8 mesačné dieťa odmieta prsník

8. sep 2021

Zdravím mam 8m dcéru a mame taky problém ze v noci nechcela už dlho prsník len vodu. A mala som pocit ze mi poklesla tvorba a teda ze je mliečka malo, začala som brať senovku, benadikt pijem čaje. A odsavam. Musím povedať že na začiatku som mala mlieka extrémne veľa ale teda toľko koľko odsajem teraz som nedokázala vtedy. Čiže mam pocit ze toho mliečka mam veľa ale napriek tomu ten prsník odmieta. Večer som jej dávala ale zlostila sa a tak som jej ohriala moje mliečko za celý deň na odsávane a teda vypila a zaspala. Ale problém mame v noci lebo odmieta aj prsník. Inokedy sa na píla vody a zaspala lenže posledné dni jej dám vodu a zlosti sa. Kúpila som um lenže v noci jej dám prsník zlosti sa, dám vodu ešte väčšie nervy, skúsim um a zase nervy a nakoniec to dopadne tak, že cucne z toho, z toho a zaspí. Nechápem teda

luccija
8. sep 2021

Prsník sa prispôsobil podľa mňa už nie je treba odsávať.Cumlik nemá?možno chce len pohladkať pritulit, keď všetko odmieta...

pribinak
8. sep 2021

Už nevidím zmysel odsávať. Proste tvorba mlieka sa prispôsobila dopytu. Radšej by som nirmalne dojcila cez deň.

autor
8. sep 2021

@luccija ma cumlík, dám a tiež sa zlosti

autor
8. sep 2021

@pribinak no cez deň odmieta úplne a aj na večer. Včera vypila len keď som jej dala z fľašky. Neviem v com je problém lebo z prsníka mi dosť mlieko strieka. Neviem ci ma problém s tokom že predsa z fľaše tečie rýchlejšie. 😏Už som na pokraji zufalstva

autor
8. sep 2021

Aj keď jej chcem dat cez deň a viem ze už je hladná tak aj tak pocuca, otiahne sa, pocuca od tiahne sa a skončí to zlostou a aj tak jej dám iné papať

pribinak
8. sep 2021

Ak aj cez deň, tak potom tvoja dcerka sa jednoducho odstavila. Príčiny a dôvody vie len ona.

autor
8. sep 2021

@pribinak ale nejde mi do hlavy prečo to mliečko chcela z fľaše

luccija
8. sep 2021

Nejdú jej zuby?ak už papa prikrmy daj jedlo a potom nakoj, keď nechce tak nechce...som myslela, že len v noci nechce

autor
8. sep 2021

@pribinak a hlavne co jej mam dávať v noci keď ani ona nevie co vlástne chce 😭

pribinak
8. sep 2021

Lebo tečie jednoduchšie, lebo sa možno zmenila vôňa tvojho tela pre ňu, lebo zuby, lebo…..

autor
8. sep 2021

@luccija ani idú nám zubky

autor
8. sep 2021

Ano

autor
8. sep 2021

Mne by ani tak nevadilo keby nechce moje mliečko, len keby aspoň chcela to UM 😓

lienka9
8. sep 2021

Nechce ani tvoje z flase? To som sa nejako nedocitala 🤔

autor
8. sep 2021

@lienka9 chce moje z fľaše

amelie2017
8. sep 2021

Naco jej chces davat um, ked vypije tvoje z flase? Vsak si odsaj a daj je to. A mozno uz v noci nepotrebuje pit mlieko ani nic ine. A teraz citam, ze jej idu zuby. Takze normalka, treba len par dni vydrzat

mareri
20. sep 2021

a kde mu daš umele mliečko tak ho vypije?