Čistící prostředek do kuchyně Go for Expert Eco Friendly Tesco

Když je k úklidu kuchyně zapotřebí jiný prostředek než vlastní z octa a vody, posloužit může Go for Expert Eco Friendly Čisticí prostředek do kuchyně (750 ml). Nemusíte ho používat velké množství, stačí mu dopřát čas, aby odvedl svoji práci, a po aplikaci 10 minut počkat.

Produkty Go for Expert Eco Friendly nesou evropskou certifikaci EU Ecolabel, která zaručuje, že jsou ve srovnání s běžnými prostředky šetrnější k životnímu prostředí. Všechny suroviny v nich použité pocházejí z udržitelného zdroje a jsou biologicky rozložitelné.

Díky vysokému zastoupení účinných složek jsou produkty hospodárnější. Jsou navrženy tak, aby jejich hlavní dopad na životní prostředí byl minimální během celého životního cyklu – od těžby surovin, přes výrobu, balení a dopravu, až po způsob použití a využití.

Vlastnosti

• splňují přísné ekologické standardy,
  • obaly jsou plně recyklovatelné,
  • nesou evropskou certifikaci Ecolabel - prošli nezávislým hodnocením, na jehož základě splňují přísné ekologické a bezpečnostní požadavky,
  • jsou uznávány v celé Evropě.
Kde koupím čistící prostředek do kuchyně Go for Expert Eco Friendly Tesco?

Hodnocení a zkušenosti s čistícím prostředkem do kuchyně Go for Expert Eco Friendly Tesco

Máš zkušenost s čistícím prostředkem do kuchyně Go for Expert Eco Friendly Tesco?
verca5505  18. dub 2022

Skvělý pomocník pro všechno

Testovala jsem tento produkt a hned při prvním použití mě zaujal svou krásnou vůní.
Okamžitě skvrny a mastné flíčky umyje krásně, horší to bylo s dlouhodobějšími zaschlymi skvrnami.
Zkoušela jsem odmastit a vydrbat indukční desku, to se moc nezadarilo, ale naopak na rychlo jen vylestit okno, šlo skvěle. Pro takovéto úklid rychlovku ideální pomocník.
  • Vůně
  • Účinný rozprašovač
  • Běžné skvrny odstraněny krásně
  • Vylestene okno
  • Odstranění skvrn po vodním kameni
  • Nebere zaschle mastné skvrny
  • Indukční deska nebyla zcela odmastena
kveta1  17. dub 2022

Prostředek do kuchyně

Vyzkoušela jsem tento prostředek jak v kuchyni, tak třeba i náš kachličkový stolek. Velmi příjemně voní, což je velké plus. Řekla bych, že i dobře myje, se vším si lehce poradil. Rozprašovač je super. Vše krásně omyl, ale je fakt, že jsem tam neměla nic zaschlého ani připečeného, takže do budoucna ještě uvidím, jak si s tím poradí, jinak jsem spokojená.
  • příjemně voní
  • dobře myje
  • rozprašovač
  • Eco prostředek
  • nevím zatím o žádné
limali  17. dub 2022

Skvelý kuchyňský eko čistič

S týmto produktom som veľmi spokojná. Aj keď je potreba na niektorých miestach nechať čistič pracovať aj 10 minút, nevadí to. Jeho eko zloženie a udržateľnosť za to stojí. Hlavne v kuchyni nemusím používať toľko chémie aby bola čistá.
  • - skvelé eko zloženie
  • - čistá kuchyňa bez chémie
  • - netreba použiť veľké množstvo produktu
  • - nedráždi pokožku na rukách
  • - príjemná parfemácia
  • - na vyleštenie indukčnej dosky veľmi nezabral
blenny  17. dub 2022

