Go for Expert Eco Friendly prostředek na čištění koupelny

S běžným čištěním koupelny si dobře poradí octová voda a jedlá soda. Její konkurencí z řady Go for Expert Eco Friendly je prostředek na čištění koupelny (750 ml), který zaručuje méně námahy při úklidu a vysoký lesk. Stačí nechat prostředek působit na čištěném povrchu 2 minuty a setřít.

Produkty Go for Expert Eco Friendly nesou evropskou certifikaci EU Ecolabel, která zaručuje, že jsou ve srovnání s běžnými prostředky šetrnější k životnímu prostředí. Všechny suroviny v nich použité pocházejí z udržitelného zdroje a jsou biologicky rozložitelné.

Díky vysokému zastoupení účinných složek jsou produkty hospodárnější. Jsou navrženy tak, aby jejich hlavní dopad na životní prostředí byl minimální během celého životního cyklu – od těžby surovin, přes výrobu, balení a dopravu, až po způsob použití a využití.

Vlastnosti

• splňují přísné ekologické standardy,
  • obaly jsou plně recyklovatelné,
  • nesou evropskou certifikaci Ecolabel - prošli nezávislým hodnocením, na jehož základě splňují přísné ekologické a bezpečnostní požadavky,
  • jsou uznávány v celé Evropě.
Kde koupím prostředek na čištění koupelny Go for Expert Eco Friendly Tesco?

Hodnocení a zkušenosti s Go for Expert Eco Friendly prostředkem na čištění koupelny

Máš zkušenost s Go for Expert Eco Friendly prostředkem na čištění koupelny?
kveta1  17. dub 2022

Prostředek na koupelny

Super, že je to rozprašovač. Velmi pěkně a jemně voní, žádný chemický smrad. Zkusila jsem i kachličky, které jdou hůře tím, že jsou denně v kontaktu z tvrdou vodou a i když jsem postup musela opakovat, tak bylo vidět, že si s tím dobře poradil. Za mě teda spokojenost.
  • poradí si s tvrdou vodu
  • eco přípravek
  • nesmrdí jako většina takových přípravků
limali  17. dub 2022

Prekvapivo čistá kúpeľňa

Tento produkt ma veľmi prekvapil. Som zvyknutá, že s odolnými nečisotami si poradia len chemikálie. Ale aj ekologické zloženie tohoto čističa si dokázalo poradiť s umývadlom, vanou a wc. Všetko sa krásne lesko a kuchyňa nesmrdela po chemikáliách.
  • - eko
  • - čistí
  • - leští
  • - bez chemickej parfemácie
blenny  17. dub 2022

Radost s ním uklízet

Jeden z prostředků, které jsem měla možnost testovat. Pomohl u nás i u mamky, která se stěhovala a potřebovala vyčistit novou koupelnu. Oceňuji velké balení, skvělou aplikace prostřednictvím rozprašovače, je bez zápachu chemie, eco složení, lesk na povrchu. Práce s prostředkem je snadná a rychlá. Tady nemám nic co bych vytkla, svou práci splní na 1. Budeme ho určitě kupovat a používat dál a i mamka s neho byla nadšená.
  • - aplikace prostřednictvím rozprašovače
  • - bez zapachu chemie
  • - eco složení
  • - velké balení
  • - hezký čistí a leští
  • - nic
jitulkabobulka  17. dub 2022

Čistá koupelna

Na tento přípravek jsem se velmi těšila. Máme extrémně tvrdou vodu a dělají se nám usazeniny. Přípravek krásné odstranil běžnou usazeninu, vodní kamen a provoněl koupelnu. Jelikož často uklízím s dětmi ,tak velmi oceňuji nechemickou vůni. Přípravek určitě koupím znovu.
  • Eko
  • Nesmrdí po chemii
  • Čistí jak má
  • Nic
smekalovamo  14. dub 2022

Čista koupelna

Čistící prostředek bych si narodíl od pracího gelu klidně koupila. Koupelna se leskne,je čistá,voňavá. 👍
  • Čistota
  • Lesk
  • Snadná manipulace
katkamal  14. dub 2022

