stupeň. Na prvním to bývá 20-35,5 hodin týdně. Někdy tam máš i asistenci v družině nebo intervenci

megi89
31. bře 2022

@ilonne to je hezký 🙂 Ano, v té družině to má teď známá, také je ještě k tomu ve družině.

zelenaesmolda
5. dub 2022

@ilonne
a to si muzes vybrat jestli danemu diteti budes delat asistenci nebo ne?nebo ti ho proste prideli a musis?

zuzineckah
5. dub 2022

Zakladatelko, vždyť to jsou velice jednoduché počty. Víš kolik si brala na RD, vem si, že průměrná hodinová mzda je cca 120 - 140,- (čistého). Tak si to vynásob počtem hodin a budeš mít jasno. Pokud peníze potřebujete a nemáš vyšší kvalifikaci, tak buď vám to s tímhle bude vyhovovat, nebo budeš muset na plný úvazek nebo partner k práci brigádu. Jen nezapomeň připočítat další případné výdaje na cestu, abys věděla, kolik reálně můžeš dostat.

gracinka7
Autor odpověď smazal
Zobraz
atraps
30. lis 2022

@nnikola24 bez práce bych otupela a jakykol.privydelek je fajn.... Či se budete mít líp, to musíš vědět ty. Do vašich financí tady nikdo nevidí