Pomocník na úklid

Přiznám se nemám tolik času na úklid, proto ráda hledám pomocníka, který je univerzální, umí udělat svou práci a je co nejvíc šetrní. Na čistím prostředků mě zaujala velikosti (protože stačí málo a hezky vše vyčistí a vyleští), vůně příjemná žádný smrad chemie, je eco a vůbec nedráždí pokožku. Začala jsem svůj úklid a nastříká dřez, mikrovlnku, sporák a kuchyňskou linkou včetně kachliček. Nechala jsme to působit jak návod radí 10 minut a zatím jsme vypila své kafé. Pak jsme se teda pustila do úklidu. Byla jsem mile překvapena mastnota kolem sporáku šla hezky dolu i v mikrovlnce, nezanechává žádné šmouhy, hezky se vše lesklo, dokonce i dřez a různé skvrny v něm šli hezky dolu. Chválím lahev s rozprašovačem, který zajistí rozptyl a nestane se Vám že někde nalijete víc. Bod strhávám za zaschlé skvrny na sporáku, které ani po další aplikaci prostředků nešli vyčistit.
  • - aplikace pomocí rozprašovače
  • - příjemná vůně (žádný zápach chemie)
  • - eco
  • - hezký leští a čistí
  • - velikost balení (na úklid stačí malo a láhev je velká dlouho pak prostředek vydrží)
  • - nevhodný na zaschlé skvrny a silné znečištění od mastnoty
ena_  16. dub 2022

Výborný pomocník do kuchyně

S čistícím prostředkem Go for Expert Eco do kuchyně jsem strávila nejedno dopoledne. Dokonale splnil požadavky na precizní umytí kuchyňské linky, kterou umyl hned napoprvé od mastných skvrn a povedlo se mu ( s mojí dopomocí samozřejmě) zbavit dřez takových těch přisedlých nečistot, které drhnu jen jednou za čas. Jediné, co můžu vytknout a kvůli čemu nedám plné souhvězdí, je neschopnost doleštit sklo sporáku, kde se tvořily šmouhy..
  • 100% eco
  • 100% recyklovatelný
  • Příjemná vůně
  • Výborné mycí a odmašťující schopnosti
  • Cena
  • Neschopnost dokonalého doleštění sporáku
katkamal  15. dub 2022

Eko úklid kuchyně

Čistič kuchyně jsem používala denně, především na čištění granitového dřezu a odkapávače a taky na sporák. Na tyto věci je perfektní, opět se aplikuje sprejem, nechá se chvíli působit a setře se houbičkou. Zanechává lesk a příjemnou citronovou vůni.
Zkoušela jsem ho i na umytí takové té připečené mastnoty v troubě a tam bohužel nezabral tak, jak bych potřebovala.
Nicméně na běžný každodenní uklid ho určitě můžu doporučit.
A další důležité plus pro mě- tento čistič i ostatní výrobky z této řady byly šetrné vůči mé citlivé atopické kůži a při jejich používání jsem se svěděním nebo praskáním pokožky na rukou neměla problémy 🙏
  • Odstraní vodni kámen i mastnotu
  • Příjemně voní
  • Snadno se aplikuje
  • Je šetrný vůči citliv4 pokožce
  • Dostatečně neodstraní připečenou mastnotu
ladyes  11. dub 2022

Čistič kuchyně

Vyzkoušela jsem tento čistič, komplet na celou kuchyň od linky, dřez, po mikrovlnku.
  • Umyl a krásné se leskl dřez.
  • Příjemná vůně.
  • Větší zaschle skrvny neumyje.
  • Sklokeramickou desku taky moc ne.
eloise02  11. dub 2022

Čistič do kuchyně.

Tento čistič jsem vyzkoušela na umývání dřezu - zde nemám výhrady, dřez se po vyčištění pěkně leskne a je čistý. A pak na kachličky nad sporákem, zaprskané mastnými kapičkami. Tady už to bylo horší, musela jsem použít jiný osvědčený pískový čistič, který si s tím poradil nesrovnatelně lépe. Takže u tohoto prostředku je to tak půl napůl, asi bych ho příště spíše nekoupila.
  • vůně
  • vyčistí lehce znečištěné povrchy
  • nevyčistí mastné a přischlé skvrny z obkladaček
lmartinkova85  11. dub 2022

Prostředek do kuchyně.