Svěží koupelna

Přípravek na čištění koupelny jsem používala denně a musím říct, že mám jen kladnou zkušenost. Moc příjemná pro mě byla svěží, citronová vůně. Přípravek je tekutý, aplikuje se sprejem. Stačí párkrát stříknout, nechat minutku, dvě (podle míry znečištění) působit a pak jen lehce setřít houbičkou. Účinně odstraňuje vodní kámen i takovou tu běžnou "provozní " špínu 😉 Koupelna se po použití pěkně leskne a krásné voní.
  • Snadná aplikace
  • Účinnost
eloise02  11. dub 2022

Mytí koupelny

Tento přípravek byl prvním, který jsem vyzkoušela, protože mi balíček k testování dorazil právě ve chvíli, kdy jsem umývala koupelnu a tak jsem po něm rovnou sáhla. Přípravek příjemně voní, dobře čistí, ale trochu mi vadí, že je příliš řídký. Nicméně koupelna se použití hezky leskne, cena je také příznivá, takže hodnotím kladně.
  • Příjemná vůně
  • Dobře čistí
  • Je hodně řídký
serbosek  10. dub 2022

Běžný úklid koupelny

Prostředek jsem používala na pravidelný úklid koupelny i WC. Odstranil vodní kámen, zaschlé mýdlo i pastu. Dobře umyje kohoutky, umyvadlo, vanu i kachlíky. Vše bez drhnutí a s příjemnou vůní jako bonus.
  • Lesk po použití
  • Svěží vůně
jajaneu  10. dub 2022

Lesk celé koupelny

Tento prostredek má velmi příjemnou vůni, plně recyklovatelny obal a skutečnou sílu při mytí celé koupelny. Výhodou je i rozprašovač. Čistič si poradil s usazeninami od tvrdé vody, zaschlé zubní pasty a mýdla. Kachlíky se krásně lesknou.
  • Rozprašovač
  • Odstraní všechny usazeniny
  • Přijímá vůně
prekvapenamatka  9. dub 2022

Odstraňuje dobře vodní kámen

Od čističe jsem neměla velká očekávání, musím ale uznat, že mě velmi mile překvapil, především díky tomu, jak intenzivně bojuje proti vodnímu kameni. Je skutečně dobře účinný. Vyhovuje mi velikost balení (ocenila bych ovšem ekologicky šetrnější nádobku), chybí mi ale příjemná vůně, která by podtrhla pocit čistoty v koupelně.
Za mě je to z řady Go for Expert Eco Friendly produkt, který si příště koupím zase.
  • velmi účinný
  • skvěle odstraňuje vodní kámen
  • postrádám vůni
tangerina  8. dub 2022

Pomocník v boji proti vodnímu kameni

Jelikož máme doma tvrdou vodu a s vodním kamenem bojuji dost pravidelně. Nejvíce se mi osvědčil ocet, ale zas to není příjemná práce, bez rukavic se nedá dělat a zápach je pak dlouho citit. U tohoto přípravku je ale vůně naprosto skvěla. Využívala jsem hlavně na kohoutky na umyvadlem a vane, ale také na kachličky i toaletu.
Již po prvním použití jsem byla nadšená, vodní kámen pryč, vše se lesklo a vonelo.
  • Eko
  • Nedráždí pokožku
  • Odstranění vodního kamene
  • Vůně
  • Možná bych preferovala formu v pěně
kristl28  6. dub 2022

Využití nejen v koupelně 👍🏻

Další užitečný pomocník, u kterého jsem našla využití nejen v koupelně.
Vůně je úžasná, konzistence je průhledná, ale v tomto případě řídká, kdyby tak nevoněl, myslela bych si, že je to voda.
Nevyužívala jsem jen na kachličky, ale také třeba na čištění bubnu pračky a i zásobníku po vyprání, na vyčištěni stolu nebo různých povrchů a ani jednou nezklamal.
Není den, že bych po něm nesáhla. Cena je opět příznivá a jakmile dojde, určitě pořídím znovu 👍🏻
  • Cena
  • Využití