Bolesti podbruška pretrvávajú

nada89
26. aug 2016

Ahojte tehuľky, akurat prechádzam do 17tt a chcela by som vás poprosiť o radu, som prvorodička a uz tretí deň ma pobolieva podbrušie, niekedy na pravej strane, inokedy na ľavej. Nechcem stresovať, ale mohla by som rast maternice pociťovať tri dni vkuse? Bolesť je ako pri menzese niekedy menšia niekedy väčšia. Som odcestovana tak preto som este nešla k lekárovi.
Dakujem za každú radu.

mimka11111
26. aug 2016

@nada89 ahoj, tiež som prvorodička,ale viem, že pri niektorých babách bolesti podbruška pretrvávajú aj do 6.mesiaca....ale v každom prípade by som pre istotu na tvojom mieste naklusala k dokymu...ja som mala bolesti podbruška asi 2 dni za sebou na zač.9.týždňa, neboli extra silné,ale také ako pred mms, čo ma aj trošku prekvapilo, pretože som už bolesti podbruška nepociťovala.....asi o dva dni na to som začala krvácať, boli to ale len také dva flaky krvi, ale čistá krv...hned som naklusala k dokymu...všetko bolo našťastie ok, v nemocke som si ale aj napriek tomu poležala týždeň.....doky mi to vysvetlil tak, že sa mohlo stať, že mi praskla nejaká cievka a že je dobre, že to zo mňa vyšlo....že do 12.t. je to úplne normálne....momentálne ťaháme 15.t. a odvtedy som už podobné bolesti nemala.....u teba to tiež môže byť len rozťahujúca sa maternica, ale v každom prípade by som k dokymu zašla

babatkoo
26. aug 2016

Mne prestali bolesti podbruska az po 27tt. Tie som sa velmi bala, viac menej som iba lezala ale bolest som citila aj tak. Nastastie to potom zo dna na den ustalo. A prislo zasa nieco nove 🙂

nada89
autor
27. aug 2016

Dakujem za vaše odpovede. Najhoršie na tom je, ze este necítim pohyby drobca tak ma nema zatial co ubezpečiť ze je Ok..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre