Boli by ste vo vzťahu, v ktorom by ste platili vy?

wanda12
4. jún 2022

Čaute babulky ,rada by som poradila ,boli by ste vo vztahu ,kde všetko by ste platili vy?a vidiite sa len cez vikend ?a je k vam chladny a vy robite vsetko a on povie ,ze zbytocna snaha dakujem za nazory a prajem pekný den

jaskolka
4. jún 2022

Nie. A co s tým má sobota?

mandzula
4. jún 2022

@wanda12 asi ti je jasne, ake budu odpovede. Aky vyznam ma taky "vztah"?

elizabet173
4. jún 2022

@wanda12 to myslíš, ako že vydržiavať si muža? Hnusila by som sa sama sebe a cítila by som sa veľmi úboho. Chápem vzťah založený len na sexe, kde dvaja nemajú o vzťah záujem, alebo naň nemajú čas, ale platiť všetko sama? To z akého dôvodu?

wanda12
autor
4. jún 2022

@jaskolka l len som nevedela aky mam dat nazov

wanda12
autor
4. jún 2022

nie je to len o sexe,teda aspon pre mňa mam ho rada,len mam pocit ,ze je to jednostranne ,malo sa vidime ,a mam pocit,že ma len vyuziva

wanda12
autor
4. jún 2022

@mandzula asi ziadny len tažko je to a dakujem dievcatka

elizabet173
4. jún 2022

@wanda12 čo je ťažko? Nájsť muža, ktorému budeš všetko platiť? Ja stará korčuľa takého nájdem do pol hodiny? Čo je ešte ťažké? Nerobiť zo seba chuderu a vážiť si sama seba? Alebo je ťažké byť bez chlapa? Bolí to?

wanda12
autor
4. jún 2022

ano mas pravdu možem sukromne napisat?

mondolina
4. jún 2022

@wanda12
veď máš dcéru, dávaj peniaze a lásku je, a nie hlupákovi.

danica2711
4. jún 2022

nie, nebola by som v takomto "vzťahu". Polož si sama otázku, prečo ho máš rada? Preto, že mu všetko platíš, on je k tebe chladný a sám ti povie, že sa zbytočne snažíš? To je fakt možné mať rada takého chlapa? Uvedom si, že on sa niekde poza chrbát z teba smeje a hneď vytriezvieš

elizabet173
4. jún 2022

@wanda12 neviem, či si myslela mňa, či môžeš súkromne napísať, ak áno, samozrejme, môžeš

7kikuska7
4. jún 2022

Sama poznáš odpoveď. Nie nieje to v poriadku. Treba nájsť takého, čo sa mu nebudeš musieť "doprosovat". Musia chcieť obe strany a aj snažiť sa a nie len jedna, jednostranný vzťah nikdy nikam viesť nebude.

zmrzlinka2021
4. jún 2022

@wanda12 A povedala si priatelovi to, čo sa ti nepaci?

Za mna urcite by som v takom vztahu nebola. Načo stracat čas s neperspektivnym clovekom?

Co sa tyka platenia, muz ktory zene dvori, ma platit kompletku vsetko... ved sa uchadza o tvoje srdce...

a potom v manzelstve, podla prijmov, ziadne "na polovicu"

elizabet173
4. jún 2022

@zmrzlinka2021 tiež zbožňujem toto novodobé zmýšľanie - nenechám si od muža na rande nič platiť. Nepoviem, dovolenku alebo wellness, ale aby nezaplatil kávu, večeru, kino? Veď to nie je denne a nie sú to veľké sumy.. A v manželstve na polovicu, nevadí, že muž má príjem 1800 eur, žena 800 preto, lebo zobrala málo platenú prácu, aby mohla deti zaniesť a vyberať zo školy, škôlky (to už nie je na polovicu) a keď muž v domácnosti raz za mesiac povysáva, tak mu pomaly vešajú medailu na krk, starostlivosť o deti a domácnosť tiež nejde na polovicu. Vrrrrr

viestta
4. jún 2022

@wanda12 to nie je pocit, on sa príde k tebe najesť a zaplatí sexom, to je buď vypocitavost alebo to berie ako obchod.

elizabet173
4. jún 2022

@viestta nebolo by dobré vymeniť poradie? Podľa sexu sa uvidí, či bude vývar a sviečková, alebo tvarohové rezance 😂

mirro
4. jún 2022

Nie.

viestta
4. jún 2022

@elizabet173 tiež si myslím. A môže byť, že pán bude o rožku zo stredy, keď výkon bude slaby

elizabet173
4. jún 2022
wanda12
autor
4. jún 2022

Všetkým veľmi pekne ďakujem a prajem pekný večer

elizabet173
4. jún 2022

@wanda12 pekný večer aj tebe

lujza123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wanda12
autor
5. jún 2022

si zlata dakujem hlavne mna ubija, že ten vztah sa nijak nevyjija nejak stagnuje bolo to predtym lepšie teraz okolo neho beham a horsie on je mamičkin synáčik, a ja som dufala, ze by si ma vzal

loginexistuje
5. jún 2022

asi sa neda bavit o vztahu partnerskom ale skor obchodnom proste si ho vydrziavas a on ti poskytuje svoje sluzby len ty mozno v tommchces vidiet viac ale on do tohto “vztahu” nechce investovat emocie cas peniaze podla neho najskor nema perspektivu

mondolina
5. jún 2022

@wanda12
a ty si prečo taká zúfalá? 🤦‍♀️

wanda12
autor
5. jún 2022

lebo uz mam svioje roky a bojim sa samoty

mondolina
5. jún 2022

@wanda12
akej samoty? žiješ na pustom ostrove?
a koľko máš teda do dôchodku keď máš svoje roky?
veď si ži ako chceš, ale sa nesťažuj, keď s tebou zametá.
nepochopím nikdy🤦‍♀️

svetlonos
5. jún 2022

@wanda12 Jezis ty si ozaj zufala ale nesmierne !! Vobec nevidis ? Ved podla tvojho prveho prispevku je to adept na kopnutie do p…
A do stala som sa po toho mamickanka. To si fakt schopna vziat si mamanka, kedy ona bude vzdy ta naj a na prvom mieste, z nej sa on vzdy bude po. ierať ?
Ved uz teraz sa k tebe chova blbo ako nejakej nahradne mame - obskakivanie, platenie.
A v neposlednom rade - ked sa takto chova k tebe uz teraz, ako sa bude chovat ako manzel k tvojej dcere v puberte ( mozno uz nebude taka super ale drzana papulnats) Myslis ze ju bude mat rad bezpodmienecnou laskou alebo ju “ aspom” respektovat? Asi tazko.
Nie si skareda a hadam ani blba. Svadbou si na krk v tomto pripade zavesis vola, ktoreho budes zuvit, obskakovat a ispravedlnovat jeho debilitu.
Pozor aby ti v 18 tich dcera neprchla prec, sama alebo s rovnakym debilom. A ako darcek by samozrejme zopar psycho traum, co je “ super” do zivota.
Nepisem ti to ustipacne ani s cielom ublizit ti, len ti prajem aby si zacala vidiet, co je pre teba a dceru fajn a co nie. Prajem ti aby si sa spravne rozhodla.

wanda12
autor
5. jún 2022

ste zlate dakujem pekne a pekný den

mondolina
5. jún 2022

@wanda12
aj ty si zlatá a milá, a zaslúžiš si viac, tak sa už neboj♥️😘