Tak jako s dalšími výrobky teto řady dávám kladný příspěvek, nevím jak se zašlou mastnotu, ale s běžnými prskanci po vaření si prima poradil. Jako ostatní výrobky i tento hezky jemne voni. Rada doporučuji dále.
  • Je ekologicky, příjemná vůně
serbosek  10. dub 2022

Pravidelný úklid kuchyně

Čistící prostředek do kuchyně jsem použila na každodenní i velký úklid kuchyně. Jak na pracovní desku, skříňky, kachličky tak i dřez. Na dveřích kuchyňské linky si hravě poradil s fleky z každodenního vaření i z upatlaných dětských ručiček. Stačilo nastříkat a setřít, nezanechal šmouhy ani na pohled matný povrch, ale ani velký lesk. Na pracovní ploše taktéž odstranil běžné nánosy, jen bylo potřeba na hrubší špínu použít místo hadříku houbičku. Na kachličkách se nadšení nekonalo, mastnota zůstala, i po použití hrubší houbičky. Dřez vyčistí taky krásně beze stop vodního kamene. Na pravidelný úklid kuchyně je to dobrý pomocník, stejně tak na velký úklid, ale je nutno na mastnotu použít “těžší” kalibr.
  • Eko
  • Svěží vůně
  • Odstranil vodní kámen
  • Nezanechává šmouhy
  • Neodstraní mastnotu
tangerina  8. dub 2022

Perfektní na granitový dřez

Jelikož máme doma tvrdou vodu a s vodním kamenem bojuji dost pravidelně. Nejvíce se mi osvědčil ocet, ale zas to není příjemná práce, bez rukavic se nedá dělat a zápach je pak dlouho citit. U tohoto přípravku je ale vůně naprosto skvěla. Využívala jsem hlavně na granitový dřez, na kterém je vidět vodní kámen snad okamžitě, jakmile uschne kapka vody. Přípravek vše krásné vyčistil. Pracovní deska byla nádherné čistá, jen mastnota v troubě zůstala, to asi bude chtít něco silnějšího
  • Eko
  • Nedráždí pokožku
  • Krásně voní
  • Dokonale odstranění vodní kámen
  • Na odolnou mastnotu moc nezabral
baja1122  8. dub 2022

Perfektní pomocník

Čistící prostředek do kuchyně se stal mým nedílným každodenním pomocníkem :-)
V kuchyni máme mnoho druhů povrchů, tudíž jsem opravdu měla z čeho vybírat - kuchyňská linka, granitový dřez, spotřebiče, indukční deska, digestoř, plechový obklad za kuchyní, kuchyňská dvířka, nerez.. No zkoušela jsem s ním čistit opravdu kde co, dokonce jsem vyzkoušela i v koupelně - kachličky, vanu a umyvadlo a vždy splnil má očekávání.
Má velmi příjemnou vůni, nedráždí kůži, je praktický - ve spreji. Velikost mi nikterak nevadila, pěkně se mi vleze pod dřez s ostatními čistícími prostředky.
Za mě velká spokojenost a to, že je ještě ke všemu eko, je jen další jeho velké plus.
  • příjemná vůně
  • praktický ve spreji
  • ideální na každodenní čištění kuchyně
  • využití pro mnoho povrchů
  • nejen do kuchyně
  • eko
eliska804  6. dub 2022

Dobrý

Čistící prostředek do kuchyně
První jsem si přečetla dle návodu, na jaký povrch je vhodný, nicméně jsem se jen dozvěděla, že se nemá použít na neošetřené dřevo. Což už tady mi chybí podrobnější popis, na co všechno se dá použít??? Já samotný produkt vyzkoušela na kuchyňskou linku (pouze částečně) dále kachličky, digestoř, kamna, kohoutky i dřez.
Nevýhodou bylo, že si podle mě samotný prostředek ani po 10minutovém působení neumí poradit s mastnotou. Na drobné znečištění je ale ideální. Zanechal po sobě trochu pěny včetně krásného lesku. Vůně je pěkná, ale následnou vůni po použití jsem necítila. Bodík za eko prostředek. Nevysušilo ani nedráždilo mi to pokožku na rukách. Nechválím jeho velikost, za mě je to těžké do ruky. Ale pochválím samotný obal, použitelnost a udržitelnost. A cena? Přiměřená výrobku.

p.s. kamna jsou často a dlouhodobě používaná, povrch je poškrábaný pro upřesnění
(7 fotek)
  • eko