Boli by ste vo vzťahu, v ktorom by ste platili vy?

wanda12
4. jún 2022

Čaute babulky ,rada by som poradila ,boli by ste vo vztahu ,kde všetko by ste platili vy?a vidiite sa len cez vikend ?a je k vam chladny a vy robite vsetko a on povie ,ze zbytocna snaha dakujem za nazory a prajem pekný den

karolinakr
5. jún 2022

Človek može byt zufaly a sam, ale vyciciavača si na krk zavesit, este takeho, čo to neocení, je ako dat si balvan na krk a dúfať, že sa mi lepšie bude chodiť.

karolinakr
5. jún 2022

Inak mne nevadi na pol platit, ale zenske muzske platy na rovnako potom, nie muzi začinaju na 1200 šofer a úctocníčku som už videla 450 na profesii..Pokial budu horibilne rozdiely v platoch, vzdy žena bude za kratši koniec tahat..

galioska
5. jún 2022

@wanda12 niesi sama mas dceru, kolko zien by s tebou vymenili. Si sebestacna a zivis magora, takych mozes mat na kazdej ruke 10. To ti treba silou mocou prat smradlave trenky, ponozky? Ked uz uvazujes o rozchode tak ho nelubis, je to len zo zvyku . Posli ho k mamicke, ty si poplac, preboli..

evaachesa
5. jún 2022

@wanda12 Nemusíš mať len pocit že je to jednostranné. Ono to skutočne JE JEDNOSTRANNÉ a chalan ťa jednoducho využíva. Kopni ho do zadku a prestaň zo seba robiť hlúpu. 🤷

ailiba
5. jún 2022

@wanda12 ked vsetko platis, vidite sa len cez vikend, je k tebe chladny, naco je ti taky vztah? Co z neho mas? Co ti dava on? Ani lasku, ani nehu... Preco si vlastne s nim?
Ja by som s takym mužom nebola.

wanda12
autor
5. jún 2022

@ailiba vellmi dobra otazka ,aj ja sa sama seba pytam asi som cakala ,ze si ma zoberie a bude byvat s Tamarkou a so mnou ,vieš zufale zeny robia zufale ciny

wanda12
autor
5. jún 2022

velmi pekne dakuem vsetkym važim si to a budte zdravé a milovane

ailiba
5. jún 2022

@wanda12 chapem, ale nevyzera to, ze to ide tym smerom. Mozno by bolo lepsie ho opustit... A potom moze prist niekto lepsi. Toto aj tak nevyzera perspektivne. Asi je len gula na nohe.
Urcite si zasluzis nieco lepsie a neboj sa, vsetko pride❤️... Ale vynutit sa to neda.

wanda12
autor
6. jún 2022

si velmi zlata ďakujem velmi pekne a všetkym vam dakujem babulky

lasoli
12. jún 2022

@wanda12 a to kvoli veku si vo bztahi s drzgrosom?Ved mas dieta venuj sa jemunie si sama mas dieta.Nebud hlupa a vykasli sa nanho

wanda12
autor
14. jún 2022

@lasoli ano mas pravdu si zlata ,aj tak som ho uz dlhšie nevidela vsetko dpbre prajem

snezienkaaa82
25. júl 2022

Ale ved je rovnoprávnosť, nie? To iste sa môže opýtať aj on. V tom problém nevidím.
Ale ak je chladný a o ničom, tak utekaj,, kým je čas. Chlap sa väčšinou nezmení. Držím palce

kattrin5
11. sep 2022

@wanda12 samota nieje zla, vobec by som sa nebala byt sama, prave naopak, je omnoho horsie byt s niekym, kto ta nema rad..trosku sa vzchop!!

zuzana76
11. sep 2022

@wanda12 vyuziva ta, on ta nema ani rad, nieze miluje

horislava
11. sep 2022

Nemá o teba žiadny záujem je to jasné. Si dočasná stanica nič viac

wanda12
autor
12. sep 2022

Ďakujem pekne ste zlaté babulky a prajem všetko najlepšie ❤️❤️❤️